Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-12-31 -
Kalėdiniame smiginio turnyre Natkiškiuose netrūko azarto ir gerų emocijų

Gruodžio 28 d. d. Natkiškių sporto  klube „Aitvaras“ vyko kalėdinis smiginio turnyras, kurį organizavo VšĮ „Sporto ir turizmo centras“. Į turnyrą susirinko rekordinis skaičius Pagėgių krašto smiginio mėgėjų: 15 vyrų ir 6 moterys.

Vyrai žaidė kiek kitaip nei įprastai: burtų keliu buvo sudarytos 8 poros, komandą sudarė 2 žaidėjai, kurių rezultatai buvo bendrai sumuojami. Buvo žaidžiama iki dviejų laimėtų setų nuo 301 taško, partiją reikėjo užbaigti dvigubu skaičiumi. Su vyrais rankos taiklumą išbandyti nusprendė ir viena moteris, o kitos moterys tradiciškai metė po tris strėles 8 kartus (3 ratus).


Moterų tarpe taikliausia buvo Jurga Štuikienė (Žukai), užėmusi pirmą vietą ir surinkusi 1001 tašką, antrą vietą laimėjo Sonata Jončienė (Žukai) su 965 taškais, trečią – Gabija Brazlauskaitė (Pagėgiai), surinkusi 794 taškus.

Vyrų tarpe kova vyko iki paskutinės mestos strėlės. Suskaičiavus taškus, komanda nugalėtoja tapo „Vėtra“ (Elvyra Šulcienė iš Natkiškių ir Marius Juknevičius iš Žukų), surinkusi 14 taškų ir patyrusi tik vieną pralaimėjimą. Vienodą skaičių taškų surinko net trys komandos (po 12 taškų), norint išsiaiškinti antros ir trečios vietos nugalėtojus, teko skaičiuoti tarpusavyje sužaistus setus. Paaiškėjo, kad antrą vietą iškovojo komanda „Kūjis“ (Dainius Grabauskas iš Piktupėnų ir Ramūnas Kuzmarskis iš Natkiškių), o trečioji atiteko žukiškių komandai „Skalviai“ (Valdas Štuikys ir Emilis Betingis). Varžybos buvo įtemptos,  tačiau jose netrūko gerų emocijų, juoko, nuoširdaus bendravimo, azarto bei įspūdžių.

Turnyro dalyvius sveikino ir apdovanojimus nugalėtojams įteikė Pagėgių savivaldybės tarybos narys Remigijus Špečkauskas ir Pagėgių seniūnijos seniūnas Dainius Maciukevičius.

 

 

   

 

Inga Kuzmarskienė

Dokumentų valdymo ir teisės skyriaus vyriausioji specialistė

 

 
Atgal   Spausdinti