Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


archyvas
  2019   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2019-07-26  Papildomai kviečiame teikti paraiškas, pagal Pagėgių savivaldybės 2019 -2021m. strateginio veiklos plano 6 programos uždavinio „NVO, bendruomenių ir SVV rėmimo programa“ 01 uždavinio „Remti savivaldybės NVO, bendruomenių veiklą“

Papildomai kviečiame teikti paraiškas, pagal Pagėgių savivaldybės  2019 -2021m. strateginio veiklos plano 6 programos uždavinio „NVO, bendruomenių ir SVV rėmimo programa“  01 uždavinio „Remti savivaldybės NVO, bendruomenių veiklą“, 06.01.01 priemonės „ Remti Pagėgių savivaldybės NVO ir kitų bendruomenių programas„ 2019 m. finansavimui  gauti.

Pagėgių savivaldybės nevyriausybinių organizacijų rėmimo, paraiškų atrankos komisijos 2019 m.  liepos 24 d. posėdžio protokolu Nr. 2, nutarta pratęsti paraiškų priėmimą iki 2019 m. rugpjūčio 2 d. 15.45 val., dėl Pagėgių savivaldybės administracijos direktorės įsakymo Nr. A1-600 „Dėl 2019 m. liepos 15 d. įsakymo Nr. A1-576 „Dėl Pagėgių savivaldybės nevyriausybinių organizacijų rėmimo, paraiškų atrankos komisijos nuostatų ir darbo reglamento patvirtinimo“ papildymo“.

Daugiau

2019-07-26  Natkiškiuose šurmuliavo tradicinė vasaros šventė „Šventa Ona – duonos ponia“

Liepos 20 dieną Natkiškiuose jau 22-ąjį kartą šaukliai kvietė visus į tradicinę vasaros šventę „Šventa Ona – duonos ponia“, į kurią renkasi ne tik šios seniūnijos žmonės, bet ir iš aplinkinių miestų, miestelių bei kaimų.

Kasmetinė šventė atvykstančiuosius žavi savo veiklų įvairove. Ir šį kartą apie kiekvieną buvo pagalvota: jau nuo ryto vyko įvairūs edukaciniai užsiėmimai („Duonos kelias ant mūsų stalo“, krepšių pynimas, senųjų darbo įrankių paroda), kurių metu buvo galima ne tik apžiūrėti, bet ir pačiam išbandyti spragilus, senovinę grūdų valomąją – arpą, nusipinti krepšį. Etninės kultūros specialistė Aksavera Mikšienė vaizdžiai pristatė duonos kelią, susirinkusieji buvo vaišinami natkiškiečių kepta duona, gardžiavosi namine gira. Mėgstantys fotografiją, galėjo grožėtis fotografijų parodomis: „Natkiškių ištakos. Praeitis ir dabartis“ ir „Ropkojų šv. Jono Krikštytojo bažnyčios 150 jubiliejinės šventės akimirkos“. Neužmiršti savanoriai Jurgis Enzikaitis ir Povilas Vasiliauskas, kurie kovojo ir žuvo už Lietuvos Nepriklausomybę. Jų atminimo pagerbimas vyko prie paminklinės lentos, skirtos  šiems Nepriklausomybės kovų savanoriams. Parkelyje buvo aukojamos šv. Mišios, kurių metu kunigas Tomas Domarkas pasveikino visas Onutes, pašventino duoną. Vaikus džiugino įrengta pramogų sala ir linksmybės su „Make Kake“ bei animacinių filmukų herojais. Linksmosios sportinės varžybos, kuriose be tradicinių ,,skylinio“, strėlyčių mėtymo ir kamuolio taikymo į statinaitę užduočių, šiemet moterys rungėsi sūrio laikymo varžybose, o vyrai – alaus statinaitės laikymo varžybose. Tikriesiems sporto mėgėjams –  nuo ryto vyko Pagėgių savivaldybės seniūnijų sportinių žaidynių I-asis etapas (moterų parko tinklinis 3x3, stalo tenisas, smiginis, vyrų parko tinklinis vyrų parko tinklinis 3x3, krepšinis 3x3, seniūnų trikovės varžytuvės).

