Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


archyvas
  2018   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2018-08-31  Meras sveikino mokyklų vadovus


Pagėgių savivaldybės mokyklose, kaip ir kitur baigiasi paskutiniai pasiruošimo mokslo metams darbai. Savivaldybės meras Virginijus Komskis dėkojo mokyklų vadovams už pasiaukojamą darbą, puikų savų mokyklų administravimą ir linkėdamas geros naujų akademinių metų pradžios, įteikė simbolines dovanas – stilizuotus paveikslus su Tautinės giesmės žodžiais. „Kaip niekada dabar reikalinga prisiminti šiuos žodžius“ kalbėjo Savivaldybės vadovas. Meras išsakė apgailestavimą dėl mokinių skaičiaus mažėjimo tendencijų, kvietė ramiai priimti pagrindinę pedagogams skirtą naujovę – mokytojų etatinio darbo apmokėjimo įvedimą.

Daugiau

2018-08-30  Skelbimas
2018-08-30  Didžiausia pilietinė iniciatyva pasaulyje jau rugsėjo 15d. Tapk jos dalimi!

World Cleanup Day – didžiausia tvarkymosi akcija pasaulyje, kurios metu šimtai milijonų savanorių  visame pasaulyje susivienys ir bus surinkta milijonai tonų šiukšlių. Lietuva minėdama savo 100-tąsias valstybės atkūrimo metines taip pat prisijungė prie šios pilietinės iniciatyvos. Mūsų tikslas - per vieną dieną, t. y. Rugsėjo 15d. - sutvarkyti visus Lietuvos regioninius ir nacionalinius parkus.

Daugiau

2018-08-30  Nepriklausomybės metų ženklai Martyno Jankaus muziejuje

2018 metai Lietuvai ypatingi — minime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Taip pat šie metai paskelbti Europos kultūros paveldo metais. Šia  proga Lietuvos muziejų asociacija, bendradarbiaudama su Lietuvos muziejais iš įvairių regionų, rengia tradicinį, penktąkartą vykstantį renginių ciklą Lietuvos muziejų kelias. Šiemet projektas prasidėjo gegužės 18-ąją – Tarptautinės muziejų dienos proga ir baigsis rugsėjo 27-ąją – Pasaulinę turizmo dieną.

Daugiau

2018-08-30  Skelbimas
2018-08-29  Pagėgius sudrebino prisiekusiųjų šauktinių pasižadėjimas ginti Tėvynę

Praėjusį penktadienį Pagėgių miestą užplūdo didžiulė minia atvykusiųjų pasveikinti savo jaunųjų karių, duodančių priesaiką garbingai ginti ir tarnauti Tėvynei, Lietuvos Respublikai, ginti jos piliečius, teritoriją ir sienų vientisumą.

Iškilmėse, prasidėjusiose mišiomis Pagėgių parapijos Švento Kryžiaus bažnyčioje ir miesto aikštėje pagrindiniu leitmotyvu ir skambėjo žodžiai apie garbę, priesaikos galią ir jos sulaužymo skaudžias pasekmes. Po mišių miestą papuošė kariūnų paradas ir atrodo, skatino kiekvieną stebintįjį žavėtis savo valstybe ir ugdomais naujaisiais jos gynėjais. Susirinkusieji mojavo trispalvėmis vėliavėlėmis ir džiaugsmingais šūksniais sveikino žygiuojančius, tvirtus, rimtus, jaunus vyrus, prisiėmusius garbingą prievolę.

Daugiau

2018-08-28  Šventojo Roko atlaidai Pagėgių Šv. Kryžiaus parapijos bažnyčioje

Šv. Roko – stebuklingojo ligonių globėjo atlaidai Pagėgiuose – didžiausia besibaigiančios vasaros šventė. Kasmet atlaidai švenčiami vis dvasingiau ir iš širdies. Pamaldų pradžioje į tikinčiuosius padėkos žodžiu kreipėsi Pagėgių Šv. Kryžiaus parapijos klebonas kun. Kazys Žutautas, dėkojo parapijos bendruomenei, Pagėgių savivaldybės merui Virginijui Komskiui, Administracijai, Tarybos nariams, rėmėjams bei Pagėgių savivaldybės įstaigoms už dalyvavimą Šv. Roko Šv. Mišiose bei už nuolatinį rūpestį ir globą.

