Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-03-22 -
Jaunučių krepšinio turnyras Pagėgiuose

Kovo 15 d. Pagėgių A.Mackaus gimnazijos sporto salėje vyko jaunučių krepšinio turnyras, kurį suorganizavo ir 4 komadas iš Šilutės, Šilalės, Jurbarko ir Pagėgių sporto mokyklų bei sporto centrų sukvietė Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos krepšinio treneris Ervinas Kuncaitis. Po atkaklių kovų, turnyrinė lentelė išsidėstė taip: IV vieta – Pagėgiai, III vieta – Šilutė, II vieta – Šilalė, turnyro nugalėtojai – Jurbarko jaunieji krešininkai.


Pertraukos metu vyko tritaškių ir baudų metimo varžybos. Tritaškių varžybose pirmas buvo Elvijus Pinaitis iš Jurbarko,  antras - šilutiškis Ainius Savickas, trečias – jurbarkiškis Augustas Globys. Baudas geriausiai mėtė Rokas Briedis iš Šilalės komandos,  antras buvo Karolis Kavaliauskas iš Jurbarko komandos , trečias - Saidas Rauza taip pat iš Jurbarko komandos.  Vaikinai buvo apdovanoti sportiniais maišeliais, pirmų vietų nugalėtojai – taurėmis.

Pasibaigus turnyrui, visi  dalyviai buvo apdovanoti šakočiais bei sultimis, nugalėtojai – taurėmis ir medaliais, kuriuos įteikė Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos direktorė Evelina Norkienė bei Pagėgių savivaldybės tarybos narys Remigijus Špečkauskas.

Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos informacija

 


 
Atgal   Spausdinti