Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumeratanaujienos
2019-10-15 2019 M. 41 SAVAITĖS DUOMENYS APIE REGISTRUOTUS GRIPO IR ŪMINIŲ VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ INFEKCIJŲ ATVEJUS
2019-10-15 Skelbimas
2019-10-15 Plungėje vyko merginų tinklinio turnyras

Šeštadienį, spalio 12 d., Plungėje vyko merginų tinklinio turnyras,  kuriame dalyvavo Pagėgių meno ir sporto mokyklos jaunimo komanda su treneriu Antanu Musvydu. Turnyre dalyvavo Mažeikių, Radviliškio, Tauragės, Plungės jaunimo ir Plungės studenčių komandos. Po įtemptų kovų Pagėgių tinklininkės nusileido tik Plungės studentėms  1-2  ir iškovojo antrą vietą.

Daugiau

2019-10-15 Pirmieji bendrojo ugdymo mokyklų sportiniai startai

Prasidėjus naujiems mokslo metams, kartu prasidėjo ir Pagėgių savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų sportinės varžybos. Rugsėjo 18 dieną mokyklos dalyvavo rudens kroso varžybose. Pirmas vietas  I-oje grupėje iškovojo Gabrielė Paleckytė (500m) ir Dominykas Vidra (1000m) iš Algimanto Mackaus gimnazijos, Danielius Puodžiūnas (1500m) iš Stoniškių pagrindinės mokyklos.

Daugiau

2019-10-14 Futbolo entuziastams nėra blogo oro

Šeštadienį, spalio 12 d., Pagėgių miesto stadione vyko tradicinis asociacijos „Pagėgių bendruomenė“ rengiamas futbolo turnyras Pagėgių bendruomenės taurei laimėti. Nors visą dieną lijo ir žaisti futbolą teko labai nepalankiomis sąlygomis, futbolo aistruoliams tai ne kliūtis: žaidėjų noras ir entuziazmas buvo be galo didelis, žaidimo metu jie rodė savo meistriškumą ir norą nugalėti. 

Tokie turnyrai, jau turintys gilias tradicijas, Pagėgiuose rengiami nuo 2001 metų, tiesa, pastaruoju metu būta kelių pertraukų. Futbolo turnyro iniciatorius ir organizatorius – Pagėgių bendruomenės pirmininkas Edmundas Incius.

Turnyro pradžioje visus susirinkusius sveikino Pagėgių seniūnas Dainius Maciukevičius,  asociacijos „Pagėgių bendruomenė“ nariai, Pagėgių parapijos Šv. Kryžiaus bažnyčios klebonas Kazys Žutautas.

Daugiau

2019-10-14 Minint Vietos savivaldos dieną Vilniuje iškilmingai įteikti „Auksinės krivūlės“ apdovanojimai

Spalio 11 d. Pagėgių savivaldybės vadovai, kiti savivaldybės atstovai dalyvavo iškilmingoje LSA „Auksinės krivūlės“ apdovanojimų įteikimo ceremonijoje, kurios tikslas – pagerbti fizinius ir juridinius asmenis, nusipelniusius Lietuvos savivaldai, jos plėtrai ir stiprinimui.

Renginio metu 14 ministerijų, Lietuvos verslo konfederacijos, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje ir Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos vadovai paskelbė savo įsteigtų nominacijų savivaldybes – laureates.

Daugiau

2019-10-14 Forume aptartos regionų politikos naujovės

Spalio 11 dieną Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius dalyvavo LR Prezidento Gitano Nausėdos inicijuotame Regionų forume, kuriame buvo aptariamos regionų politikos naujovės, diskutuojama apie viešųjų paslaugų prieinamumą, savivaldybių finansus ir alternatyvius sprendimus. Ypatingas dėmesys skirtas Regionų plėtros tarybų stiprinimo klausimui,  Nacionalinės pažangos programai ir Lietuvos teritorijos bendrojo plano aptarimui.

Daugiau

2019-10-11 Seminare pristatyti daugiabučių namų atnaujinimo aspektai

Spalio 10 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje vyko seminaras, skirtas gyventojams, juos atstovaujančioms ir vienijančioms organizacijoms, kuriame buvo aptariama daugiabučių atnaujinimo (modernizavimo) tema. Seminare taip pat dalyvavo Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius.

Pranešimus skaitė lektorius A.Šiaučiūnas, inžinierius-praktikas, turintis daugiametę patirtį statybos procesų valdymo ir konsultavimo srityje, lekt. R. Klimavičius, Būsto rūmų teisininkas, turintis didelę patirtį daugiabučių namų valdymo, teisinių ginčų sprendimo bei atstovavimo teismuose ir lekt. E. Bindokas, ekonomistas, daugiabučių gyvenamųjų namų atnaujinimo (modernizavimo) ekspertas.

Daugiau

2019-10-11 Skelbimas
2019-10-11 Tauragės apskrities antimikrobinio atsparumo valdymo grupės narių posėdyje aptarti veiklos rezultatai bei perspektyvos

2019 m. spalio 8 d. Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos Tauragės departamentas organizavo Tauragės apskrities antimikrobinio atsparumo valdymo grupės narių posėdį. Posėdyje dalyvavo visų Tauragės apskrityje esančių Asmens sveikatos priežiūros įstaigų atstovai, Visuomenės sveikatos biurų atstovai bei savivaldybių atstovai. Posėdyje dalyvavo Pagėgių savivaldybės atstovė Laima Lukošienė.

