Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


archyvas
  2018   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2018-06-29  Bendradarbiavimas tarp kaimynų abipus sienų stiprėja dėka vykdomų projektų

Birželio 22 – 24 dienomis vyko projekto „Bendradarbiavimo stiprinimas tvaraus gamtos išteklių valdymo srityje“ veiklos Pagėgių savivaldybėje.

Daugiau

2018-06-29  Vaiko sveikatos patikrinimas: tėvai raginami nelaukti rugsėjo

Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) specialistai ragina tėvelius jau dabar pasirūpinti vaiko profilaktiniu sveikatos tikrinimu, nelaukiant naujų mokslo metų pradžios. Profilaktiškai tikrintis sveikatą ir apsilankyti pas savo šeimos gydytoją bei gydytoją odontologą privaloma visiems vaikams iki 18 metų. Nuo šiol duomenys apie vaiko sveikatos būklę tvarkomi elektroniniu būdu.

Daugiau

2018-06-29  Ką privalu žinoti apie sveikatos draudimą, baigiant mokyklą ar studijas?

Mokyklas ir nuolatines studijas baigiantiems jaunuoliams kiekvieną vasarą tampa ypač aktuali  jų draustumo privalomuoju sveikatos draudimu tema. Vilniaus teritorinė ligonių kasa primena, kad valstybės lėšomis jie yra apdrausti iki šių metų rugpjūčio 31 dienos (imtinai).

Daugiau

2018-06-29  Birželio 29-oji Lietuvos pasieniečių diena
2018-06-29  Prasmingas Lenkijos-Lietuvos jaunimo stovyklos vizitas muziejuje

2018 m. birželio 25 d. Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejuje lankėsi tarptautinės Lietuvos-Lenkijos jaunimo stovyklos nariai. Pagal Pagėgių savivaldybės administracijos vykdomą projektą „Bendradarbiavimo stiprinimas tvaraus gamtos išteklių valdymo srityje“ vienoje iš veiklų numatyta stovykla, kuri skatintų Lietuvos ir Lenkijos jaunimo bendradarbiavimą kūrybinėse dirbtuvėse.

Daugiau

2018-06-28  Priminimas apie Tarybos posėdį

2018 m. birželio 28 d., 14 val., Pagėgių savivaldybės posėdžių salėje  (Vilniaus g. 11, Pagėgiai) vyks Pagėgių savivaldybės V-jo šaukimo tarybos 41 posėdis.

Daugiau

2018-06-28  Rambynas. Joninės Mažojoje Lietuvoje (Nuotraukų galerija)

Bitėnų kapinaičių prieigos papuoštos Mažosios Lietuvos ir Trispalvės kaspinais, tai ir aliuzija į Vydūno siekį „Spindulys esmi begalinės šviesos“... Prie didžiavyrių kapų Vydūniškoje rimtyje sustingę klaipėdiškiai aktoriai. Jautriai skambant birbynės melodijai, Pagėgių kultūros centro direktorė Svetlana Jašinskienė skelbia - Už neįkainuojamą palikimą mums, ateities kartoms, atminimo gėlės tautos šaukliui Vydūnui, Mažosios Lietuvos patriarchui, Joninių šventės pradininkui Martynui Jankui, Mažosios Lietuvos signatarui, varduvininkui Jonui Vanagaičiui bei kitiems mūsų vedliams, amžino poilsio atgulusiems čia – mūsų žemėje, Bitėnuose.

Daugiau

2018-06-27  Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka kviečia į Lietuvos dailininkų sąjungos nario, Nidos menininkų asociacijos „Tiltas“ vadovo, fotomenininko, tapybos plenerų organizatoriaus Sauliaus Kruopio (Vilnius) tapybos darbų pristatymą
2018-06-26  Europos regionų komiteto posėdis

Birželio 25-26 dienomis Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis kaip Europos regionų komiteto narys dalyvauja Švietimo, jaunimo, kultūros ir mokslinių tyrimų (SEDEC) komisijos posėdyje, kuris komisijos pirmininko Jose Ignacio Ceniceros Gonzalez kvietimu vyksta La Riocha, Ispanijoje.

Daugiau

2018-06-26  Nuo 2018 m. rugsėjo 1 d. Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklai reikalingas krepšinio mokytojas

 

Nuo 2018 m. rugsėjo 1 d. Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklai reikalingas krepšinio mokytojas

Darbuotojo veiklos sritis:  mokslas, mokymai, tyrimai.

