Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


archyvas
  2018   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2018-03-30  Mero sveikinimas
2018-03-30  Bibliotekos sveikinimas
2018-03-30  VYKDOMAS SUAUGUSIŲJŲ GYVENSENOS TYRIMAS PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖJE

Informuojame, kad 2018 m. kovo – gegužės mėnesiais visose Lietuvos savivaldybėse bus vykdomas suaugusių gyvensenos tyrimas, kuriam metodiškai vadovauja Higienos institutas, o vykdo Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Bus apklausiami Pagėgių savivaldybės atsitiktiniu būdu atrinkti 18 metų amžiaus ir vyresni gyventojai. Tyrimu siekiama atskleisti esamą gyvensenos situaciją Lietuvoje ir atskirose savivaldybėse taip pat stebėti gyvensenos rodiklių pokyčius savivaldybėse.

Daugiau

2018-03-30  Balandžio pradžioje Vilnius taps jaunųjų žurnalistų sostine

Jau balandžio 6-8 dienomis į Vilnių atkeliauja jaunųjų žurnalistų festivalis „Dramblys 2018“. Palangoje gimęs renginys šiemet keliasi į sostinę ir jau ketvirtą kartą į vieną vietą suburs daugiau nei pusantro šimto moksleivių, studentų ir aktyvaus jaunimo. Visi jie drauge su savo mentoriais - žiniasklaidoje puikiai žinomais žurnalistikos profesionalais - gilinsis į žurnalistikos pagrindus bei kels klausimus apie laisvo žodžio problemas.

Daugiau

2018-03-30  „Lyderių laikas 3“ prasidėjo Pagėgiuose

Kovo 21 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje įvyko projekto „Lyderių laikas 3“ įžanginis renginys, kuriame dalyvavo Pagėgių savivaldybės, švietimo įstaigų administracijos atstovai, pedagogai, mokiniai. Visus susirinkusiuosius pasveikino Pagėgių savivaldybės administracijos direktorė Dainora Butvydienė ir palinkėjo, kad tai, kas bus sumanyta (pokyčio projektas) – būtų įgyvendinta. D. Butvydienė pabrėžė, kad viskas yra mūsų pačių rankose ir priklauso nuo užsidegimo: „Jeigu kalbame apie lyderystę, tai turėtų būti daug aktyvios veiklos.“

Daugiau

2018-03-30  Jubiliatė Liudvika Šneiderienė: „Nugyvenau laimingai“

Tokiais žodžiais prakalbo Anužių kaimo gyventoja Liudvika Šneiderienė, kurią 90-mečio proga pasveikinti vyko Pagėgių savivaldybės vicemeras Sigitas Stonys ir seniūnas Dainius Maciukevičius. Jubiliatė laukė svečių pasipuošusi gėlėta sunkele, kurią, pasak senolę globojančios dukterėčios Danios Pavilionienės, išsirinko prieš trejetą dienų. Guvi, ne pagal amžių šneki, nesiskundžianti klausa ir regėjimu, puikiai bendraujanti sukaktuvininkė svečiams paliepė sėstis ir pasikalbėti. Išklausinėjusi, kas tokie esą, pati papasakojo, kad gimė Kražiuose, Kelmės rajone, ten užaugo gausioje šeimoje, ten vyrą susirado ir, būdama trisdešimties, Pagėgių kraštan atvyko. Tarybiniais metais dirbo lauko darbininke ir, kaip pati sako, nieko nestokojo. Vaikų nesusilaukusi, beveik trisdešimt metų našlaujanti ponia Liudvika gražiuoju mini vyrą, kuris buvęs reiklus ir griežtas, todėl juokauja, kad už retkarčiais išlenktą taurelę žmona nepykdavo, mat meilesnis pasidarydavo.

Daugiau

2018-03-30  KOVO 20 DIENĄ PAGĖGIŲ ALGIMANTO MACKAUS GIMNAZIJOJE VYKO VIKTORINA „MES – ŽEMĖS VAIKAI“

Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras 2018 m. kovo 20 d. kartu su Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija paminėjo „Pasaulinę žemės dieną“.

Daugiau

2018-03-29  Tarptautinę Teatro dieną – naujas teatro kolektyvas

Visas meno pasaulis išradingai ir įvairiai kasmet pamini Teatro dieną. O kas yra teatras? Galime rasti įvairiausių apibūdinimų, ir kiekvienas jų bus teisingas.

Pagėgių savivaldybės Kultūros centro direktorės pavaduotoja Danutė Bardauskienė iš anksto galvojo, kaip paminėti Teatro dieną. Ji susitiko su Pagėgių Neįgaliųjų draugijos pirmininke Loreta Stašinskiene ir draugijos nariais. Susitikimo metu diskutavo apie tai, kad veikliems draugijos nariams reikia paskatinimo labiau išreikšti savo pomėgius, nebijoti priimti naujus iššūkius.

Daugiau

2018-03-29  Velykų akcentai puošia Pagėgius

Pagėgių seniūnijos ir pradinės mokyklos prieigų aplinka jau kviečia pagėgiškius ir svečius pajausti prisikeliančios gamtos, sugrįžtančio pavasario nuotaikas.

