Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2020-09-15 -
ĮVYKO ATVIRŲ DURŲ DIENA

  

Rugsėjo 10 d. nuo 13 val. vyko atvirų durų diena, organizuojama projekto „Pasienio regiono partnerystės stiprinimas senėjimo ir socialinių paslaugų srityse“, Nr. LT-PL-3R-253, finansuojamo Interreg V-A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programos.

Renginį organizavo Pagėgių savivaldybės administracijos darbuotojos Kristina Tutlienė, Civilinės metrikacijos ir viešosios tvarkos skyriaus vyriausioji specialistė (savivaldybės gydytoja), Viktorija Ūselienė, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė, projekto koordinatorė, Ilona Drukteinienė, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyresnioji specialistė, projekto specialistė. Pprie organizavimo ir veiklų įgyvendinimo taip pat prisidėjo Roberta Aleškevičiūtė, Pagėgių palaikomojo gydymo, slaugos ir senelių globos namų kineziterapeutė, Šilutės visuomenės sveikatos biuro specialistai ir Pagėgių pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) darbuotojai.


Renginio metu buvo organizuojami šiaurietiškas ėjimas, greitas ėjimas ir mankštos. Po užsiėmimų buvo galimybė pasimatuoti kraujo spaudimą ir pasikonsultuoti su bendrosios praktikos slaugytoja. Tuo pačiu metu renginio dalyviai galėjo pasinaudoti infraraudonųjų spindulių masažo aparato galimybėmis bei infraraudonųjų spindulių masažinės sėdynės funkcijomis. Atvirų durų dienos dalyviams buvo dalinami pirmosios pagalbos rinkiniai, įsigyti projekto lėšomis.

  

  

 
Atgal   Spausdinti