PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


 

Informuojame, kad Pagėgių seniūnija ir Pagėgių savivaldybės administracijos Vaikų teisių apsaugos, Socialinės paramos, Žemės ūkio skyrių darbuotojai bei specialistai persikėlė į naujas patalpas Vilniaus g. 46 (buvę Vaikų globos namai).
Pirmajame aukšte įsikūrė Pagėgių seniūnija, Savivaldybės administracijos socialinės paramos skyrius ir Lietuvos neįgaliųjų draugijos Pagėgių skyrius.
Antrajame aukšte dirba Vaikų teisių apsaugos, Žemės ūkio skyriaus specialistai, Civilinės saugos ir mobilizacijos skyriaus vedėjas ir Savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos kontrolierius.
Telefonų numeriai, kuriais galite susisiekti su Jums reikalingais specialistais:

Vaikų teisių apsaugos skyrius - 8 441 76012.
Socialinės paramos skyrius - 8 441 76067, 8 441 76632.
Žemės ūkio skyrius - 8 441 57500, 8 441 57764, 8 441 75779.
Pagėgių seniūnija - 8 441 57294.
Civilinės saugos ir mobilizacijos skyrius - 8 441 70402.

 


naujienos
2017-02-23 Pagėgių savivaldybės viešojoje bibliotekoje – mokymų ciklas „Tapk e. piliečiu bibliotekoje!“

2017-ųjų metų pradžia Pagėgių savivaldybės viešojoje bibliotekoje sutikta virtualių praktinių edukacijų gausa. Viena iš tokių mokomųjų veiklų – Pagėgių savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos – informacijos skyriuje suorganizuoti skaitmeninio raštingumo ugdymo kursai suaugusiems „Tapk e. piliečiu bibliotekoje!“. Šio skyriaus vedėjos Astos Andrulienės dėstytų mokymų metu dalyviai susipažino su tekstų rengimo programomis, dokumentų įrašymo į įvairias atmintines procesu, saugaus darbo internete taisyklėmis, interneto paslaugų spektru, informacijos paieškos elektroninėje erdvėje strategijomis, interneto naršyklės valdymo priemonėmis bei jų tvarkymu, asmeninio elektroninio pašto kūrimo ypatumais, bendravimo ir leidinių skaitymo internete galimybėmis.

Daugiau

2017-02-23 Gerbiamieji seniūnijų gyventojai, bendruomenės nariai,

Kviečiame, skatiname, raginame bendruomenės narius, seniūnijų gyventojus, visus, kas gali ir nori, ryžtis tapti socialiniais globėjais.

Daugiau

2017-02-23 NACIONALINIS DIKTANTAS: ATEIK, RAŠYK, IŠSAUGOK

Nacionalinio diktanto organizatoriai ir projekto partneriai lietuvių kalbos mylėtojus kviečia rašyti jau dešimtą kartą organizuojamą Nacionalinį diktantą.

VšĮ Pilietinės minties instituto organizuojamas Nacionalinis diktantas vyks vasario 24 dieną 10 valandą. Diktantas bus transliuojamas per LRT radiją.

Daugiau

2017-02-22 Vasario 16-osios minėjimas

Ši diena – tai tarsi mūsų tautos vėliava. Vienijanti, sutelkianti, kelianti pasididžiavimą. Tą nesumeluotą, tikrą pasididžiavimo jausmą Vasario 16 –osios šventės metu Pagėgių kultūros namuose kėlė ir jautri sceninė kompozicija ir tautiška giesmė, giedama pilnutėlės salės žmonių.

Daugiau

2017-02-22 Pagėgių savivaldybės viešoji biblioteka turi naują vadovą

Nuo praeitos savaitės Pagėgių savivaldybės viešajai bibliotekai pradėjo vadovauti nauja direktorė Milda Jašinskaitė–Jasevičienė, kuri laimėjo konkursą įstaigos direktoriaus pareigoms užimti. Milda Jašinskaitė – Jasevičienė baigė Pagėgių Algimanto Mackaus gimnaziją, Klaipėdos universitete - lietuvių filologijos bakalauro studijas. Kaip kalba naujoji vadovė, ji niekada nebuvo nutolusi nuo Pagėgių. Užimtumo specialiste dirbo Pagėgių savivaldybės Socialinių paslaugų centre, muzikos mokytoja – Pagėgių lopšelyje-darželyje, trejetą metų dirbo lietuvių kalbos ir muzikos mokytoja Šiaurės Airijos Armagh‘o savaitgalinėje lietuvių mokykloje „Gintarėliai“. Nuo 2014 metų p. Milda dirbo Pagėgių savivaldybės mero patarėja, viešųjų ryšių specialiste.