Daugiau

2018-03-29  Lietuvos šimtmečio dainų šventės šokių dienoje suksis ir „Marguvos“ šokėjai
2018-03-29  INFORMACIJA APIE GYVENTOJŲ SERGAMUMĄ GRIPU IR ŪMIOMIS VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ INFEKCIJOMIS (ŪVKTI) (2018.03.19-2018.03.25)
2018-03-29  Pagėgių savivaldybės administracija 2018.03.21 d. pasirašė INTERREG V-A Lietuvos – Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programos projekto „Bendradarbiavimo stiprinimas tvaraus gamtos išteklių valdymo srityje“ sutartį Nr. 1S-106.

 

Daugiau

2018-03-29  GYVYBĖS APDOVANOJIMAI 2018

Jau penktąjį kartą vykstančių „Gyvybės apdovanojimų“, skirtų paminėti Pasaulinę gyvybės dieną, organizatoriai kviečia visus Lietuvos gyventojus siūlyti iniciatyvas, organizacijas, šeimas, šeimynas ir žmones, kurie, jų nuomone, pastaraisiais metais labiausiai prisidėjo prie gyvybės kultūros puoselėjimo. Anketos, kurias užpildyti galima paspaudus čia, priimamos iki balandžio 22 d.

Daugiau

2018-03-28  Pagėgių savivaldybės viešojoje bibliotekoje – Vydūno 150-osioms gimimo metinėms skirtų renginių ciklas

Pagėgių savivaldybės viešoji biblioteka su partneriais – Punsko valsčiumi (Lenkijos Respublika) dar 2017 m. pateikė paraišką Europos regioninės plėtros fondo programai Interreg VA Lietuva – Lenkija. Bendram Pagėgių savivaldybės viešosios bibliotekos ir Punsko valsčiaus projektui NR. LT-PL-2S-113 „Pagėgių ir Punsko bibliotekų ir kultūros paslaugų patrauklumo skatinimas“ projektui finansavimas buvo skirtas.

2018 m. kovo 1 d. – gruodžio 31 d. vykdomo projekto tikslas – stiprinti Pagėgių krašto ir Punsko bibliotekininkų bei kitų kultūros darbuotojų bendradarbiavimą, rengiant bendrus mokymus, organizuojant kultūrinę veiklą, dalijantis patirtimi.

Įgyvendinamas projektas padės gerinti lankytojų aptarnavimo kokybę, mat projekto partneriai dalinsis sukaupta patirtimi organizuojant įvairius renginius, rengiant parodas.

Daugiau

2018-03-28  Savanorio Jono Šimkaus atminimas įamžinimo kelyje

Prieš trejetą savaičių Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejaus direktorė ir šio straipsnelio autorė Gedimino Šimkaus, Klaipėdos universiteto teatro katedros docento kvietimu lankėsi jo namuose Klaipėdoje. Šis žmogus yra Klaipėdos sukilimo savanorio, Vyčio Kryžiaus kavalieriaus Jono Šimkaus iš Vydutaičių, brolio Mikelio sūnus. Gerbiamas docentas dėkojo už iniciatyvą įamžinti jo dėdės atminimą paminkline lenta ir iškilmingu renginiu, kuris, kaip jau ne kartą minėta, įvyks lapkričio 30-ąją, kuomet visa Lietuva minės Tilžės akto  šimtmetį.

Daugiau

2018-03-28  Pagėgių savivaldybės viešosios bibliotekos Lumpėnų filialo skaitytojų kultūrinė edukacija Pagėgiuose

Vieną pavasarėjančią pavakarę, Pagėgių savivaldybės viešosios bibliotekos Lumpėnų filialo skaitytojams, lydimiems bibliotekininkės Nijolės Šedienės, organizuota Knygnešio dienai paminėti skirta pažintinė-kraštotyrinė edukacija po Pagėgių savivaldybės viešąją biblioteką, kurią vedė šios įstaigos direktorės pavaduotoja Ramutė Vaitkuvienė. Prie ekskursantų grupės prisijungė ir Pagėgių savivaldybės administracijos Lumpėnų seniūnė Danguolė Mikelienė.

Daugiau

2018-03-28  Pagėgių savivaldybės potvynio teritorija išsivaduoja iš vandens gniaužtų

Šių metų rudens, žiemos ir pavasario potvynis Pagėgių savivaldybėje buvo vienas ilgiausių, nes jis prasidėjo dar 2017 m. rugsėjo mėnesį. Nebuvo jis vienalytis ir lengvai nuspėjamas. Didžioji potvynio teritorijos gyventojų dalis potvynio jėgą pajuto tik per pastarąsias dvi savaites, kai Nemuno lygis ties Panemune viršijo stichinį lygį ir pasiekė net 630 cm. žymą. Išsiliejusio Nemuno pažiūrėti buvo atvykę daug smalsuolių.

Daugiau

2018-03-28  Atvira diskusija dėl vardo suteikimo Pagėgių savivaldybės viešajai bibliotekai
2018-03-28  Esate nedeklaravęs gyvenamosios vietos ir gaunate pensiją? Svarbi informacija jums!

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija dar kartą atkreipia dėmesį, kad socialinio draudimo, šalpos ir valstybines pensijų (pirmojo ir antrojo laipsnio, nukentėjusiųjų, mokslininkų), slaugos ir priežiūros (pagalbos) išlaidų tikslinių kompensacijų gavėjai, kurie iki 2018 metų buvo deklaravę gyvenamąją vietą „prie savivaldybės“, norėdami, kad ir toliau nepertraukiamai gautų šias išmokas, iki kovo mėn. pabaigos privalo deklaruoti savo gyvenamąją vietą arba kreiptis į seniūniją dėl įtraukimo į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą.

