Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-02-12 -
Viskas prasideda nuo MŪSŲ

Vasario 6 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos 6 – 7 klasių mokinių komanda (Agnetė Bergner, Modesta Norbutaitė, Justas Šoblinskas, Julius Rindokas ir Martynas Rumšas), lydima IT mokytojos Rasos Antanaitienės bei vokiečių k. ir lietuvių k. mokytojos Loretos Skvirbienės, vyko į Vilnių, kur dalyvavo Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vykusiame saugesnio interneto renginyje „Viskas prasideda nuo MŪSŲ“.


Renginį vedė aktorius Audrius Bružas, o dalyvius sveikino Švietimo informacinių technologijų centro direktoriaus pavaduotojas, projekto „Saugesnis internetas“ vadovas Mantas Masaitis bei LR Švietimo ir mokslo ministerijos viceministras Gražvydas Kazakevičius.

Po sveikinimo ir bendros paskaitos apie saugų internetą, kurią skaitė buvęs „lrt.lt.“ portalo vadovas Mindaugas Raguotis, mokiniai ir mokytojai  išsiskirstė pagal jiems organizuotas veiklas. Mokiniai turėjo galimybę atlikti užduotis ir žaisti naudodami interaktyvias grindis. Ypač įdomus renginio dalyviams buvo programavimo žaidimas „Scottie go“. Daug dėmesio sulaukė robotikos užduotys, filmukų kūrimas bei linksmybės foto studijoje.

Kol mokiniai dalyvavo įvairiose veiklose kūrybinėse dirbtuvėse, mokytojai klausėsi pranešimų apie informacinį media raštingumą, apie tai, kaip reikia pažinti ir suprasti vaikų išmanųjį pasaulį bei slaptą paauglių gyvenimą socialinėje medijoje. Savo patirtimi saugesnio interneto srityje dalinosi Jaunimo forumo nariai, o saugesnio interneto projekto ambasadorių mokymų patirtį pristatė Kauno „Vyturio“ gimnazijos IT mokytoja ekspertė Jolanta Leonavičienė.

Renginio pabaigoje buvo apdovanoti piešinių, filmukų kūrimo, pamokų planų konkursų nugalėtojai bei loterijos laimėtojai.

Saugesnio interneto renginyje „Viskas prasideda nuo MŪSŲ“ buvo ne tik tobulinamos dalyvių IT, kūrybingumo bei komunikavimo kompetencijos, bet ir įgyta naudingos patirties bei prasmingai praleistas laikas.

Už galimybę dalyvauti renginyje gimnazijos komanda ir ją lydėjusios mokytojos dėkoja Pagėgių savivaldybės administracijai.

Loreta Skvirbienė
vokiečių k. ir lietuvių k. mokytoja


 
Atgal   Spausdinti