Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-03-22 -
Vaikų dienos centro akcija tarptautinei laimės dienai paminėti

Būti laimingam – ko gero, populiariausias noras, kurį sugalvojame pūsdami gimtadienio torto žvakutes ar danguje išvydę krentančią žvaigždę. Visi trokštame laimės ir kartais šis noras net stipresnis už siekį gyventi prasmingą gyvenimą.


 

Kovo 20 dieną buvo minima Tarptautinė Laimės diena. Vaikų dienos centro darbuotojai ir lankantys centrą vaikai Laimės dieną paminėjo su gražia akcija. Kaip pagauti laimės paukštę, kaip ją išlaikyti, kaip suprantame laimę ko iš jos tikimės... Kilo daug įvairiausių klausimų. Ilgai galvojome, kaip paskleisti žinią apie Laimės dieną. Su vaikais nusprendėme, kad šiai dienai tiktų minimali magija, todėl visų pirma kiekvienas vaikas išsitraukė sau po laimingą palinkėjimą, aptarėme, ko galėtume pasimokyti, kaip patarimus pritaikyti sau. Pasipuošę laimės paukščiais, nešini Žemės dienai skirtais atvirukais ir žinoma laimės burtais, VDC darbuotojai su vaikais, aplankė Pagėgių seniūnijos darbuotojus, tetas dirbančias paramos ir vaikų teisių skyriuose, Pagėgių kultūros centrą, biblioteką, policiją, Pagėgių savivaldybės administracijos atstovus, Paslaugų centro darbuotojus, kredito uniją ir tiesiog gatvėje sutiktiems praeiviams pasiūlė išsitraukti po sėkmingą laimę padėsiantį atrasti stebuklingą nusakymą arba tiesiog sudalyvauti laimės burtuose.

Laimė – rezultatas, finišo linija, iki kurios reikia įveikti ne visada lengvą kelią. Tačiau juo eina žmonės, kurie gali drąsiai pasakyti: „Esu laimingas“.

Norime padėkoti visiems sutiktiems, Laimingoje akcijoje dalyvavusiems žmonėms už šiltą, nuoširdų priėmimą, už saldžias ir skanias dovanas vaikams. Būkit laimingi!

VDC vaikų užimtumo specialistė Rasa Ramanauskienė


 
Atgal   Spausdinti