Daugiau

2018-03-28  Pagėgių savivaldybės priešgaisrinė tarnyba skelbia priėmimą į laisvas skyrininko pareigas Stoniškių komandoje ir ugniagesio pareigas Vilkyškių komandoje

Pagėgių savivaldybės priešgaisrinė tarnyba skelbia priėmimą į laisvas skyrininko pareigas Stoniškių komandoje ir ugniagesio pareigas Vilkyškių komandoje.

Daugiau

2018-03-27  Potvynio atskirtiems gyventojams suteikta pagalba

Kartu su šiltėjančiais orais Pagėgių savivaldybės apylinkes aplankė ir pavasarinis potvynis. Buvo tikimasi, jog jis bus mažesnis nei vidutinis, tačiau viršytos visos prognozės. 2018 m. kovo 19 d. buvo sušaukta savivaldybės ekstremalių situacijų komisija, kuri bendru pritarimu dėl užsitęsusio potvynio paskelbė Pagėgių savivaldybėje ekstremalią situaciją.

 

Daugiau

2018-03-27  Ką svarbu žinoti apie sąnarių keitimo operacijas? (video)

Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) privalomuoju sveikatos draudimu apsidraudusiems pacientams kompensuoja klubo, kelio, čiurnos, peties, alkūnės, riešinio nykščio sąnario endoprotezus. Juos VLK perka centralizuotai, o vėliau paskirsto toms gydymo įstaigoms, kuriose atliekamos sąnarių keitimo operacijos. Ką pacientams reikia žinoti apie endoprotezavimo operacijas?

Daugiau

2018-03-27  Lietuvos šimtmečio dainų šventėje skambės jaunųjų pagėgiškių balsai

Kovo 24 d. Pgėgių seniūnijos aktų salėje vyko 2018 m. Lietuvos šimtmečio dainų šventės ,,Vardan tos...‘‘ dainų dienos ,,Vienybė težydi‘‘ chorų apžiūra, kurioje dalyvavo Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos jaunių choras, vadovaujamas Reginos Pilkionienės ir Evelinos Norkienės.

Daugiau

2018-03-27  Pagėgių savivaldybės viešosios bibliotekos Šilgalių filiale – skaitymo skatinimo popietė vaikams „Marga saulėtų žaidimų skrynia“

Kovo mėnesį minima rašytojo, poeto Juozo Erlicko 65-erių metų sukaktis, Knygnešio diena, Tarptautinė rašytojų diena ir Pasaulinė poezijos diena. Ta proga Pagėgių savivaldybės viešosios bibliotekos Šilgalių filialas pakvietė jaunuosius skaitytojus į literatūrinę popietę „Marga saulėtų žaidimų skrynia“. Renginio metu bibliotekininkė Tatjana Biliūnienė papasakojo apie Juozo Erlicko kūrybą, pristatė autoriaus 1990 m. pasirodžiusią  knygą vaikams „Bilietas iš dangaus“ bei šio rašytojo 65-erių metų sukakčiai paminėti skirtą literatūrinę parodą „Padangėmis skrajoju ir ant debesies eiles rimuoju...“.

Daugiau

2018-03-27  Pagėgių savivaldybės viešoji biblioteka kviečia „įveikti patyčias“ interaktyviai

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota nacionalinė socialinio saugumo kampanija „Už saugią Lietuvą“, bendradarbiaudama su „Vaikų linija“ ir atsakingu verslu,  pristato mokiniams skirtą virtualų testą, kuris padės atpažinti netinkamą elgesį ir pasitikrinti, ar teisingai reaguojama į patiriamas ar stebimas patyčias.

Daugiau

2018-03-27  Nemokami autonominiai dūmų davikliai - Pagėgių savivaldybės administracijos dovana sunkiai gyvenančioms šeimoms

Pagėgių savivaldybės administracija, atliepdama šiandienos reikalavimus, paremdama sunkiai besiverčiančias šeimas, dovanoja joms dūmų daviklius ir įrengia juos gyventojų būstuose. Šiuo metu tai įpareigoja nuo 2018 metų gegužės 1 dienos įsigaliosiantys priešgaisrinių taisyklių pakeitimai dėl privalomų autonominių dūmų daviklių įrengimo gyvenamosios paskirties patalpose. Pasak administracijos direktorės Dainoros Butvydienės, Pagėgių savivaldybė jau keletą metų daviklius nuperka ir įmontuoja sunkiai besiverčiančioms šeimoms.

Daugiau

2018-03-26  ,,Akordeonų pavasaris‘‘

2018 m. kovo 16 d. Tauragėje vyko respublikinis jaunųjų akordeonistų – solistų konkursas ,,Akordeonų pavasaris“. Į konkursą atvyko 20 dalyvių iš Tauragės, Klaipėdos J. Karoso, Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokyklų ir Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos. Visi dalyviai buvo suskirstyti į A,B,C grupes pagal amžių. Jaunuosius muzikantus vertino kompetentinga 5 narių komisija.

