Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-01-22 -
Susitikime su LR Žemės ūkio ministru Savivaldybės meras ir Pagėgių krašto ūkininkai aptarė ūkininkams aktualius klausimus

2018 m. sausio 12 d. Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis, Savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėjas Algirdas Uselis ir Pagėgių krašto ūkininkai vyko į Vilnių, kur susitiko su LR Žemės ūkio ministru Broniumi Markausku, LR Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininku Andriejumi Stančiku, LR Seimo nariu Ričardu Juška.


 

 


Pagėgių savivaldybės delegacija į susitikimą vyko dėl mažiau palankių ūkininkauti vietovių naujojo žemėlapio sudarymo, pagal kurį į žemėlapį nepatenka Pagėgių ir Natkiškių seniūnijų teritorijose esančios žemės bei dėl numatomo išmokos dydžio sumažinimo potvynio užliejamoms teritorijoms.

Savivaldybės meras pritardamas Pagėgių krašto ūkininkų peticijai susitikime prašė atsižvelgti į ūkininkų prašymą priskirti Pagėgių savivaldybę prie mažiau palankių ūkininkauti vietovių, nes tai leistų ūkininkams priartinti gaunamas pajamas už atliekamą darbą ir patiriamas išlaidas, lyginant su našiomis žemėmis.

Mero patarėja Rita Vidraitė

 
Atgal   Spausdinti