Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2017-05-05 -
Bemiegė „Jaunimo naktis“

Apniukusią balandžio 28-osios pavakarę aktyvūs Pagėgių savivaldybės jaunuoliai rinkosi Pagėgių pradinės mokyklos sporto salėje, kurioje vyko registracija į jaunimo naktį. Daugiau nei 60 dalyvių, tarp kurių buvo ir svečių iš Katyčių, buvo nusiteikę visą naktį praleisti be miego užsiimdami įvairiomis veiklomis.


 Po registracijos burtų keliu suskirstyti į 8 komandas, dalyviai turėjo sugalvoti komandų pavadinimus bei prisistatyti prieš visus bendraminčius. Tomis pačiomis suskirstytomis komandomis jaunuoliai konkuravo aštuoniuose sportinėse rungtyse, kurios sukėlė daug juoko bei nuteikė energingai ir pozityviai.

Pasibaigus varžytuvėms veiksmas persikėlė į Pagėgių kultūros centrą, kur ir buvo praleista visa naktis. Tik pakeitus buvimo vietą iškart sekė arbatos pertraukėlė, kurios metu buvo galima šiek tiek atsikvėpti, na, o energingiausieji suskubo užsiimti įvairiais žaidimais. Pasibaigus trumpai pertraukėlei buvo pristatyti sportinių varžybų rezultatai, o komandos apdovanotos gardžiais šakočiais, kuriuos įteikė Pagėgių seniūnas Dainius Maciukevičius. Taip pat visi jaunimo nakties dalyviai buvo apdovanoti nuostabiais muzikiniais pasirodymais, kuriuos atliko svečiai iš Katyčių bei pagėgiškis Rokas.

Artėjant vidurnakčiui organizatoriai patikrino dalyvių drąsą. Norintys galėjo stebėti filmą „Išvarymas 2“ (the Conjouring 2). Filmui pasibaigus dalyviai iškeliavo į naktinį žygį – orientacines varžybas po Pagėgius. Jaunuoliai vykdė užduotis ir ieškojo užuominų tokiomis pačiomis komandomis, kokiomis buvo suskirstyti dar registracijos metu. Nors oras naktį ir nelepino, tačiau nesklandumų nekilo ir visiems dalyviams pavyko sėkmingai susitvarkyti su pavestomis užduotimis.

Grįžę iš naktinių klajonių po Pagėgius, dalyviai galėjo pasistiprinti prie paruošto naktipiečių stalo. Ištvermingiausieji dalyviai po naktipiečių pasirinko naktinę diskoteką, kiti patraukė prie stalo žaidimų, o labiausiai išsekę tiesiog nutarė pailsėti, pasėdėti ir pasidalinti įspūdžiais su savo draugais. Žvaliausi ir ištvermingiausi paryčiais turėjo galimybę parodyti savo žinias viktorinoje, o tie, kurių protas jau buvo prisnūdęs tiesiog pasiklausė.

Apie 7 valandą ryto visi susirinkusieji susibūrė į bendrą ratą, tam, kad išgirstų paskutiniuosius organizatorių žodžius. Buvo apdovanoti aktyviausi, linksmiausi, labiausiai pasižymėję dalyviai, padėkota visiems, už puikią nuotaiką, aktyvumą ir geras emocijas.

Renginio organizatorių vaidmenį atliko neformali jaunimo organizacija „Z Karta“, o visokeriopą pagalbą jiems suteikė jaunimo reikalų koordinatorė Irena Jurgutienė bei Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos mokytojas Valdas Gečas. Tam, kad visos nakties metu jaunuoliams nieko netrūktų pasirūpino ir prie „jaunimo nakties“ prisidėjo Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis, Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Stonys, Pagėgių savivaldybės tarybos narys Remigijus Špečkauskas, Pagėgių pradinės mokyklos direktorė Loreta Chasijeva, Pagėgių kredito unija, Pagėgių policijos komisariatas, Pagėgių savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vedėja Liudmila Fetingienė bei Pagėgių kultūros centras.

Jaunimo reikalų koordinatorės informacija

 
Atgal   Spausdinti