Daugiau

2019-07-26  DĖL KVIETIMO TEIKTI PARAIŠKAS ESF PROJEKTO ĮGYVENDINIMO PARTNERYSTEI
Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Užimtumo tarnyba) informuoja, kad artimiausiu laiku Užimtumo tarnybos internetiniame puslapyje bus paskelbta atranka dėl kvietimo teikti paraiškas Nevyriausybinėms organizacijoms (toliau – NVO), kaip projekto partnerėms, ESF projekto įgyvendinimui. Projekto partneriai teiks kokybiškas kompleksines paslaugas ilgą laiką nedirbantiems asmenims, siekiant kokybiškai įgyvendinti projektą.

Daugiau

2019-07-25  Pagėgių Vydūno bibliotekoje – dr. Valdo Aušros (Čikaga, JAV) viešnagė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos bendruomenę maloniu literatūriniu vizitu pagerbė Čikagoje (JAV) gyvenantis poetas, evangelikų liuteronų kunigas, JAV lietuvių bendruomenės religinių reikalų tarybos pirmininkas, Mažosios Lietuvos fondo ir draugijos vadovas, aktyvus lietuvybės puoselėtojas ir skleidėjas išeivijoje, filosofijos mokslų daktaras Valdas Aušra. Garbų svečią, nešiną savo naujausia knyga „paKVIETIMAS: …ateik, o Viešpatie, į mano rojų…“, bibliotekon atlydėjusi šio leidinio tekstų redaktorė, Pagėgių savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Ingrida Jokšienė pasidžiaugė gražia kultūrine bendryste bei tvariais lietuviškosios raštijos tiltais, nutiestais tarp Pagėgių krašte ir svečiose šalyse gyvenimo brydę įmynusių tėvynainių.

Daugiau

2019-07-25  Skelbimas
2019-07-25  Skelbimas
2019-07-25  Bitėnuose atidaromas tarptautinis meno pleneras

Daugiau

2019-07-24  Šventė Kentriuose „Duona kasdieninė“

 

 

 

„Žalioj kelionėj, saulelę liesdama, išplaukia mūsų duona

Į jaukią kasdienybę  - nepailsdama...“ (Liet. l.d.)

 

Kentrių kaimo bendruomenė surengė šventę ir sau, ir svečiams. Kentriškiai yra tęstinio projekto „Duonos kelias“, kurį vykdo kartu su Panemunės ir Piktupėnų bendruomenėmis, partneriai.

Šiemet Kentriams sukako 310 metų nuo paminėjimo rašytiniuose šaltiniuose. Per lygumas nuaidėjo puiki liaudies daina, atliekama pagėgiškės Reginos Pilkionienės, o gyventojai bėrė žemes, laistė naująjį – Atminimo ažuoliuką. Ąžuolų alėjoje lapais šlama 55 ąžuolai, kuriuos vainikuoja Akmenų mandala. Tai pačių kentriškių sukurtas grožis.

Daugiau

2019-07-24  A. Merkevičius – atviro Rusijos laisvųjų imtynių veteranų čempionato prizininkas

Liepos 12-13 dienomis Dzeržinskyje, Maskvos apskrityje  vyko Rusijos atviras  laisvųjų imtynių veteranų čempionatas, kuriame dėl apdovanojimų varžėsi 176 atletai iš 43 Rusijos regionų bei Kazachstano, Tadžikistano, Moldavijos, Latvijos ir Lietuvos. Mūsų šalies garbę čempionate gynė 2016 m. pasaulio vicečempionas sporto klubo ,,Katanas” prezidentas pagėgiškis Antanas Merkevičius ir daugkartinis pasaulio prizininkas Stasys Šaduikis iš Lazdijų rajono.

Daugiau

2019-07-18  Mero sveikinimas
2019-07-17  KVIEČIAME TEIKTI PARAIŠKAS PAGAL PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS 2019 -2021M. STRATEGINIO VEIKLOS PLANO 6 PROGRAMOS UŽDAVINIO „NVO, BENDRUOMENIŲ IR SVV RĖMIMO PROGRAMA“, PRIEMONĘ 06.01.01.
2019-07-17  Kriokiškiečiai kvietė paskanauti Tijos ir Kafijos

Namai prisipildę tylos... Kas braukia prakaitą laukuose... Kas kalbina verpimo ratelį... Kas prie lopšio saugo gležną kūdikio miegą... Tačiau jau visai netrukus vienišą namų tylą nejučia pradeda užpildyti skardus indų barškėjimas ir šilti šeimos pašnekesiai... Laikrodis muša ketvirtą popiet... Tai laikas, kuomet visi darbai nebesvarbūs. Tai pokalbių su pačiais brangiausiais, tai atokvėpio laikas. Lietuvininkams - tai Tijos ir Kafijos laikas.

