Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-01-22 -
Akcija „Kaminukas“

Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamentas, kaip ir kiti Lietuvos aplinkosaugininkai, pradeda vykdyti akciją „Kaminukas“. Bus organizuojami reidai ir tikrinamos tiek įmonės, tiek individualių namų savininkai. Didžiausias dėmesys bus skiriamas autotransporto remonto dirbtuvėms, garažų bendrijoms, baldų gamybos ir panašioms nedidelėms dirbtuvėms. Akcija truks iki 2018 m. vasario 18 d.
Eksploatuojant katilus tiek buityje, tiek įmonėse galima naudoti tik kurą. Atliekas deginti griežtai draudžiama. Jos turi būti priduodamos atliekų tvarkytojams. Deja šio draudimo paiso ne visi. Pasitaiko atvejų, kuomet kaip kuras naudojama dažyta ir kitaip apdirbta mediena. Tai seni langai, baldų gamybos atliekos, laminuota plokštė, taip pat deginamos ir pakuotės, seni rūbai, batai. Deginant ankščiau minėtas atliekas į atmosferą patenka daugybė pavojingų cheminių medžiagų ir junginių, taip pat pagausėja žmonių sveikatai kenksmingų kietųjų dalelių.
Aplinkosaugininkai primena, kad įmonės, atliekančios langų, durų ar kitų gaminių keitimą, privalo surinkti minėtas atliekas ir priduoti jas atliekų tvarkytojams. Palikti jas užsakovams griežtai draudžiama.
Jei turite informacijos, kad įmonės, eksploatuojančios katilines bei kitus kuro katilus, nesilaiko aplinkos apsaugą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų, degina atliekas, prašome apie tai pranešti Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento Pagėgių agentūrai tel. 8-441- 56102 arba tiesiogiai departamentui tel. 8-46-466453 (darbo metu) arba 112 (ne darbo metu), el. paštas: rastine@klrd.am.lt.

Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento
Pagėgių agentūros informacija


 
Atgal   Spausdinti