Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-04-12 -
„Papuošk Tėviškę“ Pagėgiuose

Antrus metus iš eilės Pagėgių jaunieji ugniagesiai – šauliai kartu su Pagėgių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojais prisideda prie Lietuvos miškų gausinimo sodindami medelius. Šių metų pilietinė akcija vadinasi „Papuošk Tėviškę“. Ji vykdoma bendradarbiaujant su Pagėgių girininkija, kuri išskyrė plotą miške ir juodalksnių bei eglučių sodinukų. Pirmiausia Pagėgių girininkijos girininkas Romas Ubartas instruktavo kaip taisyklingai sodinti medžius. Budinčios pamainos ugniagesiai gelbėtojai sudarė poras su jaunimu ir kibo prie darbo. Įtemptas kelių valandų bendras darbas tikėkimės duos gerų rezultatų – medeliai prigis ir išaugs  dideli medžiai.


Prasminga veikla ir darbas, kurio rezultatus galės dar ilgai jaunimas ne tik prisiminti, bet taip pat prisiliesti prie jo, suteikia vilties besipuošiančiai Tėviškei ir jos ateičiai.Pagėgių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos infomacija


 
Atgal   Spausdinti