Atsikvėpti po darbų ir pabūti drauge liepos 13 d. kriokiškiečiai ir svečiai rinkosi į kraštiečių sueigą-šventę „Tijos ir Kafijos gėrimas popiet Mažojoje Lietuvoje“. Į šventę atvykusieji turėjo praeiti griežtą patikrą Lietuvos-Vokietijos pasienio „susiekime“ – ar niekas neįsineša kontrabandinių daiktų, ar terbos ne per sunkios, ar visų dokumentai tvarkingi atsakingai apžiūrėjo vachmistrai Dočys ir Fricas bei mokytoja Frau Marta  (Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto Kultūros centro studija „Diskutuotina“). Į šventę pateko tik tie, kurie atsinešė gerą nuotaiką ir gavo sienos kortelę su reikiamais antspaudais bei specialų padėkliuką Tijos ar Kafijos puodeliui pasidėti.

Daugiau

2019-07-17  Tarybos posėdis (atnaujinta)
2019 m. liepos 25 d., 9.00 val., Pagėgių savivaldybės posėdžių salėje (Vilniaus g. 11, Pagėgiai) vyks Pagėgių savivaldybės VI-jo šaukimo tarybos 6 posėdis.

 Posėdžio klausimai

 

Daugiau

2019-07-16  Cic! Raganos miega

Vasaros pradžioje raganas ima žadinti smalsūs lankytojai. Nors vasara jau įpusėjo, raganos vis dar nepailso ir intensyviai dirba prie ,,Raganų eglės“. Burtais, užkalbėjimais, kerais ir savo grožiu pasitinka ir išleidžia  lankytojus iš visos Lietuvos.

Daugiau

2019-07-16  Svarbus pranešimas „Sodros“ išmokų gavėjams, turintiems „Luminor|Nordea“ sąskaitą: praneškite „Sodrai“ apie pasikeitusius banko sąskaitų numerius

„Sodra“ primena, kad kai kurie socialinio draudimo išmokų gavėjai, kuriems sąskaitų numeriai keičiasi dėl jų perkėlimo iš buvusio „Nordea“ banko į vieningą „Luminor“ platformą, iki šiol nepranešė „Sodrai“ apie sąskaitos numerio pasikeitimą. Dėl to liepos mėnesio išmoka gali jų nepasiekti. 

Svarbu:  pranešusieji apie pasikeitusį sąskaitos numerį ne vėliau kaip iki liepos 23 dienos,  liepos mėnesio išmoką gaus iki liepos 31 dienos. Nepranešusieji apie sąskaitos numerio pasikeitimą liepos mėnesio išmokas gaus kartu su rugpjūčio mėnesio išmokomis.

Daugiau

2019-07-15  Kviečiame neformaliojo vaikų švietimo teikėjus, ketinančius pretenduoti į neformaliojo vaikų švietimo programų (toliau–NVŠ) finansavimą, teikti NVŠ programas vertinimui

Kviečiame neformaliojo vaikų švietimo teikėjus, ketinančius pretenduoti į neformaliojo vaikų švietimo (toliau – NVŠ) programų finansavimą 2019 m. rugsėjo-gruodžio mėn., teikti NVŠ programos(ų) atitikties reikalavimams paraiškas (formą rasite čia). Pasirašytą ir užpildytą paraiškos originalą su prašymu ir kitais dokumentais, įrodančiais teisę ir galimybes vykdyti NVŠ veiklą, reikia pristatyti į Pagėgių savivaldybės administraciją (adresu: 203 k., Vilniaus g. 11, Pagėgiai) iki 2019 m. rugpjūčio 9 d. NVŠ teikėjas gali teikti kelias NVŠ programas. Kiekvienai programai pildoma atskira NVŠ programos atitikties reikalavimams paraiškos forma.

Daugiau

2019-07-12  Skelbimas
2019-07-12  Valstybės dieną - ant dviračių!

Aštuntąjį kartą asociacija „Pagėgių bendruomenė“ organizavo Lietuvos Valstybės dienai skirtą dviračių žygį „Pagėgiai – Rambynas“. Pirmajame, 2011 –ųjų metais liepos 6 dieną organizuotame žygyje. vyriausiam dviratininkui buvo 86 metai, jauniausiam – 6 m. O vienais metais nemažą atstumą savo dviračiu mynė 4 metų dviratininkas. Kasmet žygis tampa paklausesniu ir išvykstančių iš Pagėgių miesto parko užregistruojama 100-120, o ką kalbėti apie pačiame Rambyno kalne prisijungiančius. Tautinės giesmės giedojimui vienoje ryškiausių Pagėgių krašto vietų - ant Rambyno kalno, prisijungia kitų seniūnijų atstovai, svečiai. Čia, Valstybės dieną yra šventusi ir Lietuvos ambasadorė Rusijoje ir kiti garbūs svečiai.

