Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-12-17 -
Kalėdinis vaikų šachmatų turnyras


Apklausus tėvus ir vaikus bei nustačius poreikį mokyti vaikus žaisti šachmatais, šios veiklos nuo šių metų rugsėjo mėnesio ėmėsi Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokykla. Mokytojas Antanas Merkevičius parengė neformaliojo vaikų švietimo šachmatų ugdymo programą, kuri buvo akredituota ir jos vykdymui gautas valstybės finansavimas. Šachmatais žaisti mokosi 8 pradinukai.


 Gruodžio 13 d.  jauniesiems šachmatininkams buvo surengtas Kalėdinis  šachmatų turnyras. Jame dalyvauti buvo kviečiami visi norintys Pagėgių pradinės mokyklos mokiniai. Dalyvių susirinko 13.

Nugalėjęs visus varžovus, pirmąją vietą laimėjo Erikas Poška, antrąją - Saulė Liepa Mizgirytė ir Rokas Jasevičius, trečiąja vieta pasidalino  Darija Šegždaitė,  Justas Vaisieta ir Tajus Endriukaitis. Visi prizinių vietų nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais, o likusieji dalyviai – padėkos raštais.
Šachmatų mokytojas Antanas Merkevičius į turnyrą buvo pakvietęs garbingą svečią – ilgametį matematikos mokytoją ir šachmatų žaidimo entuziastą Joną Gėriką. Svečias labai apsidžiaugė, kad pagaliau Pagėgiuose atgimsta šachmatai ir jais žaisti yra mokomi vaikai.

 

 

 

Meno ir sporto mokyklos informacija

 
Atgal   Spausdinti