Daugiau

2018-03-26  Tarybos posėdis (atnaujinta)
2018-03-23  Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas Mažeikiuose

Kovo 17 d. Mažeikių Kalnėnų pagrindinėje mokykloje vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninis etapas.

Daugiau

2018-03-23  Pagerbtas Vydūnas

Visus šiuos metus, greta iškilaus Lietuvos Valstybės šimtmečio, bus minimas ir įvairiais atminimo ir pagarbos ženklais įamžinamas bei pagerbiamas šviesuolis, filosofas, lietuvybės skleidėjas Vydūnas.

Daugiau

2018-03-23  Koordinuota pagalba Pagėgių savivaldybėje

Koordinuotai teikiamų paslaugų tikslas Pagėgių savivaldybėje – sudaryti palankias sąlygas Vaiko gerovei, padedant jo tėvams (globėjams, rūpintojams) kurti saugią aplinką, užtikrinti gyvenimo, asmeninių bei socialinių ryšių kokybę. Koordinuotai teikiamos švietimo pagalbos, socialinių ir sveikatos priežiūros paslaugos yra teikiamos vaikams nuo gimimo iki 18 metų ir asmenims, turintiems didelių ar labai didelių specialiųjų ugdymosi poreikių iki 21 metų bei jų tėvams (globėjams, rūpintojams).

Daugiau

2018-03-22  INFORMACIJA APIE GYVENTOJŲ SERGAMUMĄ GRIPU IR ŪMIOMIS VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ INFEKCIJOMIS (ŪVKTI) (2018.03.12-2018.03.19)
2018-03-22  „Graffiti“ arba teisėtas vandalizmas Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje

Kovo 9 ir 10 dienų vakarais Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje ilgai negeso šviesa, nes joje darbavosi grupelė kūrybingų ir iniciatyvių mokinių: Justina Jankevičiūtė, Paulius Žvirblis, Ema Mikutytė ir buvęs gimnazijos mokinys Kasparas Vaitiekūnas. Šie jauni žmonės nusprendė įgyvendinti ilgai puoselėtą idėją – prakalbinti nykias mokyklos sienas. „Graffiti“ – tai nupiešti, išbraižyti ar kitaip pavaizduoti piešiniai, vaizdai, įrašai ant  statinių išorinių sienų ar kitų panašių paviršių, panaudojant dažus, rašalą. Be savininko sutikimo – tai vadinama vandalizmu, bet šį kartą buvo kūrybinis procesas, suderintas su gimnazijos direktoriumi.

Daugiau

2018-03-22  Jaunučių krepšinio turnyras Pagėgiuose

Kovo 15 d. Pagėgių A.Mackaus gimnazijos sporto salėje vyko jaunučių krepšinio turnyras, kurį suorganizavo ir 4 komadas iš Šilutės, Šilalės, Jurbarko ir Pagėgių sporto mokyklų bei sporto centrų sukvietė Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos krepšinio treneris Ervinas Kuncaitis. Po atkaklių kovų, turnyrinė lentelė išsidėstė taip: IV vieta – Pagėgiai, III vieta – Šilutė, II vieta – Šilalė, turnyro nugalėtojai – Jurbarko jaunieji krešininkai.

Daugiau

2018-03-22  Vaikų dienos centro akcija tarptautinei laimės dienai paminėti

Būti laimingam – ko gero, populiariausias noras, kurį sugalvojame pūsdami gimtadienio torto žvakutes ar danguje išvydę krentančią žvaigždę. Visi trokštame laimės ir kartais šis noras net stipresnis už siekį gyventi prasmingą gyvenimą.

Daugiau

2018-03-22  Pasaulinė tuberkuliozės diena - kovo 24-oji

Pasaulinė tuberkuliozės (TB) diena kasmet pasaulyje pažymima kovo 24-ąją. Pasaulio sveikatos organizacija šiemet kviečia ieškoti lyderių, kurie padėtų kurti pasaulį be tuberkuliozės. Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, Europos regione TB išlieka pagrindiniu visuomenės sveikatos iššūkiu. Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro duomenimis, Lietuva pagal sergamumo tuberkulioze rodiklius patenka į rizikingiausių Europos valstybių sąrašą.

Daugiau

2018-03-22  Žemės diena Pagėgių savivaldybės kultūros centre

Trimito, marakasų, kastenečių, barškučių garsais žemę žadino mažieji Pagėgių krašto gyventojai. Pasak kultūros centro direktorės S. Jašinskienės „pažadinsime žemę – sulauksime pavasario žalumos ir energijos, kuri mumyse po tamsios gūdžios žiemos taip pat miega“.

Daugiau

2018-03-22  Pavasario Jomarkas Vilkyškių Dvare

Labai šaltą ir vėjuotą, bet saulėtą ir pavasarišką šeštadienio popietę Vilkyškių dvare skambėjo linksma muzika, šurmuliavo būriai žmonių. Kartu su jomarku į Vilkyškių dvarą atkeliavo pavasaris. Tradicinis renginys sukvietė žmones iš visos Lietuvos. Apie keturiasdešimt tautodailininkų, amatininkų, ūkininkų sugužėjo į kasmetinį jomarką. Buvo galima įsigyti žuvies, mėsos, sūrio, duonos gaminių, metalo ir medžio dirbinių,  megztų, siūtų ar siuvinėtų rankdarbių, kepinių ir įvairių skanėstų. Išradingos šeimininkės kvietė skanauti Mažosios Lietuvos kulinarinio paveldo gaminių.