Daugiau

2018-06-26  Kitokios ugdymosi erdvės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos aplinkoje

Mokymosi aplinkos – tai edukacinę vertę turinčios žmonių gyvenimo bei veiklos erdvės, įgalinančios individo asmeninį tobulėjimą, realizuojamą per mokymosi pastangas (Jucevičienė, 2001). Pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programų bendrieji ugdymo planai numato dalį ugdymo proceso organizuoti ne pamokų forma, už mokyklos ribų, tačiau tokių išvykų negali būti daug, nes riboti finansiniai ir laiko ištekliai.

Daugiau

2018-06-26  Vaikų socializacijos projektas „Nuotykiai vasarą – 2“ įgyvendintas

Birželio 20-21 dienomis Pagėgių savivaldybės Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindinėje mokykloje buvo tęsiamas vaikų socializacijos projektas – dviejų dienų dieninė vaikų vasaros stovykla „Nuotykiai vasarą – 2“ 5-10 klasių mokiniams.

Daugiau

2018-06-26  Vasaros stovykla „Keliauju, sportuoju, kuriu ir gamtą myliu“

Vyrauja nuomonė, kad vasaros atostogos skirtos tik poilsiui. Tačiau vaiko prigimtinis poreikis ugdymuisi „nepripažįsta“ pertraukų — vaiko pažintiniai poreikiai bei komunikaciniai interesai ir atostogų metu turi likti aktyvūs. Vasaros stovykla — palanki vieta ir laikas tikslingai vaikų edukacijai.

Daugiau

2018-06-26  Aktyvūs Pagėgių miesto gyventojai kviečiami tapti savanoriais ugniagesiais

Pagėgių savivaldybėje, prie Stoniškių ir Vilkyškių ugniagesių komandų, veikia savanoriai ugniagesiai. Jie sėkmingai prisijungia gesinant gaisrus, atliekant gelbėjimo darbus, mokymuose bei per pratybas. Labai svarbų vaidmenį atlieka savanoriai švietėjai - vykdydami savo kasdienį darbą, jie papildomai konsultuoja gyventojus priešgaisrinės saugos klausimais.

Daugiau

2018-06-25  Pristatyti vaiko teisių apsaugos pasikeitimai, įsigaliosiantys nuo 2018 m. liepos 1 d.

Pagėgių savivaldybės posėdžių salėje birželio 20 dieną buvo pristatyti vaiko teisų apsaugos pasikeitimai, įsigaliosantys liepos 1 d.  Visose Lietuvos savivaldybėse esantys Vaiko teisių apsaugos skyriai nuo liepos 1 d. tampa pavaldūs centrinei vaiko teisių apsaugos institucijai – Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybai prie SADM. Susitikimo metu aptarti atvejo vadybininkai, kurie užtikrins operatyvaus pagalbos organizavimo vaikui ir šeimai inicijavimą ir koordinavimą. Pagėgių savivaldybės administracijos Vaikų teisių apsaugos skyriaus vedėja L.Augustinavičiūtė papasakojo apie  mobilias komandas, kurias sudarys psichologas, socialinis darbuotojas, specialistas, dirbantis su priklausomybę (-es) turinčiaisiais ir kurios teiks pagalbą šeimai ir vaikui dėl nustatyto antrojo grėsmės vaikui lygio, paimto iš atstovų pagal įstatymą (tėvų). Visi vaiko teisių apsaugos specialistai vadovausis viena grėsmės vaikui lygio nustatymo tvarka ir naudos vienodus grėsmės vaikui lygio vertinimo instrumentus. Diskutuota apie bendruomeninių namų  reikalingumą savivaldybėje ir pan.

Daugiau

2018-06-25  INFORMACIJA APIE GYVENTOJŲ SERGAMUMĄ GRIPU IR ŪMIOMIS VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ INFEKCIJOMIS (ŪVKTI)

Nacionalinio Visuomenės sveikatos centro prie SAM Tauragės Departamento duomenimis,  dvidešimt ketvirtąją  šių metų savaitę Tauragės apskrityje užregistruota 203 gripo ir ŪVKTI atvejų, 152 sergančiųjų yra vaikai (0 -17 m. amžiaus). Sergamumo gripu ir ŪVKTI rodiklis 10 000 gyv. per savaitę siekia – 20,97ir jis ženkliai sumažėjo.. Didžiausias sergamumas  registruojamas Jurbarko rajone – sergamumo gripu ir ŪVKTI rodiklis 10 000 gyv. siekia  - 30,04.

