Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-05-14 -
Stanislavai – sužydėjo 99-asis pavasaris

Ne kiekvienas galėtume pasigirti turintys savo aplinkoje ar šeimoje ilgaamžį, kuris būtų tarsi geras pavyzdys ir įkvėpimas sunkiomis gyvenimo akimirkomis akinantis nepalūžti, atlaikyti nesėkmes ir problemas. Pavyzdys, kaip reikia mylėti gyvenimą, juo džiaugtis ir būti reikalingu savo mylimiems artimiesiems.

Pagėgių seniūnas Dainius Maciukevičius, visai neseniai praėjus Motinos dienai, su puokšte gėlių ir nuoširdžiausiais linkėjimais sveikatos vyko pas net 99-tąjį pavasarį sutinkančią pagėgiškę Stanislavą Kapčinskienę.


 Senolė bendrauja nedaug, tačiau atsakė į klausimus apie sveikatą ir pomėgius. Tiesiog idealiai slaugoma mylinčios dukters Vidos, Stanislava dėkojo likimui už gerus vaikus, kurių pagimdė penketą, už puikią senatvę, mylinčią dukterį, aplankančius anūkus ir sakėsi surandanti jiems po Močiutės pinigėlį už tai, kad atėjo, aplankė, neužmiršo. Pajuokavome, kad gal dėl to pinigėlio pas Močiutę einama, bet ši mintis buvo paneigta, mat lankoma senolė buvo nuolat, o pinigėlius tik neseniai dalinti pradėjo.

Sukaktuvininkė nestokoja nieko, dukra čia pat už sienos, kurią prisišaukti galima lengvai pabeldus lazdele. Kaip žinia, slauga, seno žmogaus ar ligonio priežiūra – sunkus ir kartais alinantis darbas. „Tik ne man“ – pasakė Vida. Mamos priežiūra ji laiko Dievo dovana, nes, pasak pašnekovės, „tai tik maža dalelė to, ką galiu gražinti, mus mylėjusiai mamai“. Pasak dukters, ir ji, ir jos mama dirbo kapinių prižiūrėtojomis. Stanislavos darbščios ir tvirto charakterio būta, mat vandentiekis į kapines atitiestas būtent Stanislavos iniciatyvos ir entuziazmo dėka. Dar gūdžiu sovietmečiu ji apibėgo žmones rinkdama parašus, kad šią problema spręstų tuometė Pagėgių rajono valdžia.

Išvykdamas svečias linkėjo šilto pavasario, smagių minčių ir pažadėjo atvykti kitąmet, kai Stanislava švęs Amžiaus sukaktį.

 

Vyriausioji specialistė kultūrai
Ingrida Jokšienė

 
Atgal   Spausdinti