Daugiau

2018-03-21  Skelbimas
2018-03-21  Skelbimas
2018-03-21  Skelbimas
2018-03-20  Pagėgių savivaldybėje dėl potvynio paskelbta ekstremali situacija

2018 m. kovo 19 d. sušaukta savivaldybės ekstremalių situacijų komisija bendru pritarimu dėl užsitęsusio potvynio paskelbė Pagėgių savivaldybėje ekstremalią situaciją. Šiuo metu Pagėgių savivaldybėje yra atskirti nuo sausumos 7 kaimai, kuriuose gyvena 129 žmonės. Apsemtas  14,7 tūkstančių ha savivaldybės plotas. Nepravažiuojami 48,45 km. rajoninės reikšmės ir 51,9 km. vietinės reikšmės kelių.

Daugiau

2018-03-20  Aptarta institucinės globos pertvarka

Vasario mėnesio pabaigoje Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis susitiko su institucinės globos pertvarkos procesų eksperte Tauragės regionui Marijona Janavičiene. Susitikimą iniciavusi pertvarkos ekspertė siekė aptarti institucinės globos pertvarkos procesų etapus ir eigą bei apžvelgti darbus, kurie jau atlikti ir kokie dar laukia ateityje.

Kalbėdamas apie institucinę globą, meras išsakė poziciją, kad šiuo metu egzistuojantis institucinės globos modelis turėtų keistis ir prisitaikyti prie naujo modelio, kurį siūlo Socialinės apsaugos ir darbo ministerija – perėjimas nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų.

Daugiau

2018-03-20  Darbo rinkos aktualijos aptartos su Pagėgių savivaldybės meru

Kovo 15 d. Tauragės teritorinės darbo biržos klientų aptarnavimo departamento Tauragės skyriaus vedėjas Juozas Bendikas ir vyriausioji specialistė Daiva Žukauskienė susitiko su Pagėgių savivaldybės meru Virginijumi Komskiu. Susitikimo metu aptarta darbo rinkos situacija, prognozė 2018 metams, įsidarbinimo galimybių barometrai bei verslo aplinka Pagėgių savivaldybėje. Tauragės skyriaus vedėjas pristatė 2017 metų veiklos rezultatus bei pasidžiaugė, kad Pagėgių savivaldybės jaunuoliai pradėjo naudotis Savarankiško užimtumo rėmimo priemone ir darbo biržos pagalba įsteigė sau dvi darbo vietas: MB „Austynas“ teikia fotografo paslaugas, UAB „Šviesus miškas“ miškų kirtimo medkirte paslaugas. 

Daugiau

2018-03-20  90 metų proga pasveikinta Birutė Žemgulienė


Kovo 19 d. Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis 90 metų sukakties proga sveikino Bitėnų kaimo gyventoją Birutę Žemgulienę. Sveikindamas garbingos sukakties proga meras pasidžiaugė Birutės Žemgulienės nuveiktais darbais, pasiekimų įvertinimais, supančiais žmonėmis ir puoselėjama meile kraštui.

Daugiau

2018-03-19  Pagėgių savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto posėdis
2018-03-19  Tarybos posėdis

2018 m. kovo 29 d., 14 val., Pagėgių savivaldybės posėdžių salėje  (Vilniaus g. 11, Pagėgiai) vyks Pagėgių savivaldybės V-jo šaukimo tarybos 38 posėdis.

Daugiau

2018-03-19  Skelbimas
2018-03-16  Pagėgių pirminės sveikatos priežiūros centre dirba nauja gydytoja

VšĮ Pagėgių pirminės sveikatos priežiūros centre (PSPC) jau antrą mėnesį dirba nauja šeimos gydytoja Sandra Danauskienė.

Pagėgių savivaldybės administracijos direktorė Dainora Butvydienė sako, kad kiekvienais metais Pagėgių PSPC vadovai Sveikatos apsaugos ministerijai teikdavo informaciją apie šeimos gydytojo poreikį, vyko į Sveikatos mokslų universitetą, kalbėjosi su rezidentais. Pagėgių savivaldybės administracija, pritardama šiam prašymui, pažadėjo, kad naujai atvykęs medikas turės galimybę gauti gyvenamąjį būstą, vietą vaikams ikimokyklinio ugdymo/švietimo įstaigose ir kt. Direktorė džiaugiasi, kad savivaldybės administracija vykdo pažadus ir tenkina gyventojų poreikius.

Daugiau

2018-03-16  „Marguva“ kviečia į dainų šventės repertuaro peržiūrą
2018-03-16  „DAINA GYDO SIELĄ“
2018-03-16  Po Dievo dangum – Lietuva

Po Dievo dangum – Lietuva, po tuo pačiu Dievo dangumi Pagėgiai, po Dievo dangumi Mes - dainuojantys, šokantys, sportuojantys, fotografuojantys, sakantys gražius žodžius vienas kitam...visi...Mes.

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos teatralizuotas spektaklis  „Po Dievo dangum – Kovo 11-oji“ – ir Pagėgių krašto žmonių, pelniusių tarptautiniuose, respublikiniuose konkursuose prizines vietas apdovanojimai -  tai antrasis renginys iš renginių ciklo, skirto Lietuvos valstybės šimtmečiui paminėti“ Po Dievo dangum – Lietuva“.

