Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-12-31 -
Aptarta Pagėgių savivaldybėje įgyvendinamo projekto „Paslaugų teikimo ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas Tauragės regiono savivaldybėse. I etapas“ paslauga

Gruodžio 19 d. Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, mero pavaduotoja Ligita Kazlauskienė ir administracijos direktorė Jūratė Mažutienė susitiko su VšĮ „Lietuvos regioninių tyrimų institutas“ projektų ekspertėmis dėl paslaugų teikimo ir asmenų aptarnavimo funkcijų atlikimo procedūrų optimizavimo ir automatizavimo Pagėgių savivaldybėje. Susitikimo metu pristatyta Pagėgių savivaldybės paslaugų teikimo ir asmenų aptarnavimo procesų (procedūrų) kokybinių ir kiekybinių pasiekimų vertinimo sistemos sukūrimo ir jos įgyvendinimo diegiant ir/ar tobulinant vieno langelio principą tarpinė ataskaita. Susitikime taip pat dalyvavo savivaldybėje įgyvendinamo projekto „Paslaugų teikimo ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas Tauragės regiono savivaldybėse. I etapas“ vadovė L. Razutienė, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė (mentorė) ir projekto koordinatorė D. Šėperienė, Pagėgių savivaldybės Dokumentų valdymo ir teisės skyriaus vedėja.


Pagėgių savivaldybės administracija, kartu su Tauragės, Jurbarko ir Šilalės savivaldybių administracijomis, siekdama pagerinti asmenų aptarnavimo kokybę ir didinti teikiamų paslaugų prieinamumą visuomenei diegiant vieno langelio principą, užtikrinant paslaugų kokybės monitoringą ir taikant kokybės vadybos metodų principus Tauragės regiono savivaldybių administracijų veikloje, įgyvendina projektą Nr. 10.1.3-ESFA-R-920-71-0001 „Paslaugų teikimo ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas Tauragės regiono savivaldybėse. I etapas“, pateiktą pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 10 prioriteto „Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas“ Nr. 10.1.3-ESFA-R-920 priemonę „Paslaugų ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas savivaldybėse“, dalinai finansuojamą Europos Socialinio fondo, nacionalinio biudžeto ir savivaldybių lėšomis.

Projekto nauda ir rezultatai tenka visoms keturioms Tauragės regiono savivaldybėms ir nukreipti į tikslinę grupę – visuomenę.

 

  

Inga Kuzmarskienė

Dokumentų valdymo ir teisės skyriaus vyriausioji specialistė

 
Atgal   Spausdinti