Daugiau

2018-06-25  Europos sveikatos draudimo kortelė: kas nėra apmokama? (video)

Daugelis lietuvių jau žino, kad ruošiantis atostogoms Europos šalyse į kelionės lagaminą verta įsidėti ir Europos sveikatos draudimo kortelę (ESDK), nes ji garantuoja būtinąją medicinos pagalbą. Tačiau neretai užsienyje pasisvečiavę kraštiečiai atskuba tiesiai į teritorines ligonių kasas (TLK) ir reikalauja apmokėti jų sąskaitas už tokias paslaugas, kurios nėra kompensuojamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis. Kokie tai atvejai?

Daugiau

2018-06-25  Viena iš dažniausių ligų Lietuvoje: pasitikrina tik kas ketvirtas

Pernai pagal Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis finansuojamą storosios žarnos vėžio prevencinę programą pasitikrino 230 tūkstančių žmonių. Tai tėra ketvirtadalis iš beveik milijono Lietuvos gyventojų, kurių amžius atitinka šios programos tikslinę grupę. Specialistai ragina žmones aktyviau rūpintis savo sveikata ir nedelsti tikrintis dėl vėžio.

Daugiau

2018-06-23  Birželio 23-oji Valstybės tarnautojo diena
2018-06-22  Pradžiuginti ir pagerbti Pagėgių krašto senjorai

Pagėgių savivaldybės administracija ir šiemet tęsia puikią tradiciją: pramoginiu laivu „Skalva“ suorganizuotos puikios kelionės šiemet jubiliejinius metus švenčiantiems senjorams. Pasak administracijos direktorės Dainoros Butvydienės, senjorai – kartais nederamai užmirštama visuomenės dalis, kurie verti pagarbos ir padėkos už visuomenei atiduotus gražiausius savo gyvenimo metus. Šie pramoginiai plaukimai – tai nedidelė dėmesio ir šilumos grąža senjorams.

Daugiau

2018-06-22  Namas ant ratų mokė tausoti aplinką

Pagėgiuose ir Vilkyškiuose apsilankęs unikalus namas ant ratų sulaukė gyventojų dėmesio ir susidomėjimo. Renginio dalyviai apžiūrėjo nematytą namo interjerą, kuris sukurtas iš įvairių nebenaudojamų, bet perdarytų ir atnaujintų daiktų. Lankytojai galėjo pasisemti naujų idėjų, kaip kūrybingai iš turimų rakandų susikurti naują, įdomų namų interjerą.

Daugiau

2018-06-21  Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos stovykla „Delfinai“

Birželio 18-19 dienomis Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos bendruomenė poilsiavo kaimo turizmo sodyboje „Mociškių palivarkas“, kur vyko jau tradicinė fizinio aktyvumo bei kūrybinė stovykla „Delfinai“. Joje dalyvavo 70 vaikų ir 10 mokytojų.  Visos stovyklos metu buvo vykdoma aktyvi prevencija prieš patyčias.

Daugiau

2018-06-21  Mokymai „Atvejo vadyba ir S.M.A.R.T. tėvystės metodika“ Pagėgiuose

Šių metų birželio 19 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos salėje vyko socialinių darbuotojų, socialinių pedagogų, socialinės paramos, vaikų teisių apsaugos skyriaus bei Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatoriaus mokymai tema „Atvejo vadyba ir S.M.A.R.T. tėvystės metodika“.

Daugiau

2018-06-20  Joninių pristatymas LRT laidoje „Labas rytas, Lietuva“

Birželio 21 d. 8.30 val. maloniai kviečiame žiūrėti LRT laidą „Labas rytas, Lietuva“, kurios metu bus pristatomos Joninės ant Rambyno kalno.

Daugiau

2018-06-20  Unikalus namas ant ratų apsilankys Pagėgiuose ir Vilkyškiuose

Birželio 21 d. 10 val. į Pagėgius, prie ūkinių prekių parduotuvės „Litorina“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir 14.30 val. prie Vilkyškių miestelio seniūnijos atvyks iš įvairių senų nenaudojamų daiktų sukurtas namas ant ratų. Šis unikalus mobilus namas, kuris sukurtas įgyvendinant projektą „Darnūs namai“, lankysis 60-tyje Lietuvos savivaldybių. Turo metu gyventojai bus šviečiami apie atsakingą vartojimą, atliekų prevenciją ir tvarkymą.