Daugiau

2018-03-15  Skelbimas
2018-03-15  Palaikykime Pagėgių komandą ketvirtfinalio metu!
2018-03-15  Pagėgių savivaldybėje teikiamos švietimo pagalbos, socialinės ir sveikatos priežiūros paslaugos vaikui ir šeimai

Bendradarbiaujant Pagėgių savivaldybės institucijoms, sudarytas visų Pagėgių savivaldybėje teikiamų švietimo, socialinės ir sveikatos priežiūros viešųjų paslaugų vaikui ir šeimai sąrašas. Šiame sąraše galima rasti informaciją ne tik apie teikiamas paslaugas, bet ir apie jų teikėjus, paslaugų teikimo vietą ir laiką, bei kam skirtos paslaugos ir kokia kaina. Dauguma sąraše esančių paslaugų yra nemokamos.

Daugiau

2018-03-15  ASOCIACIJOS „PAGĖGIŲ MIESTO VIETOS VEIKLOS GRUPĖ“ PRANEŠIMAS
2018-03-15  PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖJE ATŠAUKTA GRIPO EPIDEMIJA

Atsižvelgiant į Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Tauragės departamento (toliau - Tauragės departamentas) raštą ,,Dėl rekomendacijos skelbti gripo epidemijos pabaigą“,  Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. kovo 13 d. įsakymu Nr. A1-224, Pagėgių savivaldybėje nuo 2018 m. kovo 13 d. paskelbta gripo epidemijos pabaiga. Gripo epidemija Pagėgių savivaldybėje  šiemet buvo paskelbta  vasario 20 d.

Daugiau

2018-03-15  INFORMACIJA APIE GYVENTOJŲ SERGAMUMĄ GRIPU IR ŪMIOMIS VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ INFEKCIJOMIS (ŪVKTI) (2018.03.05-2018.03.11)
2018-03-15  Mažoji Lietuva – kas naujo?

Spartus vietinių turistų skaičiaus augimas Tauragės apskrityje skatina turizmo sektoriaus atstovus vienytis. Nors tenka pripažinti, kad Mažosios Lietuvos regiono rytinė dalis vis dar neatrasta ir mažai pažįstama. Tuo tikslu Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejus ir Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centras pradėjo glaudžiai bendradarbiauti, siekiant 2018-ųjų metų turizmo sezonui pristatyti produktyvų turizmo maršrutą.

Daugiau

2018-03-15  Pagėgių savivaldybės viešojoje bibliotekoje vaikai minėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną ir Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio metus Pagėgių savivaldybės viešoji biblioteka minėjo kartu su Pagėgių savivaldybės Socialinių paslaugų centro Vaikų dienos centro ugdytiniais ir jų auklėtoja Rasa Ramanauskiene, dalyvaudami bibliotekoje vykusioje literatūrinėje-edukacinėje popietėje „Mirgu margu – geltona, žalia, raudona“.

Daugiau

2018-03-15  Pagėgių savivaldybės viešosios bibliotekos Vilkyškių filiale – rytmetis „Lietuva –Raidžių namelyje“

Kovo mėnesis turtingas minėtinų datų, kurias Pagėgių savivaldybės viešosios bibliotekos Vilkyškių filialas minėjo kartu su Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos antros klasės mokiniais ir jų mokytoja Ligita Kazlauskienė. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis, lietuvių kalbos dienos, rašytojo, poeto, publicisto Juozo Erlicko 65-erių metų sukaktis, Tarptautinė rašytojų ir Pasaulinė poezijos dienos minėtos bibliotekos organizuojamame literatūriniame -kūrybiniame rytmetyje „Lietuva – Raidžių namelyje“.

Daugiau

2018-03-14  Kovo 15-oji Tarptautinė (Europos) vartotojų diena – vartotojų teisių apsaugos ir solidarumo šventė

„Vartotojai pagal apibrėžimą – tai mes visi“, – savo 1962 m. kovo 15 d. deklaracijoje, pristatytoje JAV Kongresui, nurodė Dž. Kenedis. - „Jie yra didžiausia ekonominė grupė, veikianti ir veikiama beveik kiekvieno sprendimo tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuose. Nepaisant to, jie yra vienintelė grupė… į kurių nuomonę dažnai neatsižvelgiama“.

Daugiau

2018-03-14   Tinklinio turnyras Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

Kovo 11d. Pagėgių A.Mackaus gimnazijos sporto salėje vyko tinklinio turnyras Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Daugiau

2018-03-14  „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“

Įgyvendindamas 2014–2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ 09.2.2-ESFA-V-729 priemonę „Neformaliojo vaikų švietimo įvairovės ir prieinamumo didinimas“, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras vykdo projektą „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ Nr. 09.2.2-ESFA-V-729-01-0001.

Daugiau

2018-03-14  Neformaliojo vaikų švietimo įstaigos turės papildomą įrankį tobulinti paslaugų kokybę

Švietimo ir mokslo ministerija kartu su savivaldybėmis, neformaliojo švietimo specialistais sukūrė naują neformaliojo švietimo kokybės vertinimo instrumentą, kurį jau šį pavasarį išbandys 6 savivaldybės. Atsižvelgus į jų patirtį ir pastabas, metodika bus tobulinama, o nuo 2019 sausio 1 d. bus siūloma ją taikyti visoje šalyje.