Daugiau

2018-08-28   Literatūrinių dovanų rinkinys Pagėgių savivaldybės Vydūno viešajai bibliotekai ir jos skaitytojams

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos bendruomenę nustebino labai maloni staigmena – šiltas ir gražus dr. Astos Navickaitės laiškas apie jos sąsajas su Pagėgiais bei norą pradžiuginti didelius ir mažus šio krašto literatūros mylėtojus naujais, aktualios tematikos, visuotinį pripažinimą pelniusių autorių leidiniais. Meilės Lukšienės premijos laureatė, Vilniaus Žemynos gimnazijos biologijos mokytoja, biomedicinos mokslų daktarė, Lietuvos edukologijos universiteto alumnė Asta Navickaitė laiškuose pasakojo apie mintyse atsiveriančius Pagėgių krašto vaizdus ir sutiktus žmones, čia jai lankant artimus giminaičius – Augustinavičių šeimyną ir mylimą, šviesaus atminimo tetą, aktyvią visuomenininkę, ilgametę Pagėgių moterų bendrijos „Pagėgių vaivorykštė“ narę, bibliotekos renginių lankytoją bei skaitymo entuziastę Danutę Čiapienę.

Daugiau

2018-08-28  Skelbimas
2018-08-28  Panemunės kaimo bendruomenė teikė paraišką pagal priemonę 2018 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai remti

Pagėgių savivaldybės Panemunės kaimo bendruomenė teikė paraišką pagal priemonę 2018 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai remti. Paraiška „Kaimo bendruomenės materialinės bazės stiprinimas“ pateikta 2018 vasario mėn. 2018-05-14 d. Žemės ūkio ministro įsakymu Nr. 3D-469 „Dėl projektų, kuriems skiriama valstybės parama pagal 2018 metų žemės ūkio ir kaimo plėtros skatinimo programos priemonę „Parama kaimo bendruomenėms“ mūsų bendruomenei skirta 3000,00 Eurų paramos suma. Viso projekto vertė 3370,00 Eurų.

Daugiau

2018-08-28  Pagėgių rajono pradinukams - nemokama EMA mokymosi aplinka ir draudimas


Šiuos mokslo metus Pagėgių rajono mokyklos pasitinka su naujove – išskirtine „Pradinukų draudimo“ programa ir galimybe mokytis naudojantis elektronine EMA mokymosi aplinka (elektroninėmis vieno pasirinkto mokomojo dalyko pratybomis).

Didžiausia šalies draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“, siekdama sumažinti tėvų išlaidas mokslo metų pradžioje, padidinti saugumo jausmą šeimoje bei suteikti vaikams šiuolaikiškas mokymo priemones, kartu su „E. mokykla“ sukūrė unikalią „Pradinukų draudimo“ programą. Ji įgalins 1–4 kl. mokinius pažinti išmanųjį mokymosi procesą, o tėvams leis pasirūpinti mažojo moksleivio draudimu eismo įvykių metu visus mokslo metus.

Daugiau

2018-08-28  Titanų turo vilkstinė sutikta Pagėgiuose

Ketvirtadienį (08.23) apie 18 valandą Pagėgius pasiekė tarptautinio projekto „Titanen on tour 2018“ vilkstinė. Pagėgiškiams teko kantriai palaukti šių herojų, nes, sunegalavus vienam arkliui, iškilo problemų prie Lietuvos Respublikos valstybinės sienos punkto Panemunėje.

Daugiau

2018-08-27  Skelbimas
2018-08-27  Skelbimas
2018-08-27  Skelbimas
2018-08-27  „Pagėgių savivaldybės Piktupėnų kaimo Sodų gatvės infrastruktūros sutvarkymas“
2018-08-27  „Pagėgių savivaldybės Rukų kaimo Kamanos, Vilties ir Paupio gatvių infrastruktūros sutvarkymas“
2018-08-23  „Apsaugok mane“ jau 19-tą kartą rūpinsis saugia mūsų rajono vaikų kelione į mokyklą
2018-08-23  INFORMACIJA DĖL FINANSINĖS PASKATOS PIRMĄJĮ BŪSTĄ ĮSIGYJANČIOMS JAUNOMS ŠEIMOMS
2018-08-23  Gausus būrys ukrainiečių svetingai priimtas Pagėgiuose

Pagėgių krašte svečiavosi didelis būrys, net 40 vaikų iš Ukrainos, Ternopilio srities. Pagėgių savivaldybę aplankė vaikai, kurių tėvai šiuo metu kariauja arba yra grįžę sužeisti iš karo zonos.