Daugiau

2018-06-20  Literatūrinės Joninės Vilkyškiuose
2018-06-20  Joninių šventė „Rambynas. Joninės Mažojoje Lietuvoje“
2018-06-20  Pagėgių savivaldybės Kultūros centras kviečia į Joninių šventę
2018-06-19  Pagėgiuose lankėsi Europos Parlamento narys Valentinas Mazuronis

Birželio 15 d. (penktadienį) Pagėgiuose lankėsi Europos Parlamento narys Valentinas Mazuronis. Europos Parlamento narys susitiko su Savivaldybės meru Virginijumi Komskiu.

Daugiau

2018-06-19  Vydūno viešojoje bibliotekoje – Pagėgių krašto dailininkų atokvėpio valandėlė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos bendruomenė pakvietė pagėgiškius, meno gerbėjus į jungtinės Pagėgių krašto mokyklų dailės mokytojų kūrybos darbų parodos „Atokvėpio valandėlė“ pristatymą. Direktorės pavaduotoja Ramutė Vaitkuvienė sveikindama autorius parodos atidarymo proga džiaugėsi, kad šis renginys tampa gražia tradicija ir palinkėjo naujų kūrybinių sumanymų bei sklandaus jų įgyvendinimo.

Daugiau

2018-06-19  Vasaros stovykla Martyno Jankaus muziejaus Mažosios Lietuvos paveikslų sode

2018 m. birželio 12-14 d. Bitėnuose, Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejaus teritorijoje, Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras vykdė vaikų vasaros poilsio programą „Vasara palapinėje“. Kraštotyrinė ekspedicija ir savanoriškos veiklos stovykla muziejaus teritorijoje organizuojama antrus metus iš eilės. Mažosios Lietuvos paveikslų sode-galerijoje po atviru dangumi stovyklautojai įkūrė palapinių miestelį.

Daugiau

2018-06-18  Tarybos posėdis

2018 m. birželio 28 d., 14 val., Pagėgių savivaldybės posėdžių salėje  (Vilniaus g. 11, Pagėgiai) vyks Pagėgių savivaldybės V-jo šaukimo tarybos 41 posėdis.

Daugiau

2018-06-18  Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka kviečia aplankyti tradicinę jungtinę Pagėgių krašto mokyklų dailės mokytojų kūrybos darbų parodą „Atokvėpio valandėlė“
2018-06-18  Paskaitų ciklas apie saugų elgesį prie vandens Pagėgių jaunimui

Pratęsti mokslo metai ugdymo įstaigose papildyti saugaus elgesio prie vandens, vandenyje ir valtyje užsiėmimais Pagėgių jaunimui. Saulėti ir šilti orai Pagėgių ugniagesiams ir jauniesiems ugniagesiams – šauliams padėjo pravedant užsiėmimus.

Daugiau

2018-06-18  Pokalbis su TV konkurso „Dainų dainelė“ laureatu Roku Kondrotu

Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos mokinys, trylikametis Rokas Kondrotas, pasiekė tai, ko Pagėgių savivaldybėje iki šiol dar nebuvo niekas pasiekę. Iš Natkiškių kilęs vaikinas tapo 2018 m. televizijos konkurso „Dainų dainelė“ laureatu ir birželio 10 dieną pasirodė laureatų koncerte Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Šį renginį transliavo Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija (LRT).  Solistas konkurso žiūrovus bei komisiją sužavėjo atlikdamas Klaipėdos krašto liaudies dainą „Ei, kur tu ten buvai“. Konkursui Roką paruošė mokytoja Regina Pilkionienė.

Daugiau

2018-06-15  Europos Parlemento nario Valentino Mazuronio vizitas

Šiandien, birželio 15 d. 16.00 val., į Pagėgius atvyksta Europos Parlamento narys Valentinas Mazuronis. Europos Parlamento narys susitiks su Pagėgių savivaldybės meru Virginijumi Komskiu.