Posėdžio metu buvo aptarta suvartotų antibiotikų 2018 m. Tauragės apskrityje analizė, diskutuota dėl švietėjiškos veiklos visuomenei, buvo ieškoma sprendimo būdų kaip sumažinti antibiotikų vartojimą ir pan., aptarti grupės veiklos rezultatai bei perspektyvos Tauragės apskrityje 2020 metams.

Daugiau

2019-10-11 „Spalvoti vėjai“ vis dar šėlsta

Spalvotų vėjų vasaros aidai ilgais rudens vakarais iš Mociškių kaimo vis dar atklysta į Natkiškius, kur rugpjūčio 26-29 dienomis Natkiškių kaimo ir Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindinės mokyklos bendruomenės įgyvendino vietos projektą „Spalvotų vėjų vasara“. Šio projekto tikslas buvo susieti neformalųjį švietimą kaime su vaikų ir jaunimo įtraukimu į vietos bendruomenės organizuojamas veiklas.

Keturias dienas vaikai tobulino bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, atrado dar neatrastus savo talentus ir gyvenimo vertybes, mokėsi pažinti gamtą ir gyvūnus, ugdėsi pilietinę atsakomybę ir pareigą, keliavo, pramogavo.

Daugiau

2019-10-11 Vydūno viešojoje bibliotekoje – ekskursijų gausa

2019 m. rugsėjo 10 d. – spalio 6 dienomis Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje eksponuota Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro Okupacijų ir laisvės kovų muziejaus (Vilnius) parengta paroda „Vilko vaikai: duonos keliu iš Rytų Prūsijos į Lietuvą 1945-1948“ sulaukė itin didelio kraštiečių susidomėjimo. Vienais pirmųjų parodos lankytojų tapo Pagėgių palaikomojo gydymo, slaugos ir senelių globos namų gyventojai bei dienos centro lankytojai, bibliotekon atlydėti socialinių darbuotojų Astos Rolandos Bietienės, Ievos Baškienės ir Genovaitės Viliušienės.

Daugiau

2019-10-10 Kviečiame į susitikimą
2019-10-10 Projekto “Pasienio regiono partnerystės stiprinimas senėjimo ir socialinių paslaugų srityse” susitikimas Seinuose

Š. m. spalio 9 d. Seinuose, Lenkijos Respublika (projekto partneris Nr. 2) vyko projekto  “Pasienio regiono partnerystės stiprinimas senėjimo ir socialinių paslaugų srityse” veikla „partnerių susitikimas“. Susitikime dalyvavo visų 4 projekto partnerių atstovai: Punsko valsčiaus, kaip projekto vedančiojo, darbuotojai ir viršaitis p. Vytautas Liškauskas, Seinų ligoninės direktorius su greitosios pagalbos darbuotojais, atstovai iš Seinų apskrities, Euroregiono „Nemunas“, taip pat Lietuvos partneriai – Pagėgių ir Birštono savivaldybių administracijų projekto darbuotojai.

Daugiau

2019-10-10 Kviečiame į susitikimą
2019-10-10 Skelbimas
2019-10-09 Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje paminėta Europos kalbų diena

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka, bendradarbiaudama su Tauragės Europe Direct informacijos centru, pakvietė vyresniųjų klasių moksleivius į Europos kalbų dienos minėjimo popietę. Renginyje dalyvavo Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos II bg klasės moksleiviai su anglų kalbos mokytoja metodininke Aušra Zongailiene. Renginio tikslas – paskatinti jaunuolius domėtis Europos kalbomis.

Daugiau

2019-10-09 Seminare pristatytos asmens duomenų apsaugos reformos įgyvendinimo problemos ir sprendimo būdai

Spalio 8 d. Pagėgių savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Mažutienė, Dokumentų valdymo ir teisės skyriaus vedėja Dalia Šėperienė ir vyresnioji specialistė Ingrida Zavistauskaitė dalyvavo seminare „Asmens duomenų apsaugos reforma: lengvų sprendimų link“. 

Daugiau

2019-10-09 KVIETIMAS
2019-10-09 Paskirstytos Pagėgių savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšos

Spalio 7 d. vyko Pagėgių savivaldybės Bendruomenės sveikatos tarybos posėdis, kurio metu buvo vertinamos 2019 metų Pagėgių savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos teiktos paraiškos ir paskirstytos lėšos.

Lėšos skiriamos visoms  atrankos konkursui teiktoms paraiškos priemonėms: Pagėgių savivaldybės Stoniškių pagrindinės mokyklos ,,Sveikata mano rankose“, Pagėgių savivaldybės Pagėgių pradinės mokyklos ,,Stiprink kūną, stiprės protas – 2“, Natkiškių kaimo bendruomenės ,,Sveikata tavo rankose“, Pagėgių savivaldybės Neįgaliųjų draugijos ,,Judėk daugiau, gyvenk sveikiau“, Pagėgių savivaldybės Vaiko globos centro ,,Kai keliaujam ir sportuojam – augam stiprūs ir sveiki“ .

Daugiau

 1 2 Pirmyn -> 

 

Archyvas

 

 

 

Dienos klausimas
peržiūrėti rezultatus
Pasiūlykite savo klausimą
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Spalis
    2019     

Prisijungimas gyventojams