Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


archyvas
  2021   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2021-07-30  Pagėgių savivaldybėje – sveikatos apsaugos ministro viešnagė


Ketvirtadienį su darbo vizitu Pagėgių savivaldybėje lankėsi Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

Daugiau

2021-07-30  PASIENIEČIŲ VADO R. LIUBAJEVO KREIPIMASIS Į BUVUSIUS VSAT PAREIGŪNUS

Mieli kolegos, buvę VSAT pareigūnai,

Kreipiuosi į Jus šiuo nelengvu tiek mūsų tarnybai, tiek visai šaliai metu. Manau, kad kaip buvę pasieniečiai puikiai žinote, kokia situacija šiuo metu yra prie sienos su Baltarusija.

Dėl neteisėtų migrantų antplūdžio iš kaimyninės šalies mūsų valstybėje yra paskelbta ekstremalioji situacija. VSAT turi milžinišką krūvį ir jūrą darbų, siekdama tinkamai vykdyti mums deleguotas funkcijas užtikrinant valstybės sienos apsaugą. Pagalbon atėjo ir kolegos iš kitų Lietuvos institucijų, ir pareigūnai iš užsienio valstybių.

Daugiau

2021-07-30  Visuomenė kviečiama išsakyti nuomonę apie atliekų ženklinimo piktogramomis sistemą

Lietuvoje Šiaurės šalių pavyzdžiu kuriama vieninga atliekų ženklinimo piktogramomis sistema, vienoda visose savivaldybėse. Ji  gyventojams palengvins atliekų rūšiavimą – bus aiškiau, į kokį konteinerį kurias mesti, ugdys įprotį tai daryti, didins pasitikėjimą atliekų tvarkytojais. Kartu su savo projekto iniciatoriais Šiaurės ministrų tarybos biuru Lietuvoje bei partneriais Aplinkos ministerija kviečiame visuomenę išsakyti savo nuomonę apie piktogramų sistemos aiškumą bei  poreikį jas adaptuoti.

Daugiau

2021-07-30  PASIENIEČIO ĮVADINIO MOKYMO KURSAI

Nuo 2021 m. rugsėjo 27 d. VSAT Pasieniečių mokykloje bus organizuojami Pasieniečio įvadinio mokymo kursai. Turinčius aukštąjį universitetinį arba aukštąjį neuniversitetinį bei aukštesnįjį išsilavinimą ir nepriekaištingos reputacijos asmenis kviečiame rinktis šiuos mokymo kursus ir per 4 savaites tapti pasieniečiais.

Daugiau

2021-07-29  PRASIDĖJO 2021-ŲJŲ METŲ PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS SENIŪNIJŲ SPORTINIŲ ŽAIDYNIŲ I-OJO ETAPO VARŽYBOS

Kasmet VšĮ „Sporto ir turizmo centras“ organizuojamų Pagėgių savivaldybės seniūnijų sportinių žaidynių I-asis etapas šiemet prasidėjo liepos 23 dieną, Natkiškiuose, tradicinės vasaros šventės „Šventa Ona – duonos ponia“ metu.

Šiemet atskiros sportinės varžybos vyksta skirtingų vasaros švenčių metu skirtingose savivaldybės vietovėse. Natkiškiuose seniūnijų sportininkai ir mėgėjai varžėsi smiginio bei vyrų parko tinklinio 3x3, moterų parko tinklinio 3x3 varžybose.  Liepos 30 dieną Lumpėnuose vyksiančioje vasaros šventės metu varžysis geriausi seniūnijų krepšininkai vyrai 3x3 (suskirstyti į dvi amžiaus grupes:  21 – 40 metų, 41 ir daugiau metų amžiaus). Rugsėjo mėnesį Pagėgių miesto šventės metu paaiškės stalo teniso varžybų nugalėtojai. Įvykus visoms minėtoms varžyboms ir susumavus visų rungčių taškus paaiškės 2021 metų Pagėgių savivaldybės seniūnijų sportinių žaidynių nugalėtoja.