Daugiau

2018-03-14  „Dainuoju Lietuvą“

Kovo 11 d. Pagėgių šv. Kryžiaus bažnyčioje po šventų mišių Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos jaunių choras (vadovės Regina Pilkionienė ir Evelina Norkienė) visai susirinkusiai bendruomenei padovanojo koncertą „Dainuoju Lietuvą“.

Daugiau

2018-03-14  Pasimatuok profesiją

Jau antri metai Piktupėnų pagrindinėje mokykloje vyksta netradicinė ugdymo diena —,,Profesijų ir amatų mugė”. Praktinių užsiėmimų metu mokiniai gilina žinias apie įvairias profesijas ir amatus, lavina gebėjimus tarpusavyje bendrauti ir bendradarbiauti bei ugdosi nuostatą, jog reikia mokytis visą gyvenimą.

Daugiau

2018-03-13  Pagėgių savivaldybės viešoji biblioteka kviečia aplankyti Juozo Gecevičiaus (Vilnius) akvarelės darbų parodą „Lietuvos vasaros spalvų muzika“
2018-03-13  Skelbimas
2018-03-12  Įvyko posėdis dėl ekstremaliųjų situacijų

Kovo 9 dieną ekstremalių situacijų valdymo grupės posėdžiui pirmininkavusi Pagėgių savivaldybės administracijos direktorė Dainora Butvydienė susirinkusiems pristatė posėdžio darbotvarkę, kurioje pagrindiniu klausimu buvo pasirengimas galimam pavasario potvyniui. Taip pat apsvarstyta ir Pagėgių savivaldybės 2017 m. civilinės saugos būklės ataskaita, kurią pristatė savivaldybės civilinės saugos ir mobilizacijos skyriaus vedėjas Vaidotas Degutis.

Daugiau

2018-03-12  Kviečiame į žurnalistės, fotomenininkės Lilijos Valatkienės (Vilnius) fotorefleksijų ir dokumentinės fotografijos darbų parodos „Vydūnas – žinomas, bet nepažintas“ atidarymą
2018-03-12  Pagėgiškių lengvaatlečių pasirodymas „Žemaitijos taurė 2018“ II-ajame etape

Š.m. kovo 3 dieną Meno ir sporto mokyklos lengvaatlečiai, lydimi trenerės Alvyros Jankantienės, vyko į Lietuvos jaunių ir jaunučių lengvosios atletikos varžybas „Žemaitijos taurė 2018“ II-ąjį etapą.

Daugiau

2018-03-12  Lietuvos socialinio verslo plėtotės verpete ir Pagėgių krašto bendruomenės

Socialinis verslas vis dar naujovė Lietuvos ekonominiame gyvenime, tačiau drąsiai besiskinanti kelią ir turinti ambicijų tapti konkurencinga. Pasak asociacijos „Versli Lietuva“ projektų vadovės Živilės Bakšienės, socialinis verslas – tai visai šviežia verslo koncepcija, kai socialinės problemos sprendžiamos pasitelkus verslo idėją. Vienu šūviu nušaunami du zuikiai – kuriami konkurencingi produktai ar paslaugos, o už tai gauto pelno didžioji dalis skiriama vyraujančioms visuomenės bėdoms įveikti.

Daugiau

2018-03-09  Mero sveikinimas
2018-03-09  Mero apdovanojimai

Kovo 10 dieną, minėjimo, skirto Kovo 11-ajai, metu Savivaldybės mero padėka ir simboline dovana bus pagerbti kraštiečiai 2017 metais pelnę respublikinius, tarptautinius apdovanojimus.

Daugiau

2018-03-09  Įvyko Pagėgių savivaldybės Bendruomenės sveikatos tarybos posėdis

Kovo 6 dieną įvyko Pagėgių savivaldybės Bendruomenės sveikatos tarybos posėdis, pirmininkaujamas Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojo, Bendruomenės sveikatos tarybos pirmininko Sigito Stonio.

Posėdyje dalyvavo Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro (toliau - Biuras) specialistai, kurie supažindino su 2017 metų visuomenės sveikatos priežiūros veikla Pagėgių savivaldybėje, pateikė Pagėgių savivaldybės visuomenės sveikatos stebėsenos, vaikų sergamumo rodiklius. Taip pat pristatyta Biuro vykdomos Visuomenė sveikatos priežiūros veiklos Pagėgių savivaldybėje ataskaita.

Daugiau

2018-03-09  Pagėgių savivaldybės mokyklų vadovų pasitarimas

Kovo 8-ąją Pagėgių savivaldybės administracijos posėdžių salėje įvyko mokyklų vadovų pasitarimas.

Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos direktorė Rima Auštrienė pristatė pokalbio metodiką su pedagogu planuojant metų užduotis.

