Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-12-02 -
Pagėgių savivaldybės atstovų viešnagė Tarptautinėje Kalėdų labdaros mugėje Vilniuje

Lietuvos ir Austrijos draugijos kvietimu, Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius ir jį lydintys savivaldybės atstovai dalyvavo lapkričio 30 d. Vilniaus Rotušėje vykusioje 17-oje Tarptautinėje Kalėdų labdaros mugėje, kurios metu susitiko su savivaldybės bičiuliais: Lietuvos ir Austrijos draugijos prezidentu prof. Petru Kunca, Lietuvos ir Austrijos draugijos ir Austrijos stendo rengimo grupės nare Jolita Malinauskaite, Austrijos Garbės konsulu prof. dr. Vytautu Mizaru. Taip pat susitiko su Kroatijos Respublikos ambasados Lietuvoje ambasadoriumi Krešimir Kedmenec, jo žmona Andrea Kedmenec, kuri yra Kalėdų mugės organizacinio komiteto pirmininkė, ir ambasadoriaus asistente Jurga Jozič.


Su Lietuvos ir Austrijos draugijos nariais kalbėta ne tik apie Kalėdinės mugės reikšmę, tačiau aptarti organizaciniai klausimai dėl Lietuvos ir Austrijos kultūrinių ryšių 50 metų sukakties minėjimo ir paminklo, esančio Vikyškiuose, skirto Zalcburgo žemės žmonėms, apsigyvenusiems Mažojoje Lietuvoje po didžiojo 1709–1711 m. maro, atnaujinimo.

Susitikimo metu su Kroatijos ambasadoriumi aptartos tolimesnės bendradarbiavimo galimybės ir planuojamos parodos „Kroatijos nematerialus kultūros paveldas, įtrauktas į UNESCO sąrašą“, kuri bus eksponuojama 2020 m. vasario – kovo mėn. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje, organizaciniais klausimais.

Kalėdų mugės metu Savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius turėjo galimybę pabendrauti su renginio globėja, pirmąja šalies ponia Diana Nausėdiene.


 

  

  

  

 

Apie renginį: https://tv.lrytas.lt/zinios/pramogos/2019/11/30/news/vilniaus-rotuseje-duris-atvere-tarptautine-kaledu-labdaros-muge-12753519/ 

 


 
Atgal   Spausdinti