Šios, Lietuvos užsienio reikalų ministerijos organizuojamos viešnagės, leidžia vaikams puikiai praleisti laiką, bent trumpam užmiršti skaudžią realybę, susirasti naujų draugų, plėsti akiratį. Šiemet vaikai apgyvendinti Smalininkuose (Jurbarko s.). Lydimi kelionės organizatorių, svečiai turėjo progą pasisvečiuoti visose Tauragės apskrities savivaldybėse, kur buvo pasiūlytos įvairios pramogos, pristatomas kraštas ir jo įžymybės. Pagėgiškiams teko priimti šią delegaciją pirmiesiems. Pagėgiuose, trumpai apžiūrėję miestą, svečiai buvo maloniai sutikti Savivaldybės posėdžių salėje, kur juos pasitikęs vicemeras Sigitas Stonys šiltai pabendravęs, įteikė maišelį saldumynų ir palinkėjo smagios viešnagės.

Daugiau

2018-08-23  Lietus Sueigoje pas Martyną Jankų nenustelbė vaizdo, žodžio ir muzikos galių

Kaip ir kasmet šiltas ir jaukus pasibuvimas įvyko Martyno Jankaus muziejuje, kur į kasmetę Sueigą pas Martyną Jankų buvo sukviesti visi neabejingi menui, profesionaliai muzikai ir jaukiai bendrystei.

Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejaus direktorė Liudvika Burzdžiuvienė pasitikusi visus Bitėnų kapinių prieigose, kvietė rimčiai ir apmąstymams šalia Martyno Jankaus ir Vydūno kapų. Žvakelėmis ir gėlėmis susirinkusieji pagerbė Martyno Jankaus, kurio 160-ąsias metines mini visa Lietuva ir Vydūno, 150-ųjų metinių minėjimui parengtus kapus. Minutė tylos priminė šių didžiavyrių, tautos šviesuolių gyvenimus ir kvietė darbui vardan savo krašto ir tautos.

Daugiau

2018-08-23  Skelbimas
2018-08-23  Žolinių šventė Žukuose

Tradiciškai, jau daugelį metų,  Žukų kaime vyksta Žolinių šventė. Šiais metais, kaip niekada  didžioji dalis šventės dalyvių buvo sporto mėgėjai iš visos Lietuvos. Dvyliktą valandą, prasidėjo paplūdimio tinklinio varžybos, kuriuose dalyvavo šešios komandos, o susiskirstė jos burtų keliu. Nugalėtojais šios rungties tapo Marius Rutkauskas ir Remigijus Špečkauskas.

Daugiau

2018-08-22  Projekto Nr. LT-PL-2S-113 „Pagėgių ir Punsko bibliotekų ir kultūros paslaugų patrauklumo skatinimas“ partneriai iš Lietuvos dalyvavo kultūriniame renginyje – istorinių fotografijos darbų parodų atidaryme – Punske (Lenkijos Respublika)

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka kartu su Punsko valsčiumi įgyvendina dalinai Europos regioninės plėtros fondo (programa – Interreg VA Lietuva-Lenkija) finansuojamą projektą Nr. LT-PL-2S-113 „Pagėgių ir Punsko bibliotekų ir kultūros paslaugų patrauklumo skatinimas“.

Daugiau

2018-08-22  Pagėgių savivaldybės gyventojai laukiami mokyklų mokslo metų pradžios šventėse Rugsėjo 3-iąją

 

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje –10.00 val.

Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijoje – 10.00val.

Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos

Lumpėnų Enzio Jagomasto pradinio ugdymo skyriuje –9.00 val.

Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindinėje mokykloje – 9.00val.

Piktupėnų pagrindinėje mokykloje – 10.00 val.

Stoniškių pagrindinėje mokykloje – 9.30 val.

Pagėgių pradinėje mokykloje – 10.00 val.

 

Visų Pagėgių miesto mokyklų Mokslo ir žinių dienos šventė vyks Pagėgių Kultūros centro kieme 11.00 valandą.