Daugiau

2017-02-22 Pagėgių policijos komisariato pareigūnai atsiskaitė visuomenei

2017 m. vasario 3 d. Pagėgių savivaldybės tarybos posėdžių salėje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės apskr. VPK) Pagėgių policijos komisariato laikinai einanti viršininko pareigas Rima Buinauskienė Pagėgių savivaldybės bendruomenei pristatė policijos ataskaitą apie 2016 m. veiklos rezultatus.

Daugiau

2017-02-21 Vasario 16-ąją Lumpėnai pasitiko išradingai

Atšventėme Lietuvos valstybės atkūrimo, o kartu ir lietuvybės šventę. Mūsų Prezidentė šią dieną ragino visus atšvęsti linksmai išradingai, todėl vasario 10-ąją Lumpėnų Enzio Jagomasto pagrindinio ugdymo skyriaus bendruomenė suorganizavo netradicinę, linksmą renginį –  Talentų konkursą, kuriame mokiniai savo gebėjimais išreiškė džiugesį ir meilę savo šaliai, mokyklai, vietos bendruomenei.

Tądien šventiškai papuoštoje mokyklos salėje plazdeno meno mūzos – skambėjo muzika, dainos, eilės. Kiekvienas savyje ieškojo to, ką moka geriausiai, ką gali padovanoti Lietuvai artėjančio jos gimtadienio proga. O kad šventė būtų dar skambesnė ir gausesnė, į talentų konkursą pasikvietė Jurbarko rajono Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos mokinius. Talentų konkursai šioje mokykloje tradiciškai organizuojami jau ne vienerius metus, tad į svečius atvyko dainuojančių ir deklamuojančių jaunuolių. Kai kurie jų – buvę Lumpėnų Enzio Jagomasto pagrindinio ugdymo skyriaus mokiniai.

Daugiau

2017-02-21 Svarbi informacija gyventojams

Informuojame, kad Pagėgių seniūnija ir Pagėgių savivaldybės administracijos Vaikų teisių apsaugos, Socialinės paramos, Žemės ūkio skyrių darbuotojai bei specialistai persikėlė į naujas patalpas Vilniaus g. 46 (buvę Vaikų globos namai).

Pirmajame aukšte įsikūrė Pagėgių seniūnija, Savivaldybės administracijos socialinės paramos skyrius ir Lietuvos neįgaliųjų draugijos Pagėgių skyrius.

Antrajame aukšte dirba Vaikų teisių apsaugos, Žemės ūkio skyriaus specialistai, Civilinės saugos ir mobilizacijos skyriaus vedėjas ir Savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos kontrolierius.

Daugiau

2017-02-21 INFORMACIJA APIE GYVENTOJŲ SERGAMUMĄ GRIPU IR ŪMIOMIS VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ INFEKCIJOMIS (ŪVKTI) (2017.02.13-2017.02.19)
2017-02-21 Ledas labai pavojingas

Primename, kad atšilus orams šalyje, susidarė palankios sąlygos ištirpti sniegui, sunykti ledui ir pakilti upėse vandens lygiui. Ledas dar laikomas tvirtu, išlaikančiu žmogų, jeigu jo storis yra daugiau kaip 7 cm. Tačiau kad jis išlaikytų grupę žmonių, jo storis turi būti ne mažesnis kaip 12 cm. Tvirtas ledas visada turi mėlyną arba žalią atspalvį. Iškorėjęs ledas yra labai pavojingas, matinės baltos spalvos arba geltono atspalvio – taip pat yra netvirtas. Trapus, plonas ledas būna tose vietose, kur jame įšąla medžių šakos, lentos ir kiti daiktai, o taip pat arti krūmų, medžių, nendrių. Netvirtas ledas susidaro ir tose vietose, kur įteka upeliukai, vanduo iš gamyklų, yra šaltiniai.

Daugiau

2017-02-21 Čia – mano namai...

