Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-01-19 -
Mes žinome kodėl esame laisvi

Prieš  Sausio 13-ąją Pagėgių  Vaikų dienos centre visą savaitę vyko įvairūs užsiėmimai laisvės gynėjams atminti. Vaikai klausėsi darbuotojos sukurtos pasakos apie raudonąjį slibiną ir drąsius laisvo miško žvėrelius, analizavo, pasakojo kaip supranta pasakojimą, dalyvavo diskusijose, pasidalino savo žiniomis, piešė piešinius, rašė laisvės gynėjams laiškus.


 


Sausio 10 ir 12 dienomis centrą lankantys vaikai turėjo galimybę susipažinti su Tauragės krašto muziejuje eksponuojama „ Tremtinių ir politinių kalinių kančių namai“ ekspozicija. Vaikučiai galėjo pamatyti nuotraukas apie partizaninį karą ir tremtį, užrašytus  žmonių atsiminimus, išlikusius rankdarbiai, rožančių, kuris pagamintas iš duonos ir pelenų. Jaunieji patriotai įdėmiai klausėsi muziejaus darbuotojos pasakojimų, nedrąsiai atsakinėjo į užduotus klausimus  ir pasakojo ką patys yra girdėję iš senelių, ar skaitę knygose. Centro vaikai turėjo galimybę pamatyti uniformuotą partizaną, kuris stovėjo miško kampelyje, su pilna partizano amunicija. Muziejaus rūsyje vaikų laukė  NKVD būstinė, tardytojas, kuris piktai tardė pačius drąsiausius. „Tremtinių ir politinių kalinių kančių namai“ vaikams paliko neišdildomą įspūdį.  Pastate įrengta moderni ekspozicija su kalinių kamera, karceriu, tardytojo kabinetu, partizanų bunkeriu bei edukacine erdve. Vaikai iš dalies prisilietė prie skaudžios mūsų istorijos, pamėgino pabūti kalinių kameroje, paveikslavosi su partizanu.  Kelionėje atgal, autobuse netilo kalbos, liejosi komentarai bei įspūdžiai.

Vaikų užimtumo specialistė Rasa


 
Atgal   Spausdinti