Pagėgių meno ir sporto mokykloje mokslo metų pradžios šventė vyks rugsėjo 5 d. 15.00 val.

Daugiau

2018-08-22  Pagėgiuose Lietuvos Respublikai prisieks nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos kariai

Rugpjūčio 24 d. Pagėgių miestelyje Lietuvos Respublikai iškilmingai prisieks Lietuvos kariuomenės Motorizuotosios pėstininkų brigados ,,Žemaitija“ Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotojo pėstininkų bataliono nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos kariai. Iškilmės prasidės 10.00 val. Šventomis mišiomis Šventojo kryžiaus bažnyčioje (Vydūno g. 6, Pagėgiai). Po mišių karinis paradas Vydūno ir Vilniaus gatvėmis atžygiuos į Birutės gatvę, kur vyks iškilminga priesaikos ceremonija. Ceremonijos pradžia – 11.45 val. Joje Lietuvos Respublikai prisieks 473 nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos karių. Ceremonijoje planuoja dalyvauti Krašto apsaugos viceministras Giedrimas Jeglinskas, Lietuvos kariuomenės vadas generolasleitenantas Jonas Vytautas Žukas, Sausumos pajėgų vadas brigados generolas Valdemaras Rupšys, brigados „Žemaitija“ vadas pulkininkas Artūras Radvilas, Vyriausybės atstovė Tauragės apskričiai, Tauragės, Šilalės, Pagėgių savivaldybių merai.Pagėgiškiai, karių artimieji bei draugai kviečiami stebėti priesaikos ceremoniją.

Daugiau

2018-08-21  Skelbimas
2018-08-21  Garbingoji „Rambyniukė“ garbingose rankose

Tarptautinis vargonų muzikos festivalis „Vargonų muzika Vilkyškiuose 2018“ jau įpusėjo ir, kaip ir kasmet, džiugina klausytojų širdis profesionalių atlikėjų atliekama klasikine ir sakraline muzika. Jau įpratome, kad šie koncertai sutraukia daug klausytojų iš visos Lietuvos ir užsienio. Jie laukiami tarsi dar viena intelektuali šventė.

Šių koncertų nenuilstanti organizatorė Lietuvos Evangeliškosios muzikos sandraugos pirmininkė Laura Motuzaitė-Kairienė, padedama savo vyro, kunigo Mindaugo Kairio, visada su dideliu kruopštumu atrenka atlikėjus ir iš anksto derina jų atvykimą į Vilkyškius. Klausytojai maloninami profesionaliu menu iš įvairių pasaulio šalių.

Daugiau

2018-08-20  Tarybos posėdis

2018 m. rugpjūčio 28 d., 14 val., Pagėgių savivaldybės posėdžių salėje  (Vilniaus g. 11, Pagėgiai) vyks Pagėgių savivaldybės V-jo šaukimo tarybos 42 posėdis.

Daugiau

2018-08-20  Bendradarbiavimo projekto veiklos Punske

 

Toliau tęsiasi bendro Pagėgių savivaldybės ir Punsko valsčiaus vykdomas projektas  „Bendradarbiavimo stiprinimas tvaraus gamtos išteklių valdymo srityje“. Š. m. rugpjūčio 14-15 dienomis Punsko valsčiuje (Lenkijos Respublika) vyko projekto veiklos: „Atviros diskusijos“, „Žolinių renginio vertinimas“ bei rugpjūčio 10-15 dienomis „Jaunimo kūrybinės dirbtuvės“.

Pirmajame renginyje „Atviros diskusijos“, projekto partneriai aptarė turizmo ir rekreacijos galimybes, lankytojų poveikį aplinkai bei galimas poveikio mažinimo priemones. Buvo pristatyta ir aptarta projekto veikla – Metodikos metmenys, kurių taikymas prisidėtų prie viešojo valdymo kokybės gerinimo bei tvaraus gamtos ir kultūros paveldo naudojimo stiprinimo ir labiau koordinuoto gamtos išteklių valdymo Pagėgių ir Punsko savivaldybėse.