Daugiau

2018-06-15  Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka kviečia į tradicinės jungtinės Pagėgių krašto mokyklų dailės mokytojų kūrybos darbų parodos „Atokvėpio valandėlė“ pristatymą
2018-06-14  Birželio 14-oji - Gedulo ir vilties diena

„Pabūkime tylos akimirkoje. Išgirskime ir išgyvenkime skausmo tylą...“

Daugiau

2018-06-14  VVG „Pagėgių kraštas“ pažymėjo savo veiklos dešimtmetį

Savaitgalį Kriokiškių bendruomenės namų prieigos šurmuliavo nuo svečių gausos. Juos pasitiko saksofonisto Sigito Kazakevičiaus atliekamos muzikos svajingi garsai. VVG „Pagėgių kraštas“ vadovė Rasa Stonienė sukvietė visus narius: bendruomenių pirmininkus, steigėjus, verslo ir valdžios atstovus, pirmosios ir dabar naujai išrinktos ir patvirtintos vietos veiklos grupės valdybos narius, buvusius ir esamus darbuotojus, kitų organizacijų atstovus paminėti veiklos sukaktį, pasidžiaugti veiklos rezultatais, prisiminti nuveiktus darbus ir pagerbti, bei padėkoti VVG „Pagėgių kraštas“ organizacijos nariams ir bičiuliams.

Daugiau

2018-06-14  Vykdomas projektas „Neformaliojo švietimo infrastruktūros tobulinimas Pagėgių meno ir sporto mokykloje“


Pagėgių savivaldybės administracija 2017 m. gruodžio 15 d. pasirašė iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto Nr. 09.1.3-CPVA-R-725-71-0002 „Neformaliojo švietimo infrastruktūros tobulinimas Pagėgių meno ir sporto mokykloje“ finansavimo sutartį. Projekto vertė – 148.515,76 Eur. Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Pagėgių savivaldybės biudžeto lėšomis. Projektą administruoja Pagėgių savivaldybės administracijos darbuotojai, projekto vadovė – V. Buivydienė.

Daugiau

2018-06-14  SAVANORIAUK IR BŪK KULTŪROS CENTRO DRAUGU

Jei paklaustum aplinkinių, kas yra savanoris, išgirstum panašius atsakymus, jog tai žmogus, savo noru atliekantis įvairias veiklas. Tačiau juk savo noru padedi šeimai, draugams ir paprastiems praeiviams gatvėje, o galiausiai niekieno neverčiamas rūpiniesi savo sveikata ar laisvalaikiu, bet ar gali vadintis savanoriu?

Daugiau

2018-06-13  Informacija

Informuojame, kad 2018 m. balandžio 18 d. yra paskelbtas patikslintas kvietimas teikti projektinius pasiūlymus pagal 2014–2020 m. Tauragės regiono projektų sąrašui sudaryti pagal priemonę Nr. 08.1.3-CPVA-R-609 „Pirminės asmens sveikatos priežiūros veiklos efektyvumo didinimas“.

Daugiau

2018-06-13  Pasveikinta akcijos „100 dešimtukų“ nugalėtoja

Birželio 12 d. Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis dalyvavo Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos organizuotoje ugdymosi dienoje „Sėkmės traukinys 2018“, kurios metu pasveikino gimnazijos bendruomenę sėkmingai užbaigus mokymosi metus, palinkėjo visiems saugios ir geros vasaros bei apdovanojo akcijos „100 dešimtukų“ nugalėtoją, II g klasės mokinę, Gustę Kliunkaitę. Gustei Kliunkaitei įteiktas planšetinis kompiuteris.

Daugiau

2018-06-13  Stoniškių pagrindinės mokyklos mokinių vizitas pas merą

Birželio 11 d. Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis savo kabinete priėmė Stoniškių mokyklos 5-10 klasių mokinius, kurių atvykimo tikslas sužinoti, ką reiškia būti Savivaldybės vadovu ir kokia paprastai būna mero darbo diena.

Daugiau

2018-06-13  Savanorių dovana Lietuvai

2018 m. birželio 7 d. Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejus vykdė, jau tradiciniu tapusį pilietinį projektą „Dovana Lietuvai“. Projektas skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Šia iniciatyva siekėme padovanoti gerą darbą Lietuvai. Šiemet savanoriais tapo Pagėgių savivaldybės Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindinės mokyklos mokiniai su mokytoju Žydrūnu Mickeliūnu. Jie tvarkė Bitėnų-Šilėnų kapines. Bendradarbiaudami su muziejaus darbuotojais moksleiviai prisidėjo prie šio kultūrinio objekto saugojimo ir tvarkymo. Tad Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga mūsų kraštui buvo padovanota dar viena graži dovana.