Daugiau

2019-07-12  KVIEČIAME DALYVAUTI SUSITIKIME

Pagėgių savivaldybės administracija kartu su VšĮ Centrinės projektų valdymo agentūros ekspertais 2019 m. liepos 17 d. (trečiadienį) organizuoja susitikimus, skirtus aptarti „Tauragė+“ funkcinės zonos strategijos galimas kryptis, o taip pat identifikuoti svarbiausias problemas ir numatyti efektyvius jų sprendimo būdus. Susitikimai vyks Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos skaitykloje (Jaunimo g. 3, Pagėgiai).

Daugiau

2019-07-12  Naujo pylimo įrengimo Panemunės mieste sprendinių viešas svarstymas

Pagėgių savivaldybės administracija informuoja, kad 2019 m. liepos 15 d. 10 val. 00 min. adresu Pagėgių savivaldybės administracijos posėdžių salėje (Vilniaus g. 11, Pagėgiai) vyks viešas naujo pylimo įrengimo Panemunės mieste sprendinių svarstymas.

Daugiau

2019-07-11  Skelbimas
2019-07-11  Pagėgių savivaldybės delegacijos vizitas Estijoje

Liepos 5-8 dienomis Pagėgių savivaldybės delegacija vadovaujama Savivaldybės mero Vaido Bendaravičiaus svečiavosi Kose (Estija) savivaldybėje, kur kartu su kitais Kose savivaldybės partneriais dalyvavo šventiniuose renginiuose. Dalyvauti šventiniuose renginiuose partnerių delegacijas pakvietė Kose savivaldybės Tarybos pirmininkas Uno Silberg ir Kose savivaldybės merė Merle Pussak.

Vizito metu didžiausias dėmesys buvo skirtas XXVII Dainų ir šokių šventei, kuri tomis dienomis vyko Estijos sostinėje, Taline. Tai viena didžiausių ir labiausiai estų tautą vienijanti šventė, kurioje susirenka apie 200 000 dalyvių. Neatsiejamas šios šventės akcentas, – tai iškilminga eisena, kurioje dalyvauja apie 50 000 eisenos dalyvių.

Daugiau

2019-07-10  Skelbimas
2019-07-10  Skelbimas
2019-07-10  Skelbimas
2019-07-09  Pagerbtas kunigas Valdas Aušra

Liepos 6-ąją greta Valstybės dienos šventės, Mažosios Lietuvos šviesuoliai Šilutės Evangelikų liuteronų bažnyčioje rinkosi pagerbti ir pasveikinti lietuvininkų palikuonį, kunigą, šiuo metu gyvenantį Čikagoje ir kunigaujantį Ziono lietuvių liuteronų parapijoje, JAV lietuvių bendruomenės religinių reikalų tarybos pirmininką, Mažosios Lietuvos fondo ir draugijos vadovą, ketvirtį amžiaus gyvenantį toli nuo Lietuvos, tačiau savo gyvenimiška veikla nuolat liudijantį meilę protėvių žemei, aktyviai užsiimantį dvasine bei kultūrine veikla, giesmynų įvairiomis kalbomis redaktorių, keleto poezijos knygų autorių ir fotomenininką, dr. Valdą Aušrą.

Daugiau

2019-07-09  Pagerbta jubiliatė

Pagėgių savivaldybės mero pavaduotoja Ligita Kazlauskienė, kuruojanti kultūros sritį savivaldybėje, jubiliejaus proga pasveikino ir linkėjimus nuo savivaldybės Mero perdavė kultūros centro ilgametei choreografei Gražinai Paliokienei.

Gražina Paliokienė choreografijai atidavė beveik 30 gyvenimo metų. 1987 metais pradėjusi dirbti tuometiniuose Pagėgių zoniniuose kultūros namuose, Gražina į šokio pasaulį pastūmėjo ir atvedė gausų būrį entuziastų. Dirbta su įvairaus amžiaus, žanro ir stiliaus kolektyvais. Iki šiol gyvuoja suaugusių tautinių šokių kolektyvas „Marguva“, maloninantis žiūrovo akis kiekvienoje didesnėje šventėje. Įvairius renginius puošia šokėjos moterys, scenoje striksi mažieji Pagėgių krašto šokėjėliai.