Daugiau

2018-03-08  Mero sveikinimas
2018-03-08  „Po Dievo Dangum - Kovo 11“
2018-03-08  PROJEKTAS „BENDRUOMENINĖS KOMPLEKSINĖS PASLAUGOS ŠEIMAI PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖJE“ ĮGIJO PAGREITĮ

„Pagrindinė mūsų idėja ir noras – kad kiekviena šeima galėtų gauti jai reikiamą pagalbą. Gyvenimas šeimoje yra nuolatinis, sudėtingas ir atsakingas darbas. Kiekviena šeima susiduria su kasdienybės iššūkiais, sunkumais, nė viena jų neapsaugota nuo traumuojančių netekčių, šeimos gyvenimo ritmą keičiančių ligų, skaudžių skyrybų, sunkumų randant kelią į vaikų širdis, ugdant juos dorais, atsakingais žmonėmis. Kiekviena šeima turėtų neabejoti ir drąsiai prašyti pagalbos vos prireikus – tai ne gėda, o sąmoningos ir brandžios visuomenės bruožas. Todėl ir kviečiame šeimas: ateikite, sužinokite, o prireikus – kreipkitės“, – sako socialinės apsaugos ir darbo ministras kalbėdamas apie projektą pagal priemonę „Kompleksinės paslaugos šeimai“

Daugiau

2018-03-08  Baigtas Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio sporto salės remontas

Kovo 5 d. Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis lankėsi Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijoje, kur domėjosi projekto „Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos sporto salės avarinės būklės likvidavimas“ užbaigimo darbais.

Daugiau

2018-03-07  Paskelbta Vietinių užimtumo iniciatyvų projektų 2018 metams atranka

Lietuvos darbo biržos prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos paskelbė Vietinių užimtumo iniciatyvų projektų atranką. Darbdaviams kuriantiems naujas darbo vietas, gali būti skiriama subsidija, siekianti iki 40 Vyriausybės patvirtintos minimalios mėnesinės algos dydžių. Paraiškas gali teikti smulkaus ir vidutinio verslo subjektai, veiklą vykdantys Tauragės ir Jurbarko rajonų bei Pagėgių savivaldybėse, taip pat Šilalės rajono savivaldybės Pajūrio seniūnijoje.

Daugiau

2018-03-07  Pagėgių savivaldybės viešoji biblioteka kviečia savanorius
2018-03-07  INFORMACIJA APIE GYVENTOJŲ SERGAMUMĄ GRIPU IR ŪMIOMIS VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ INFEKCIJOMIS (ŪVKTI) (2018.02.26-2018.03.04)
2018-03-06  Sporto renginiai Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti
2018-03-06  Pavasarinė dovana Pagėgių darželinukams

Pavasario pradžią Pagėgių vaikų darželio-lopšelio darbuotojai pasitiko šventiškai, mat kovo pirmąją buvo atidaryta dar viena vaikučių grupė. Su pirmą kartą darželin suėjusiais devyniolika vaikučių ir jų tėvelių sveikinosi Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis, administracijos direktorė Dainora Butvydienė, švietimo skyriaus vedėja Virginija Sirvydienė.

Daugiau

2018-03-06  Sostinės Kaziuko mugėje – Pagėgių krašto bendruomenių atstovai

Nušurmuliavusi tradicinė Kaziuko mugė sostinėje buvo paįvairinta ir pagėgiškių dalyvavimu.

Daugiau

2018-03-06  Šimtmečio varpas kviečia viso pasaulio lietuvius ir draugus asmeniškai pasveikinti Lietuvą!

Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga Vilniaus Katedros aikštėje iškilo įspūdinga interaktyvi instaliacija „Šimtmečio varpas“. Iki kovo 11 d. Vilnius kviečia viso pasaulio lietuvius ir Lietuvos draugus asmeniškai pasveikinti Lietuvą su atkurtos valstybės šimtmečiu ir įsiamžinti „Šimtmečio varpe“.

Daugiau

2018-03-05  Pavasario jomarkas Vilkyškių dvare
2018-03-05  Skelbimas
2018-03-05  Nacionalinis kraujo centras kviečia padovanoti kraujo!
2018-03-02  Apdovanoti greičiausi „Pabėgimo kambario“ dalyviai

Praėjusiais metais Pagėgių savivaldybės Kultūros centre veikęs „pabėgimo kambarys“ sulaukė didžiulio susidomėjimo. Jį aplankė 33 komandos, 170 dalyvių. Su Lietuvos Tarpukario istorija susipažino dalis visų Pagėgių savivaldybės mokyklų moksleivių, kambaryje užslaptintas minkles ir mįsles įminti buvo atvykę įstaigų, organizacijų atstovai.

Daugiau

2018-03-02  INFORMACIJA APIE GYVENTOJŲ SERGAMUMĄ GRIPU IR ŪMIOMIS VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ INFEKCIJOMIS (ŪVKTI) (2018.02.19-2018.02.25)

Nacionalinio Visuomenės sveikatos centro prie SAM Tauragės Departamento duomenimis – aštuntąją šių metų savaitę Tauragės apskrityje sergamumo gripu ir ŪVKTI sergamumas, lyginant su praėjusia savaite, mažėja.

Daugiau

2018-03-02  Pagėgių savivaldybėje įvyko respublikinis renginys − Nacionalinio diktanto konkursas

Kovo 2 d., penktadienį, Nacionalinio diktanto konkurse dalyvavo 14 kalbos mylėtojų.

Daugiau

2018-03-01  Nuolatinės komisijos posėdis
Dienos klausimas
peržiūrėti rezultatus
Pasiūlykite savo klausimą
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Sausis
    2020     

Prisijungimas gyventojams