Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2021-09-13 -
Vilkyškiuose vyko projekto „LT – PL bendradarbiavimo stiprinimas krizių valdymo ir saugumo srityse“ mokymai tema „Gyventojų evakuacija“

Rugsėjo 10 dieną (penktadienį) Vilkyškių seniūnijos salėje vyko „Gyventojų evakuacijos“ mokymai. Tai viena iš tarptautinio projekto INTERREG V-A programos Lietuva – Polska dalių, kurioje dalyvavo projekto partneriai iš kaimyninės Lenkijos DobžinevoDužė valsčiaus administracijos. Taip pat dalyvavo Pagėgių savivaldybės administracijos, Vilkyškių seniūnijos ir Vilkyškių bendruomenės nariai. Mokymus vedė Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Civilinės saugos skyriaus vyriausiasis specialistas Rolandas Čelna.


 

Pagėgių savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Komskis pasidžiaugė naudingu projektu ir prasmingu bendradarbiavimu. Projekto „LT-PL bendradarbiavimo stiprinimas krizių valdymo ir saugumo srityse“ metu įgyta daug naudingų žinių kaip suvaldyti įvairias krizines situacijas pandemijos, nelaimių metu. Iš projektų lėšų Pagėgių savivaldybė įsigijo labai reikalingą daugiafunkcinę kompaktišką miesto valymo mašiną su defibriliatoriumi ir dezinfekcinėmis priemonėmis.

Mokymų dalyvius pasveikinti atvyko ir Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius. Padėkojo už viešnagę mūsų kraštuose, už gražų bendradarbiavimą projekto metu. Kolegoms iš Lenkijos meras V. Bendaravičius įteikė dovanas atsiminimui apie Pagėgių kraštą.

 
 
Atgal   Spausdinti