Daugiau

2019-07-09  Įspūdžiai po Baltijos mėgėjų teatrų festivalio Kretingoje

Kretingos kultūros centre liepos 4-7 d. vyko tarptautinis Baltijos šalių teatrų festivalis „Baltijos rampa“, skirtas Pasaulio lietuvių metams ir pirmojo viešo vaidinimo Keturakio „Amerika pirtyje“ 120-osioms metinėms paminėti. Šiais metais minime 50 metų nuo pirmojo 1969 metais surengto Baltijos šalių teatrų festivalio. Šiemetiniame festivalyje dalyvavo Pagėgių kultūros centro direktoriaus pavaduotoja Danutė Bardauskienė ir Natkiškių kultūros namų renginių organizatorė Rasa Armonienė.

Daugiau

2019-07-09  Stoniškių pagrindinei mokyklai nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. reikalingas(-a) fizikos mokytojas (-a)
2019-07-08  Pagėgių savivaldybės administracija skelbia konkursą Pagėgių savivaldybės Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti
2019-07-06  Mero sveikinimas
2019-07-05  Panemunės bendruomenės šventė prie Nemuno senvagės

Kas dar, be panemuniškių, galėtų pasigirti turintys bendruomenės poilsiavietę vaizdingoje vietoje prie Nemuno senvagės? Būtent šioje vaizdingoje vietoje penktadienį ir šurmuliavo Panemunės bendruomenės organizuota šio mažo miestelio šventė.

Anot bendruomenės pirmininkės Virginijos Lauciuvienės, paskutinė šventė šiame Pagėgių savivaldybės pakraštyje buvusi surengta gal 2015-aisiais. Tada renginį organizavo Pagėgių kultūros centras. Šįkart iniciatyvą rodė patys, šventės įdėjai buvo pritarta, skirta finansavimo, mat panemuniškių šventė  pateko į ciklą „Duonos kelias“.

Daugiau

2019-07-04  Vykdomas projektas “Pasienio regiono partnerystės stiprinimas senėjimo ir socialinių paslaugų srityse”


Š. m. birželio 28 ir 29 d. Punsko valsčiuje, Lenkijos Respublika, vyko projekto  “Pasienio regiono partnerystės stiprinimas senėjimo ir socialinių paslaugų srityse” veiklos – jungtinis darbinis partnerių susitikimas (joint workshop).

Susitikimo tikslas buvo išanalizuoti situaciją ir problemas liečiančias sveikatos apsaugą Lietuvos ir Lenkijos, sveikatos darbuotojų ir pacientų atžvilgiu.

Be Pagėgių savivaldybės projekte dar dalyvauja Birštono rajono savivaldybės, Punsko valsčiaus ir Seinų ligoninės administracijos. 

Daugiau

2019-07-04  Kviečiame bendruomenines organizacijas deleguoti savo atstovus į Pagėgių savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybą

Artimiausiame Pagėgių savivaldybės tarybos posėdyje numatoma sudaryti Savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybą, pagal Lietuvos Respublikos bendruomeninių organizacijų plėtros įstatymo 8 straipsnio 1 ir 2 dalį [prieiga internete https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/a6b2f57002d011e9a017f05dde6559c6?fbclid=IwAR3VxFp7xSuYacDLBtQtc0uFeWnLBW1m9olmvMqBR_5w4tT6-OfXs-eYBnw

Savivaldybės bendruomeninių organizacijų taryba sudaroma savivaldybės tarybos sprendimu laikantis šio principo: ne daugiau kaip ½ šios tarybos narių sudaro savivaldybės institucijų ir įstaigų atstovai ir ne mažiau kaip ½ tarybos narių sudaro bendruomeninių organizacijų, veikiančių savivaldybės teritorijoje, atstovai.

Daugiau

2019-07-04  Didieji Kalvarijos atlaidai. Šv. Mišios už Lietuvos valstybei vadovaujančius

Liepos 2 d. (antradienį) Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius kartu su kitų savivaldybių merais, LR Seimo nariais, savivaldybių administracijų ir įstaigų atstovais dalyvavo Didžiuosiuose Žemaičių Kalvarijos atlaiduose. Tądien, Valstybės vadovų, Politikų ir Savivaldybių darbuotojų dienos Šventose Mišiose buvo meldžiamasi už Lietuvos valstybei vadovaujančiuosius.