Daugiau

2018-06-13  Dainų šventės renginiai įsibėgėja

Teatrų pasirengimą Dainų šventei galėjo įvertinti ir telšiškiai – birželio 9 d. Žemaitijos sostinės šventės metu vyko Teatro dienos generalinė repeticija. Joje dalyvavo Pagėgių savivaldybės kultūros centro jaunimo teatras „Aidas“(vad. Danutė Bardauskienė).

Daugiau

2018-06-13  Vaikų vasaros poilsio stovykla „Nuotykiai vasarą -2“

Prasidėjus vasarai, birželio 5-6 dienomis, Pagėgių savivaldybės Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindinėje mokykloje buvo vykdomas vaikų socializacijos projektas – dviejų dienų dieninė vaikų vasaros stovykla mokyklos priešmokyklinės grupės ugdytiniams ir pradinių klasių mokiniams.

Daugiau

2018-06-13  „Išvyka į mišką ir pievas“

Saulėtą birželio 9 dieną būrys pagėgiškių leidosi į žygį tiek pėsčiomis, tiek su dviračiais. Žygis skirtas pasivaikščiojimui po Benininkų kaimo pievas, kur dalyvės galėjo rinkti vaistažoles bei rišti vantas. Linksmai nusiteikusios moterys dalinosi informacija apie žinomas vaistažoles bei pasakojo būdus, kaip jas panaudoti gydymui, kosmetikai ir relaksavimui

Daugiau

2018-06-13  Pagėgių savivaldybės Kultūros centras kviečia
2018-06-12  Giesmių giesmė 2018 Vilkyškiuose

Birželio 9-ąją Vilkyškių evangelikų-liuteronų bažnyčia buvo džiugiai sausakimša, nes suvažiavusi giedanti evangeliškoji Lietuva šventė kasmetinę, tradicinę Dievo šlovinimo giesmėmis šventę – „Giesmių giesmė 2018“. Šią didžiulę muzikos fiestą organizuoja Lietuvos evangeliškos bažnytinės muzikos sandrauga (vadovė Laura Matuzaitė – Kairienė). Joje dalyvavo chorai iš Vilniaus, Klaipėdos, Jurbarko, Tauragės, Šilutės, Pagėgių.

Daugiau

2018-06-12  Kultūros centro vyresniųjų žmonių liaudiškų šokių grupės „Marguva“ išvyka į Lietuvos vakarų krašto dainų šventę

Birželio 9-10 dienomis Klaipėdos Vasaros estrada mirgėjo tūkstančiais dainorėlių, šokėjų ir muzikantų, susibūrusių į Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtą Lietuvos Vakarų krašto dainų šventę.

Daugiau

2018-06-12  „Atverk duris vasarai“

Trečius metus iš eilės Švietimo ir mokslo ministerija ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kviečia bendrojo ugdymo mokyklas, daugiafunkcius centrus, dienos centrus, neformaliojo vaikų švietimo mokyklas, muziejus, bendruomenės centrus ir kitas organizacijas atverti duris vasarą ir suteikti vaikams galimybę prasmingai leisti atostogas.

Daugiau

2018-06-11  Apdovanoti labiausiai pasižymėję Pagėgių krašto jaunuoliai

Pirmąją kalendorinės vasaros dieną, kuomet minima tarptautinė vaikų gynimo diena, Pagėgių seniūnijos salėje rinkosi gabiausi, labiausiai pasižymėję Pagėgių krašto jaunuoliai.  Gražiausiais žodžiais, sveikinimais, palinkėjimais, padėkomis bei dovanomis jaunuosius Pagėgių krašto gyventojus džiugino Lietuvos Respublikos Seimo narys Ričardas Juška, Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Stonys, Pagėgių savivaldybės administracijos direktorė Dainora Butvydienė ir Pagėgių savivaldybės tarybos narė Gražina Jankauskienė.

Daugiau

2018-06-08  Pagėgių savivaldybė apdovanota dviem lyderio apdovanojimais

Š.m. birželio 7 d. Pagėgių savivaldybės atstovai buvo pakviesti į Lietuvos ir Lenkijos savivaldybių, bendradarbiavimo per sieną kongresą. Šį kongresą organizavo „Euroregionas Nemunas“, kuris kartu pažymėjo ir savo veiklos 21 metų sukaktį.

