Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-08-20 -
Vizitas Rietave – atviro darbo su jaunimu Pagėgiuose ateičiai

Praėjusią savaitę savivaldybės mero pavaduotoja Ligita Kazlauskienė, administracijos direktorė Jūratė Mažutienė ir jaunimo reikalų koordinatorė lankėsi atvirame jaunimo centre Rietave. Vizito metu domėtasi centro įkūrimo aplinkybėmis, veikla, jo teikiamomis paslaugomis ir  nauda jaunimui. Buvo diskutuojama apie atviro darbo su jaunimu privalumus, trūkumus.

Atviras darbas savitas tuo, kad dalyvavimas siūlomose veiklose nėra privalomas, jaunas žmogus pats sprendžia, kaip leisti savo laiką. Rietavo atviro jaunimo centro atstovės – direktorė Laurina Kuprytė ir užimtumo specialistė (jaunimo darbuotoja) Aušra Mickutė itin išsamiai papasakojo apie darbą, sunkumus, centro atsiradimo aplinkybes, veiklos principus ir ypatumus.


 

Pagėgiuose jau yra patalpos skirtos  atviram darbui su jaunimu. Šiuo metu aptariama kaip turi dirbti atvira jaunimo erdvė, erdvės darbuotojo darbo ir veiklos funkcijos. Planuojama kaip į jaunimo erdvės gyvenimą bus įtraukiamas jaunimas. Pagėgiuose jaunimo nėra labai daug. Yra keli krepšinio, futbolo stadionai, aikštynai – jauni žmonės renkasi ten. Jiems trūksta erdvės, vietos kur atsirastų galimybė išreikšti save. Dabar jie sėdi namuose prie kompiuterių arba užsiima negerais dalykais.

 

Jaunimo reikalų koordinatorė I. Jurgutienė

 

 

 
Atgal   Spausdinti