Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2021-10-01 -
Dalyvauta projekto „Efektyvių ambulatorinės slaugos modelių plėtojimas“ pristatyme

Ketvirtadienį Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojas Edgaras Kuturys dalyvavo Sveikatos apsaugos ministerija įgyvendinamo projekto „Efektyvių ambulatorinės slaugos modelių plėtojimas“ konferencijoje Klaipėdoje, į kurį susirinko sveikatos priežiūrą kuruojantys savivaldybių administracijos darbuotojai.


Į konferenciją atvyko ir Sveikatos apsaugos ministerijos viceministrė Danguolė Jankauskienė.

Renginio metu kalbėta apie kompetencijų centrų ir regioninio bendradarbiavimo modeliu pagrįsto asmens sveikatos priežiūros įstaigų tinklo kūrimą, sveikatos priežiūros kokybės ir efektyvumo didinimo priemones. Jas įgyvendinant bus įdiegtas ilgalaikės priežiūros paslaugų, teikiamų vieno langelio principu, modelis ir ambulatorinių slaugos paslaugų namuose tinklo plėtros projektas. Susitikimo metu taip pat aptarta ambulatorinių slaugos paslaugų namuose reforma bei Klaipėdos regiono paslaugų tinklo planavimas. Kalbėta apie licencijavimo tvarką, apimančią ambulatorinės slaugos paslaugas, bei pagrindinius reglamentus.

E. Kuturys konferencijoje minėjo, kad ministerijos iniciatyva yra sveikintina, tačiau mažosios savivaldybės susiduria su didžiulių medikų trūkumu. „Nėra kam dirbti. Pagėgių savivaldybė yra numačiusi įvairių paskatinamųjų priemonių tam, kad atvažiuotų dirbti šeimos daktarai, tačiau niekas į mažus miestelius važiuoti nenori“, kalbėjo Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojas, kuruojantis sveikatos ir socialinės apsaugos sritis.

Jis pasiūlė ministerijai apsvarstyti galimybę savivaldybės sveikatos centrą įsteigti tarp dvejų savivaldybių. SAM atstovai teigė, kad toks variantas taip pat įmanomas.

Mero pavaduotojas pasidžiaugė, kad po konferencijos sulaukė susidomėjimo dėl šeimos gydytojo etato Pagėgių savivaldybėje.

 

Pagėgių savivaldybės informacija 
Atgal   Spausdinti