Taip pavadino netradicinę ugdymo dieną Piktupėnų pagrindinės mokyklos bendruomenė, skirtą Vasario – 16-ajai Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Ši data svarbi ir pasididžiavimo verta kiekvienam lietuviui, žinančiam ir gerbiančiam savo šalies praeitį, puoselėjančiam dabartį bei kuriančiam ateitį.

Daugiau

2017-02-21 Sportiška Vasario 16-oji Pagėgiuose

Pagėgių sporto entuziastai turi gražią tradiciją – telkiami VšĮ „Sporto ir turizmo centras“ vadovų ir darbuotojų, Vasario 16-ąją pažymėti pergalėmis, sveika rungtynių atmosfera ir azartiška nuotaika.

Daugiau

2017-02-21 NACIONALINIS DIKTANTAS: ATEIK, RAŠYK, IŠSAUGOK

Maloniai kviečiame Pagėgių savivaldybės gyventojus 2017 m. vasario 24 d. (penktadienį) 10 val. rašyti Nacionalinį diktantą.

Nacionalinis diktantas bus rašomas Pagėgių savivaldybės viešojoje bibliotekoje.

Daugiau

2017-02-21 Vilkyškiai – mažoji Lietuvos kultūros sostinė 2017

Šiemet Pagėgių kraštas, jo kultūrinis gyvenimas turi galimybę nusispalvinti dar viena ryškia gija, nes Pagėgių savivaldybės Vilkyškių miestelis tapo viena iš dešimties Lietuvos mažųjų kultūros sostinių. Atrenkant mažąsias kultūros sostines buvo kreipiamas dėmesys į miestelyje bei regione vykdomas kultūrines veiklas, tradicinius renginius, gamtos, istorijos bei kultūros paminklus. Dar 2016 metų birželį Lietuvos Respublikos Seime vykusiame Mažųjų Lietuvos kultūros sostinių atstovų susirinkime dalyvavęs Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Stonys išgirdo gražius žodžius Pagėgių kraštui. Buvusi Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė Guoda Burokienė puikiai įvertino vargonų muzikos festivalius „Vargonų muzika Vilkyškiuose“ ir išskirtinius Mažosios Lietuvos ir Pagėgių krašto prisistatymus visuomenei per Vilkyškių bendruomenės socialinio verslumo veiklas, įvairias konferencijas, muges ir kt. Pirmininkė tuomet ir pasiūlė Mažųjų Lietuvos sostinių reiškinio organizatoriams Vilkyškius įtraukti į Mažųjų Lietuvos kultūros sostinių sąrašą.

Daugiau

2017-02-20 Iš jaunimo čempionato – su 6 medaliais

Vasario 10-11 dienomis Klaipėdos „Neptūno“ sporto salėje vyko 2017 m. Lietuvos jaunimo imtynių čempionatas. Varžybose ant imtynių kilimų kovojo 185 pajėgiausi 16-20 metų amžiaus Lietuvos graikų-romėnų, laisvųjų ir moterų imtynių stiliaus sportininkai. Graikų-romėnų imtynių turnyre grūmėsi 81 atletas, laisvųjų imtynių varžybose kovojo 66 sportinininkai ir 38 merginos dėl medalių rungėsi moterų imtynių turnyre.

Daugiau

2017-02-20 Stoniškių pagrindinė mokykla sveikina Lietuvą
Vasario 15 d. Stoniškių pagrindinėje mokykloje vyko Vasario 16 – osios – Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos minėjimas. Lietuvos prezidentės raginimas šią dieną švęsti linksmai ir išradingai mokykloje buvo įgyvendintas. Mokyklos organizuotame renginyje buvo gausu mokinių, tėvelių ir svečių. Visus susirinkusiuosius lydėjo linksma ir gera nuotaika.

Daugiau

2017-02-17 INFORMACIJA APIE GYVENTOJŲ SERGAMUMĄ GRIPU IR ŪMIOMIS VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ INFEKCIJOMIS (ŪVKTI) (2017.02.06-2017.02.12)
2017-02-09 Kviečiame teikti paraiškas antrajam 2017 m. kultūros ir meno projektų finansavimo konkursui
2017-02-08 Skelbimas
2016-11-18 Skelbimas

 

Archyvas

 

 

 

Dienos klausimas
peržiūrėti rezultatus
Pasiūlykite savo klausimą
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27280102030405
Vasaris
    2017     

Prisijungimas gyventojams

 

 

© Pagėgių savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.