Šv. Mišių metu J. E. Telšių Vyskupas Kęstutis Kėvalas susirinkusiems politikams ir vietos valdžios atstovams linkėjo teisingos ir gera valia bei aukščiausiomis vertybėmis pamatuotos tarnystės, kad priimami sprendimai kurtų tinkamus žmogiškuosius ryšius ir bendrąją gerovę.

Daugiau

2019-07-03  KVIEČIAME DALYVAUTI PROJEKTO VEIKLOSE

Kviečiame Pagėgių mieste registruotus ir (arba) veiklą vykdančius jauno verslo subjektus1 veikiančius turizmo, statybos ir įvairiuose paslaugų sektoriuose, kuriems reikalingos konsultavimo bei mentorystės paslaugos klientų paieškos, marketingo, dokumentų valdymo srityse dalyvauti projekto veiklose.

Būtina išankstinė registracija iki 2019 liepos 8 dienos.

Daugiau

2019-07-03  Žukų bendruomenė įvyko kulinarinė popietė su kulinare Indra Dadūriene

Birželio 28 dieną Žukų kaimo bendruomenės susibūrime sklido gardūs kvapai, skambėjo nuoširdus juokas ir atsiskleidė pačių pačiausių kulinarų moterų ir vyrų patirties „perliukai“. Bendruomenės narė Virginija Kanovienė organizavo ir vedė „Kulinarinę popietę su kulinare Indra Dadūriene“.

Daugiau

2019-07-03  Iš tarptautinių varžybų – su keturiais medaliais

Klai­pė­do­je vy­ko XIV tarp­tau­ti­nis lais­vų­jų im­ty­nių jau­nu­čių tur­ny­ras, skirtas olimpiečio Ri­čar­do Pau­liu­ko­nio pri­zams lai­mė­ti.

Pagėgių savivaldybės Meno ir sporto mokyklos laisvųjų imtynių mokytojo Antano Merkevičiaus auklėtiniai puikiai pasirodė paskutinėse sezono varžybose. Puikią sportinę formą pademonstravo Audrius Dovydovas, kuris tapo nugalėtoju svorio kategorijoje iki 41 kg. Turnyro bronzą iškovojo Ignas Vaidžiulis (svorio kategorija iki 29 kg), Lukas Dovydovas (svorio kategorija iki 32 kg) ir Kornelijus Janeckis (svorio kategorija iki 85 kg).

Daugiau

2019-07-03  FIZINIO AKTYVUMO IR KŪRYBINĖ STOVYKLA „DELFINAI“

Birželio 25-26  dienomis kaimo ir turizmo sodyboje ,,Mociškių palivarkas“ jau penktąjį kartą  vyko  fizinio aktyvumo ir kūrybinė  stovykla „Delfinai“, į kurią savo bendruomenę pakvietė Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokykla.  Stovyklos ,,Delfinai‘‘ paraiška buvo pateikta Pagėgių savivaldybės  vaikų socializacijos projektų finansavimo atrankos konkursui ir laimėjo dalinį finansavimą.

Stovyklauti nuostabioje sodyboje, pritaikytoje aktyviai fizinei  ir kūrybinei veiklai susirinko 70 mokyklos mokinių bei 10  mokytojų, vakare stovyklautojus aplankė ir  keletas mokinių tėvelių.

Daugiau

2019-07-01  Mokyklų žaidynės pasiekė finišą


Baigėsi 2018-2019 m.m. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro vykdomos Lietuvos mokyklų žaidynės.

Pirmame etape buvo suorganizuota ir pravesta 15 varžybų Pagėgių savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokiniams. Aktyviausi buvo Pagėgių A. Mackaus gimnazistai -  dalyvavo visose varžybose. Natkiškių Z. Petraitienės pagrindinės mokyklos mokiniai ir Vilkyškių J. Bobrovskio gimnazistai praleido tik po dvejas varžybas. Labai gaila, kad pritrūko entuziazmo Stoniškių ir Piktupėnų pagrindinėms mokykloms,  kurios  sugebėjo rungtyniauti tik trijose varžybose iš penkiolikos. 

Daugiau

2019-07-01  Skelbimas
Dienos klausimas
peržiūrėti rezultatus
Pasiūlykite savo klausimą
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Gruodis
    2019     

Prisijungimas gyventojams