Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-05-11 -
Literatūrinė-muzikinė popietė Žukų bažnyčioje


Gegužės 5 d. Žukų bažnyčios kunigo Ediko Šulco iniciatyva Žukų evangelikų liuteronų bažnyčioje vyko pirmasis pasaulietiškas renginys, literatūrinė – muzikinė popietė, skirta Motinos dienai paminėti.

Popietės metu savo literatūrinius kūrinius skaitė Tauragės literatų klubo „Žingsniai“ literatai, muzikinėje dalyje saksofono garsais žavėjo Sigitas Kazakevičius. Anot renginį vedusio Eugenijaus Šalčio, popietė išskirtinė ne tik todėl, kad ji skirta mamai, ji svarbi ir ypatinga, nes ši nedidelė bažnytėlė stovi Mažojoje Lietuvoje, vietoje, kur gimė spausdintas lietuviškas žodis, artėja spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena, šiemet švenčiamas Lietuvos šimtmetis, minimos Vydūnos 150-osios gimimo metinės, 100-osios Valterio Kristupo Banaičio, 160-osios Martyno Jankaus.


 

 Renginyje dalyvavęs Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis dėkojo kunigui E. Šulcui už kvietimą atvykti į popietę. Meras pasidžiaugė, tauragiškių literatų kūriniais, saksofono melodijomis bei vargonininko Jono Dikšaičio ir jo anūkių dėka išgirsta Liudviko van Bethoveno giesme, kurią harmonizavo Vydūnas. (Jonas Dikšaitis giesmę atliko vargonuodamas fisharmoniją). Anot mero, tai kad tokioje mažoje bažnyčioje vyksta renginys, kurio metu minimos, tokios svarbios datos ir vardai, rodo aukštą kultūros lygį ir tai, kad Pagėgių savivaldybėje kuriasi dar vienas šviesos ir kultūros židinys.

 

 

Daugiau apie popietę

Mero patarėja Rita Vidraitė

 
Atgal   Spausdinti