Daugiau

2018-06-07  Karinės pratybos „Tvirtas skydas 2018“

Š. m. birželio 8-10 dienomis Skuodo r., Kretingos r., Palangos m., Plungės r., Klaipėdos m., Klaipėdos r., Šilutės r., Šilalės r., Tauragės r., Pagėgių savivaldybių teritorijose vyks Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų organizuojamos tarptautinės pratybos „Tvirtas skydas 2018“. Atsižvelgiant į pratybose keliamus tikslus, pagrindinis karinių mokymų dėmesys bus skiriamas treniruojamiems Krašto apsaugos savanorių pajėgų (toliau - KASP) vienetams. Kartu su KASP kariais treniruosis kariai iš Portugalijos, pareigūnai  iš Viešojo saugumo tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos.

Daugiau

2018-06-07  Giesmių šventė - 2018
2018-06-07  „Išvyka į mišką ir pievas“
2018-06-07  Informacija
Nuo 2018 m. birželio 11 d. eismas maršrutu M-738 Šiauliai–Šilutė per Kelmę, Kryžkalnį, Tauragę nutraukiamas iki atskiro Administracijos nurodymo.

Daugiau

2018-06-07  Mokslo metų pabaigos šventė Pagėgių meno ir sporto mokykloje

Birželio 4 dieną Pagėgių savivaldybės kultūros centre vyko Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos 2017-2018 mokslo metų pabaigos šventė.

Daugiau

2018-06-07  Savivaldybės atstovai dalyvavo tarptautiniame verslo forume „Ternopil Invest 2018“ Ukrainoje

Šių metų gegužės 24-25 dienomis 15 asmenų Tauragės apskrities delegacija, kurią sudarė atstovai iš Tauragės, Šilalės, Jurbarko ir Pagėgių savivaldybių vyko į Ukrainą, Ternopilio apskritį ir dalyvavo tarptautiniame verslo forume „Ternopil Invest 2018“. Jungtinėje Tauragės apskrities delegacijoje, Pagėgių savivaldybę atstovavo Pagėgių savivaldybės mero patarėjas Bronislovas Budvytis, savivaldybės tarybos narys Algis Grublys ir vyriausioji specialistė kultūrai Ingrida Jokšienė.

Daugiau

2018-06-07  Paminėtos draugystės sukaktys tarp Pagėgių ir Bad Iburgo

Gegužės 24-26 dienomis Bad Iburge (Vokietija) iškilmingai paminėta Pagėgių ir Bad Iburgo 25-erių metų mokyklų draugystė ir 10-ies metų miestų partnerystė.

Daugiau

2018-06-06  Trečiasis pasitarimas renginio „Rambynas. Joninės Mažojoje Lietuvoje“ klausimais

Likus vos kelioms savaitėms iki trumpiausios vasaros nakties Pagėgių savivaldybės Kultūros centre įvyko eilinis pasitarimas derinant vasaros šventės „Rambynas. Joninės Mažojoje Lietuvoje“ klausimus. Trečiajame susitikime su Klaipėdos universiteto profesoriumi, Chorinės bendrijos „Aukuras“ vadovu, Lietuvos muzikų sąjungos nariu Algirdu Šumskiu galutinai suderinta vasaros šventės „Rambynas. Joninės Mažojoje Lietuvoje“ chorų programa, bendrų kūrinių sąrašas bei kiti su chorų švente susiję klausimai. Algirdas Šumskis yra tradicinės šventės chorų dalies meno vadovas. Organizuojant dainų šventes profesorius turi milžinišką patirtį: choro bendrija „Aukuras“ ne pirmus metus inicijuoja Vakarų Lietuvos dainų šventę, yra vienas iš Lietuvos šimtmečio dainų šventės „Vardan tos...“ chorų atrankos komisijos narys. Pasitarime taip pat dalyvavo Kretingos kultūros centro mišraus choro „Kristale“ vadovė Kristina Rimienė.

Daugiau

2018-06-06  „Pabaiga yra visko Pradžia“
2018-06-05  „Marguva“ Tauragės miesto šventėje

Birželio 1 dieną Tauragėje startavo miesto šventė, kurioje dalyvavo ir Pagėgių savivaldybės Kultūros centro vyresniojo amžiaus žmonių liaudiškų šokių grupė „Marguva“.