Daugiau

2018-08-17  Kvietimas teikti paraiškas pagal Pagėgių savivaldybės 2016-2018 m. strateginio veiklos plano 6 programos “NVO, bendruomenių ir SVV rėmimo programa“, 02 uždavinio „Remti SVV plėtrą Pagėgių savivaldybės teritorijoje“ priemonei 06.02.01.
2018-08-14  Žukų kaimo šventė „Čia mūsų namai“
2018-08-13  TĘSIAMAS NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO KREPŠELIO FINANSAVIMAS
2018-08-11  Skelbimas
2018-08-11  Skelbimas
2018-08-11  Skelbimas
2018-08-10  Pagėgių seniūnijai – nauja technika
2018-08-10  Pagėgių savivaldybės administracija skelbia atranką į Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausiojo specialisto pareigas
2018-08-10  „ Kamana“ savo pasirodymais stebina klaipėdiškius
2018-08-10   ‚,Bitkopis -2018“ Stoniškiuose

Sužydėjus gražiausioms pievų gėlėms ir pakvipus medumi stoniškiečiai ir svečiai rinkosi į tradicinę seniūnijos šventę ,, Bitkopis-2018“.

Šventiniai renginiai prasidėjo aštuntuoju vaikų ir jaunimo dailės pleneru ,,Bitutės šokis“, kuris vyko Liucijos ir Algaudo Bungardų sodyboje. Kūribingi vaikai nutapė 31 paveikslą, kurių egspozicija  renginio metu puošė seniūnijos parkelį. Patys įspūdingiausi darbai buvo padovanoti Stoniškių, Šilgalių ir Plaškių bendruomenėms, pagrindiniams plenero rėmėjmas Zitai ir Vytautui Stanišauskams, bei ,,Bitininkų bitininko“ titulą pelniusiam –Mindaugui Bacevičiui.

Daugiau

2018-08-10  Pagėgiuose – 20 antžeminių konteinerių aikštelių

  

Nemalonūs kvapai, konteinerių trūkumas, nepatogios aikštelės ir pasklidusios po aplinką atliekos mažina gyvenamosios aplinkos patrauklumą. Be to, dideli neišrūšiuotų atliekų kiekiai kur kas sparčiau pripildo savartynus, kenkia aplinkai. Siekiant spręsti šią problemą, inicijuotas konteineriams skirtų aikštelių įrengimo projektas.


Atliekų kiekiui kasmet augant, jas būtina tinkamai tvarkyti bei rūšiuoti, tokiu būdu mažinant į savartynus patenkančių mišrių atliekų kiekį. Remiantis UAB Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro (TRATC) duomenimis, 2017 m. Tauragės regione susidarė 33 824 t komunalinių atliekų, iš kurių 50 proc. buvo paruošta perdirbti ir perdirbta ar kitaip panaudota, o likusi dalis – pašalinta sąvartyne.

Daugiau

2018-08-10  Skelbimas
2018-08-10  Skelbimas
2018-08-08  Pagėgių savivaldybės viešoji biblioteka pakrikštyta Vydūno vardu

2018 m. kovo 29-oji ir rugpjūčio 3-oji datos į Pagėgių krašto bibliotekininkystės istoriją nuo šiol įrašytos aukso raidėmis – kovo 29-ąją Pagėgių savivaldybės Tarybos nariai nutarė Pagėgių savivaldybės viešajai bibliotekai suteikti Vydūno vardą, o rugpjūčio 3-ąją dieną bibliotekos bendruomenė pakvietė savivaldybės vadovus, kolegas bibliotekininkus bei visus bibliotekos bičiulius, vydūniškojo dvasinio palikimo skleidėjus bei puoselėtojus į iškilmingą Vydūno vardo sutekimo Pagėgių savivaldybės Vydūno viešajai bibliotekai ceremoniją. Naująją, iškiliu Vydūno vardu paženklintą Pagėgių savivaldybės viešosios bibliotekos iškabą, bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė pakvietė atidengti Pagėgių savivaldybės merą Virginijų Komskį bei šios idėjos sumanytoją, 2010 m. Pagėgių krašto Garbės pilietį, Vydūno draugijos steigėją, ilgametį pirmininką, o šiuo metu – Garbės pirmininką doc. dr. Vaclovą Bagdonavičių.

