Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2017-10-13 -
Išvyka į Vilniaus universitetą

2017 m. pavasarį mūsų mokyklos mokinių komanda dalyvavo gamtos mokslų ir matematikos žinių konkurse „Praktinių žinių labirintas“ Juknaičių pagrindinėje mokykloje. Šis renginys įgavo gražų tęstinumą ir 2017 metais spalio 10 dieną Šilutės rajono gamtos mokytojai ir 8 - 12 klasių mokiniai vyko į pažintinę metodinę išvyką į Vilniaus universitetą. Į išvyką buvo pakviestos ir dvi mūsų mokyklos mokinės, bei lydintis mokytojas. Mūsų mokyklą atstovavo 10-os klasės mokinė Emilija Vismantaitė ir 9-os klasės mokinė Samanta Vitkutė. Mokines lydėjo matematikos mokytoja Laima Jakubauskienė. 


 

Vilniuje lankėmės chemijos institute. Jame klausėmės lektorės magistrantės Julijos Grigorjevaitės paskaitos ,,Šviesos šaltinių istorija“. Susipažinome su mokomosiomis (skirtomis studentams) ir mokslinėmis (skirtomis mokslininkams) tyrimų laboratorijomis. Stebėjome, kaip studentai atlieka laboratorinius darbus.

Taip pat lankėmės Saulėtekio slėnio technologijų parke. Ten aplankėme tris objektus. Pirmiausiai susipažinome su Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro (MKIC) teikiamomis galimybėmis studentams ir mokslininkams. Apsilankėme VU bibliotekos knygų skaityklose ir saugyklose. Susipažinome su knygų išdavimo ir grąžinimo technologijomis.

Įspūdinga pažintis buvo su Nacionaliniu fizinių ir technologijos mokslų centru (NMTMC). Susipažinome su chemijos laboratorijomis. Jose pamatėme su kokiais prietaisais dirba mokslininkai. Taip pat teko pamatyti vienintelį galingiausią mikroskopą Lietuvoje. Jo kaina siekia daugiau kaip 1 mln eurų.

Saulėtekio slėnio technologijų parke susipažinome su Jungtiniu gyvybės mokslų centre (JGMC) esančiu Zoo muziejumi. Tai seniausias Lietuvoje įvairių  gyvūnų ir paukščių iškamšų muziejus. Šiame muziejuje pamatėme  ne tik iškamšas, bet ir įvairias vabzdžių, drugelių, kriauklių, koralų kolekcijas.

Išvykos metu sužinojome ir pamatėme labai daug. Todėl esame dėkingi Šilutės rajono chemijos mokytojų metodiniam būreliui, ypač jo sekretorei mokytojai Rimutei Pilipavičienei, kuri mus pakvietė į šią kelionę.

 

 

 

 Laima Jakubauskienė

 
Atgal   Spausdinti