Daugiau

2018-06-05  Juozo Šalkausko kaklaraiščių paroda Pagėgių kultūros centre

Kiekvienai progai – kitas kaklaraištis, o skirtingų progų gali būti gerokai virš 1600, nes tiek kaklaraiščių yra Juozo Šalkausko kolekcijoje. Juozas Šalkauskas – Lietuvos žurnalistas, redaktorius, fotografas, radijo diktorius, spaudos apžvalgininkas, skaitovas, renginių vedėjas, kaklaraiščius kolekcionuoja apie 50 metų. Jis du kartus apdovanotas Lietuvos Gineso rekordų knygos diplomais, už didžiausią proginių kaklaraiščių kolekciją ir kaip sunkiausio Lietuvoje kaklaraiščio savininkas. Juozo Šalkausko kaklaraiščiai suskirstyti šiomis temomis: miestai, šalys, personalijos, profesijos, reklama, mašinos, žvejyba, hobi, kalėdiniai, muzika, sporto ir t.t. Kolekcijoje puikuojasi kaklaraištis su Donaldo Trampo giminės anspaudu, metalinis, molinis kaklaraištis, medinis, kurį padovanojo žentas, veidrodinis, gintarinis, kuris surištas iš 888 unikaliai apdirbtų karoliukų ir begalės kitų, kurie išskirstyti į beveik 85 temas.

Daugiau

2018-06-05  SEPTINTOJI REGIONINĖ LIAUDIŠKŲ KAPELŲ SUEITUVIŲ ŠVENTĖ „LINKSMOJI ARMONIKA – 2018“

Visas Natkiškių kaimelis birželio 3 dieną skambėjo nuo dainų ir smagios muzikos.

Šventė prasidėjo 12 val. Natkiškių bendruomenės namuose, kuriuose vyko seminaras-mokymai „Liaudies muzikos instrumentai“. Renginį vedė Šilutės rajono Bikavėnų senųjų kaimo tradicijų centro kaimo kapelos „Lolytėlė“ vadovas Kazys Budrys. Dalyviai sužinojo daug įdomybių apie muzikos instrumentus, galėjo patys pabandyti jais pagroti. Buvo pristatyta senovinių liaudies instrumentų ekspozicija.

Daugiau

2018-06-04  Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos filialai kviečia
2018-06-04  Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokykla kviečia į mokslo metų pabaigos šventę
2018-06-04  Pagėgiuose startavo krepšinio vasaros sezono atidarymas

Paskutinį gegužės penktadienį krepšinio mėgėjai rinkosi Pagėgių sporto aikštyne esančiame prie Pagėgių pradinės mokyklos. Gatvės krepšio turnyre „Vasara su krepšiniu“ dalyvavo tiek pagėgiškiai, tiek krašto svečiai.

Daugiau

2018-06-04  Pagėgių savivaldybės administracija - VIII Tarptautiniame Kaliningrado srities regionų-partnerių forume

Pagėgių savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjo pavaduotoja Loreta Razutienė bei Bendrojo ir juridinio skyriaus vedėja Dalia Šėperienė dalyvavo VIII Tarptautiniame Kaliningrado srities regionų-partnerių forume vykusiame š.m. gegužės 22– 23 dienomis. Forume dalyvavo atstovai iš visos tikslinės Interreg V-A programos teritorijos: Klaipėdos, Pagėgių savivaldybių, Jurbarko, Kauno rajono, Marijampolės, Alytaus rajonų savivaldybių. Forume taip pat dalyvavo regiono partneriai iš Lenkijos, Vokietijos, Norvegijos, Baltarusijos, kitų Rusijos Federacijos regionų, o taip pat Europos Sąjungos ambasadorius Rusijos Federacijoje Markus Ederer bei Lietuvos generalinis konsulas Kaliningrade Olegas Skinderskis.

Daugiau

2018-06-03  Pirmasis birželio sekmadienis - Tėvo diena
2018-06-01  Tėvų dėmesiui: vakcina nuo meningokokinės infekcijos jau pasiekė Lietuvą

Ligonių kasų specialistai informuoja, kad vakcina nuo meningokokinės infekcijos jau pasiekė  Lietuvą. 20 tūkstančių vakcinos dozių šiuo metu pristatytos į Užkrečiamųjų ir AIDS centro (ULAC) sandėlį. Vakcinas, kuriomis nuo liepos 1 d. bus skiepijami vaikai, iš ULAC sandėlio pasiimti turi pačios gydymo įstaigos.

Daugiau

2018-06-01  Mero sveikinimas
2018-06-01  Birželio pirmoji - Tarptautinė vaikų gynimo diena
Dienos klausimas
peržiūrėti rezultatus
Pasiūlykite savo klausimą
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Sausis
    2020     

Prisijungimas gyventojams