Daugiau

2018-08-08  Šimtas metų ne riba

Pliažo tinklinio turnyras „Šimtas metų ne riba“ šiemet persikėlė į Radviliškį. Čia, šviečiant kaitriai saulei, smėlio aikštelėje kovojo penkios komandos iš Radviliškio, Šilutės ir Pagėgių. Tradicinį „miksų“ turnyrą sudaro komandos, kurių sudėtyje yra sudaro vyras ir moteris. Šių komandų šeštadienį Radviliškyje buvo penkios. Pagal šio turnyro idėją, komandos sudėtį turi sudaryti du asmenys, kurių metus susumavus turi būti nemažiau kaip100 metų.

Daugiau

2018-08-08  Informacija apie Pagėgių vaikų globos namų pavadinimo pasikeitimo
2018-08-07  Kviečiame teikti paraiškas VVG "Pagėgių kraštas" finansavimui gauti
2018-08-07  Smagi vasaros žinia iš Lumpėnų

Į tradicinę Lumpėnų šventę šiemet sugužėjo kaip niekada daug žmonių. Gal šilti orai, o gal Lietuvos Valstybės Šimtmečio minėjimo metai sutelkė žmones norui būti drauge, švęsti gyvenimą, džiaugtis savo kaimu ir jo žmonėmis.

Daugiau

2018-08-07  Pagėgiuose svečiavosi garbus svečias

Liepos viduryje savivaldybės meras Virginijus Komskis, administracijos direktorė Dainora Butvydienė priėmė ypatingą svečią iš Čikagos (JAV): lietuvininkų palikuonį, Ziono lietuvių liuteronų parapijos kunigą, JAV lietuvių bendruomenės religinių reikalų tarybos pirmininką, Mažosios Lietuvos fondo ir draugijos vadovą, ketvirtį amžiaus gyvenantį toli nuo Lietuvos, tačiau savo gyvenimiška veikla nuolat liudijantį meilę protėvių žemei, aktyviai užsiimantį dvasine bei kultūrine veikla, giesmynų įvairiomis kalbomis redaktorių, dr. Valdą Aušrą.

Daugiau

2018-08-03  Žvyrkelių asfaltavimo planai neįgyvendinti dėl rangovo įsipareigojimų nevykdymo

Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos (toliau – Kelių direkcija) nutraukė 2016 metų sutartis, pasirašytas su UAB „Kamesta“, dėl žvyrkelių, esančių Tauragės, Pagėgių, Šilalės, Jurbarko, Elektrėnų, Jonavos, Kaišiadorių ir Kėdainių rajonuose, asfaltavimo. Tenka tik apgailestauti, kad dėl rangovės įsipareigojimų nevykdymo nukentėjo net aštuonių šalies rajonų gyventojai, kurie jau šiais metais turėjo važinėti asfaltuotais keliais.

Daugiau

2018-08-03  Prasideda Vydūno garbei skirtas dailininkų pleneras

Vakar Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejaus darbuotojai sukvietė visus neabejinguosius gražiai sueigėlei. Didžioji sueiga pas Martyną Jankų bus rugpjūčio 11 dieną, o vakar buvome kviečiami mielai pažinčiai su dailininkais, kurie dešimt dienų tapys paveikslus Vydūno, Mažosios Lietuvos, Pagėgių krašto gamtos  tematika ir savo kūrinius pristatys plačiajai visuomenei.

Daugiau

2018-08-01  Bažnyčiai padovanoti paveikslai

Šie metai kupini įvairių iniciatyvų Lietuvos Valstybės šimtmečiui įamžinti, įprasminti. Ne išimtis ir Pagėgiai. Liepos šeštąją Pagėgių bendruomenės pastangomis įvykęs profesionaliųjų dailininkų pleneras Pagėgių mieste paliko ne tik puikius atsiminimus, gražius kūrinius. Plenero koordinatorius buvo Saulius Kruopis – Lietuvos dailininkų sąjungos narys, Nidos menininkų asociacijos „Tiltas“ pirmininkas, tarptautinių Nidos tapybos plenerų iniciatorius ir vadovas. Ir Pagėgiuose šis dailininkas tapė įvairius objektus, erdves, nes pasak, jo paties, Pagėgių kraštas ir apskritai Mažoji Lietuva – įstabi dar neatrasta žemė, kurią norisi ir netgi būtina „kelti“ ant drobės.

Daugiau

Dienos klausimas
peržiūrėti rezultatus
Pasiūlykite savo klausimą
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282901
Vasaris
    2020     

Prisijungimas gyventojams