Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-10-10 -
Projekto “Pasienio regiono partnerystės stiprinimas senėjimo ir socialinių paslaugų srityse” susitikimas Seinuose

Š. m. spalio 9 d. Seinuose, Lenkijos Respublika (projekto partneris Nr. 2) vyko projekto  “Pasienio regiono partnerystės stiprinimas senėjimo ir socialinių paslaugų srityse” veikla „partnerių susitikimas“. Susitikime dalyvavo visų 4 projekto partnerių atstovai: Punsko valsčiaus, kaip projekto vedančiojo, darbuotojai ir viršaitis p. Vytautas Liškauskas, Seinų ligoninės direktorius su greitosios pagalbos darbuotojais, atstovai iš Seinų apskrities, Euroregiono „Nemunas“, taip pat Lietuvos partneriai – Pagėgių ir Birštono savivaldybių administracijų projekto darbuotojai.


 

Partnerių susitikimo metu buvo iškilmingai pasirašytas greitosios pagalbos 2 automobilių priėmimo aktas. Automobiliai, kaip ir kitos projekto veiklos finansuotos iš ES programos lėšų.  

Šio susitikimo metu buvo suderinami tolimesnių veiklų grafikai, aptartas projekto biudžeto įgyvendinimas ir galimos rizikos bei jų valdymas. Sekančio vizito Punske metu planuojama priimti Punsko valsčiaus įsigytą medicininę įrangą, skirtą Pirminės sveikatos priežiūros centro veiklai.

Pagėgiškiai ir Birštono savivaldybės savo investicines veiklas planuoja vykdyti iš 2020 m. biudžeto lėšų. Šios programos ypatumas yra tai, kad projekto vykdytojai apmoka projekte numatytas išlaidas ir pateikus audito patvirtintą ataskaitą susigražina 85 procentus patirtų lėšų. Reikia priminti, kad šios programos projektų 50 procentų nuosavų išlaidų, kurios tenka savivaldybei padengs Vidaus reikalų ministerija, pagal pasirašytą bendrojo finansavimo sutartį.

Primename, kad projekto  “Pasienio regiono partnerystės stiprinimas senėjimo ir socialinių paslaugų srityse” veiklos Pagėgiuose skirtos vyresnio amžiaus sveikatos paslaugų pagerinimui, atnaujinat slaugos padalinio veiklą: įsigyjant naujas lovas ir kitus baldus, medicininės ir reabilitacinės įrangos bei slaugos pacientų gabenimui reikalingą mašiną. Tuo pačiu vyks ir bendradarbiavimo veiklos, mokymai medicinos darbuotojams.

Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos INTERREG VA programos „Lietuva – Lenkija“ ir Pagėgių savivaldybės biudžeto lėšų.

 

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus informacija

 
Atgal   Spausdinti