Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-08-06 -
Baigėsi ES finansuojamas projektas ''Vaikų priežiūros ir užimtumo paslaugų teikimas"

Nuo 2018 m. gruodžio mėnesio iki 2019 m. liepos mėnesio  Natkiškių kaime Labdaros ir paramos fondas Šešupės euroregiono Pagėgių biuras vykdė projektą "- Vaikų priežiūros ir užimtumo paslaugų teikimas" (kodas 08.6.1-ESFA-V-911-21-0004), kurio metu buvo suorganizuotos 5 dieninės stovyklos. Stovyklose dalyvavo 50 tikslinės grupės narių - mokyklinio amžiaus vaikų.
Projekto tikslas – užtikrinti kokybiškas vaikų užimtumo paslaugas mokyklinio amžiaus vaikus auginančioms šeimoms, vaikų atostogų metu. Projektu siekiama teikti vaikų priežiūros ir užimtumo paslaugas daugiavaikių šeimų vaikams, šeimų turinčių socialinių problemų vaikams, šeimų, kuriose taikoma atvejo vadyba vaikams, taip pagerinant tėvų finansines galimybes. Buvo suorganizuotos vaikų žiemos, pavasario- vasaros priežiūros ir užimtumo dieninės stovyklos, teikiant maitinimo, pavėžėjimo paslaugas. Projekto veiklų įgyvendinimui buvo pasitelkta savanorių, turinčių pagalbos teikimo vaikams ir jaunimui patirties, kurie baigę savanorių mokymus ir talkino stovyklose.Šių stovyklų dėka vaikai buvo užimti atostogų metu, o tėvams buvo lengviau suderinti šeimos ir darbo įsipareigojimus.
Stovyklų metu buvo suorganizuota įdomi ir prasminga veikla, skatinanti fizinį aktyvumą, sudarant sąlygas vaikų saviraiškai, bendradarbiavimui, įsitraukimui į aktyvią laisvalaikio veiklą. Įvairių užsiėmimų ir edukacinių pamokų metu vaikai susipažino su sporto šakomis, ugdė teisingą požiūrį į sveiką gyvenseną, mokėsi gražaus, tolerantiško bendravimo. Varžybų metu vaikai ugdė savo sportinius sugebėjimus, mokėsi dirbti komandoje. Vaikai dalyvavo ir šiam laikotarpiui labai svarbioje paskaitoje tema - "saugus elgesys internete ir socialiniuose tinkluose". Stovyklos metu vaikai aplankė netoliese esančias lankytinas vietas, tokias kaip Rambyno kalnas, Vilkyškių karalienė - Raganų eglė, Viešvilės parkelis. Didžioji dalis vaikų minėtose vietose lankėsi pirmą kartą, trumpos išvykos vaikams patiko labiausiai, nes po jų laukdavo linksmos maudynės vietiniuose ežeruose. Esant tinkamiems orams, su vaikais buvo vykstama į sporto ir žaidimų aikšteles, kuriose buvo žaidžiami lauko žaidimai. Žiemos stovyklose veiklos taip pat apstu: žaidėme stalo tenisą, biliardą, įvairius stalo žaidimus, bet labiausiai vaikams patiko smiginis, nors daugumą iki šiol nei nebuvo žaidę tokio žaidimo. Taip pat vaikai turėjo galimybę išmėginti įvairiausius sportinius treniruoklius. Kiekvienoje stovykloje, bendru susitarimu, viena diena buvo skirta išrinktų filmų žiūrėjimui su užkandžiais.
Stovyklos veiklose atsiskleidė vaikų gabumai. Jie turėjo galimybę kurti, sportuoti, stiprinti sveikatą, žaisti, pagilinti  žinias apie saugų elgesį interneto platybėse ir socialiniuose tinkluose, susidraugauti ir  geriau pažinti savo draugus. Išvykų metu geriau pažino savo kraštą, jautėsi saugūs ir laimingi.  Išsiskirdami paminėjo nekantriai lauksiantys ir kitų stovyklų.

Stovyklos vadovė  Toma Gricienė

 
Atgal   Spausdinti