Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-03-23 -
Koordinuota pagalba Pagėgių savivaldybėje

Koordinuotai teikiamų paslaugų tikslas Pagėgių savivaldybėje – sudaryti palankias sąlygas Vaiko gerovei, padedant jo tėvams (globėjams, rūpintojams) kurti saugią aplinką, užtikrinti gyvenimo, asmeninių bei socialinių ryšių kokybę. Koordinuotai teikiamos švietimo pagalbos, socialinių ir sveikatos priežiūros paslaugos yra teikiamos vaikams nuo gimimo iki 18 metų ir asmenims, turintiems didelių ar labai didelių specialiųjų ugdymosi poreikių iki 21 metų bei jų tėvams (globėjams, rūpintojams).


Koordinuota pagalba teikiama socialinės rizikos šeimoms, socialinę atskirtį patiriančioms šeimoms (kurios susiduria su skurdu, negalia, psichikos ligomis), šeimoms, kurios yra patekusios į krizę (tėvų nedarbas, skyrybos, žalingi įpročiai, šeimos narių netektys), šeimoms, kurios augina vaikus, turinčius specialiųjų poreikių, tarp jų vaikus su elgesio, emocijų ir kitais raidos sutrikimais. 

Koordinuotai teikiamų paslaugų vaikui ir jo tėvams (globėjams, rūpintojams) poreikis atsiranda, kai pavienės, atskirai teiktos ar teikiamos švietimo pagalbos, socialinės ar sveikatos priežiūros paslaugos yra neveiksmingos, neefektyvios ir neužtikrina vaiko gerovės; vaikui ir jo tėvams (globėjams, rūpintojams) reikia ne mažiau kaip 2 skirtingų sričių specialistų pagalbos; vaikas nelanko jokios ugdymo įstaigos ir negauna jokios jo poreikius atitinkančios pagalbos; galimai yra pažeisto vaiko teisės į mokslą, sveikatą, būstą, maistą; vaikui nustatytas privalomas ikimokyklinis ir (ar) priešmokyklinis ugdymas; vaikui ar bent vienam iš tėvų (globėjų, rūpintojų) nustatytas neįgalumas.

Koordinuotai teikiamų paslaugų skyrimo ir teikimo klausimai Vaiko gerovės komisijoje yra svarstomi, kai gautas vaiko tėvų (globėjų, rūpintojų) prašymas kartu su pavienes švietimo pagalbos, socialines ar sveikatos priežiūros paslaugas teikusios ar teikiančios institucijos, įstaigos ar organizacijos siūlymu dėl Koordinuotai teikiamų paslaugų skyrimo. Taip pat su prašymu gali kreiptis dėl Koordinuotų paslaugų teikimo institucijos, įstaigos, organizacijos, teikusios ar teikiančios pavienes švietimo pagalbos, sveikatos priežiūros, socialinės ar viešosios tvarkos užtikrinimo paslaugas, nustačiusios, kad jų teiktų ar teikiamų paslaugų vaikui ir jo tėvams (globėjams, rūpintojams) nepakanka.

Koordinuotai teikiamų paslaugų klausimas svarstomas, kai gautas minimalios priežiūros vykdytojo (-ų) ir kitų vaikui teikiančių švietimo, socialines ar sveikatos priežiūros paslaugas specialistų pranešimas, kad vaikui taikoma (-os) minimalios priežiūros priemonė (-ės) yra neveiksminga (-os). Šis klausimas taip pat svarstomas, kai priimamas sprendimas vaikui skirti vidutinės priežiūros priemonę. Tokiu atveju svarstomas tik vaiko tėvams (globėjams, rūpintojams) koordinuotai teikiamų paslaugų poreikis. Koordinuotai teikiamų paslaugų skyrimo klausimas taip pat yra svarstomas kai yra gauta Vaikų socializacijos centro informacija apie Vaiko vidutinės priežiūros priemonės vykdymo pabaigą (tokiu atveju koordinuotai teikiamos paslaugos gali būti teikiamos vaikui ir jo tėvams (globėjams, rūpintojams).

Dėl koordinuotos pagalbos skyrimo kreiptis į Pagėgių savivaldybės administracijos vyriausiąją specialistę, tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorę Laimą Lukošienę., adresu Vilniaus g. 11, Pagėgiai (306 kab.), tel. Nr. (8 441 ) 57 482 ar el. p. l.lukosiene@pagegiai.lt.

Darbo laikas: I–IV 8.00–12.00 val. ir 12.45–17.00 val., V – 8.00–12.00 val. bei 12.45–15.45 val.

Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė
Laima Lukošienė

 
Atgal   Spausdinti