Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-05-13 -
VYKO FIZINIO AKTYVUMO RENGINIAI

Tęsiant projekto „Sveikos gyvensenos skatinimas Pagėgių savivaldybėje“ veiklas, kurios organizuojamos Pagėgių savivaldybės administracijos, gegužės 10 d. buvo organizuojami renginiai, kurie vyko Šilgalių, Lumpėnų ir Natkiškių bendruomenėse. Vykdytų užsiėmimų tema „Fizinis aktyvumas ir jo reikšmė įvairaus amžiaus žmonių sveikatai“. Vyko 6 fizinio aktyvumo renginiai. Du renginiai – Šilgalių bendruomenei, du renginiai Lumpėnų bendruomenei ir du renginiai Natkiškių bendruomenei. Pirmo renginio metu vyko paskaita apie fizinį aktyvumą ir jo įtaką įvairaus amžiaus žmonių sveikatai, kūno pusiausvyros ištyrimas "Abili Balance Analyzer" sistema ir individualios dalyvių konsultacijos. Antrojo renginio metu pravesta sveikatą stiprinanti mankšta renginio dalyviams. Projektas iš dalies finansuojamas Europos Sąjungos socialinio fondo ir Pagėgių savivaldybės administracijos lėšomis.


 

Į renginius susirinko gausus būrys Šilgalių, Lumpėnų ir Natkiškių bendruomenių gyventojai, kurie gavo naudingos informacijos apie pagrindinius sveiko judėjimo ir tolimesnius sveikatinimo principus. Kiekvienas dalyvis turėjo individualią galimybę pasikonsultuoti su didelę praktiką turinčiu kineziterapeutu apie savo sveikatos problemas ir gauti individualius fizinio aktyvumo receptus. Taip pat, kiekvienas dalyvis turėjo galimybė išsitirti savo kūno pusiausvyros lygį, koordinaciją bei galimus sutrikimus su profesionalia įranga. Kūno kultūros mokytoja, metodininkė, fizinio aktyvumo ir motyvacijos trenerė pravedė mankštą pritaikant kiekvienam individualiai ir atsižvelgiant į kiekvieno dalyvio fizines ir sveikatos galimybes. Dalyviams buvo išplatinta dalomoji medžiaga (lankstinukai).

Fizinio aktyvumo mokymus vedė medicinos mokslų daktarė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos fakulteto docentė, Kauno klinikų bendrosios praktikos gydytoja, Auksė Domeikienė. Renginius padėjo organizuoti Pagėgių savivaldybės administracijos strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjo pavaduotoja Lorea Razutienė, strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė Viktorija Montrimaitė ir Civilinės metrikacijos ir viešosios tvarkos skyriaus vyriausioji specialistė sveikatai ir sanitarijai Irena Levickienė.

Šis projekto etapas yra tiesiogiai susijęs su gruodžio mėnesį vykusiais pirmaisiais projekto renginiais, kurių tema: „Kraujotakos ligų prevencija ir sveikos mitybos reikšmė sveikai gyvensenai“. Šie mokymai yra projekto veiklų tęsinys.

DĖMESIO!

Toliau bus tęsiamos veiklos ir gegužės mėnesį numatomi organizuoti renginiai: tema „Fizinis aktyvumas ir jo reikšmė įvairaus amžiaus žmonių sveikatai“, kurie vyks Vilkyškių bei Žukų bendruomenėse. 

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus informacija

 
Atgal   Spausdinti