Daugiau

2021-07-28  PRANEŠIMAS

Pranešame, jog keitėsi Šeimos gerovės centro elektroninio pašto adresas. 

Dabar el. pašto adresas yra info@pssgc.lt

Daugiau

2021-07-21  DĖL NAUJŲ NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO PROGRAMŲ (NVŠ) VERTINIMO

Informuojame, kad iki 2021 m. rugpjūčio 23 d. galima pateikti naujas NVŠ programas. Reikalinga pateikti Tvarkos aprašo 1 priedą  ir atitikti bei įvykdyti Tvarkos aprašo IV skyriuje išdėstytus reikalavimus švietimo teikėjui.

Daugiau

2021-07-20  KVIEČIAME PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS NEVYRIAUSYBINES ORGANIZACIJAS TEIKTI PARAIŠKAS (II ETAPAS)

Kviečiame Pagėgių savivaldybės teritorijoje registruotas ir veikiančias nevyriausybines organizacijas teikti paraiškas pagal Strateginio veiklos plano 6 programos „NVO, bendruomenių ir SVV rėmimo ir jaunimo politikos plėtros programa“ 01 uždavinio „Remti savivaldybės NVO, bendruomenių veiklą“ priemonę „Remti Pagėgių savivaldybės NVO ir kitų bendruomenių programas“.

Daugiau

2021-07-20  NEMOKAMAS MAITINIMAS IR PARAMA MOKINIO REIKMENIMS – VISKAS, KĄ REIKIA ŽINOTI

Su finansiniais sunkumais susiduriančios šeimos, auginančios priešmokyklinukus ir moksleivius, gali gauti nemokamą maitinimą ir paramą mokinio reikmenims įsigyti. Pateikti prašymus dėl socialinės paramos mokiniams kviečiama jau dabar. Taip pat, nuo 2021 metų rugsėjo mėnesio be atskiro prašymo pateikimo nemokamus pietus gaus visi priešmokyklinukai ir pirmokai bei antrokai, nepriklausomai nuo šeimos pajamų.

Daugiau

2021-07-20  PAGĖGIUOSE LIETUVOS RESPUBLIKAI PRISIEKS NUOLATINĖS PRIVALOMOSIOS PRADINĖS KARO TARNYBOS KARIAI

2021 m. liepos 23 d. Pagėgių miestelyje Lietuvos Respublikai iškilmingai prisieks Lietuvos kariuomenės Motorizuotosios pėstininkų brigados ,,Žemaitija“ Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučiomotorizuotojo pėstininkų bataliono nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos kariai. Renginio detalės buvo aptartos Pagėgių savivaldybės mero kabinete, kuriame dalyvavo Kultūros centro direktorius Sigitas Kancevyčius, savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Komskis, meras Vaidas Bendaravičius, policijos ir kariškių atstovai.

Daugiau

2021-07-20  Daugiau darbuotojų privalės testuotis dėl COVID-19

Vyriausybė pritarė nuo liepos 26 dienos praplėsti sąrašą sričių, kuriose leidžiama dirbti tik pasitikrinus dėl COVID-19. Numatytas veiklas vykdantys darbuotojai, turintys nuolatinį tiesioginį kontaktą su kitais asmenimis, privalės periodiškai tikrintis, ar neserga užkrečiamąja liga, dėl kurios yra paskelbta valstybės lygio ekstremalioji situacija.

 

Daugiau

2021-07-20  LENKIJOJE VYKO PROJEKTO „LT – PL BENDRADARBIAVIMO STIPRINIMAS KRIZIŲ VALDYMO IR SAUGUMO SRITYSE“ ATIDARYMO KONFERENCIJA

 

                       

Š. m. liepos 9- 10 d. Lenkijos Respublikoje, DobrzyniewoDużesavivaldybėje vyko projekto „LT – PL bendradarbiavimo stiprinimas krizių valdymo ir saugumo srityse“atidarymo konferencija.

Konferencijoje dalyvavo Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, Pagėgių savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Komskis, projekto darbuotojai bei kiti kviestiniai svečiai.

Daugiau

2021-07-19  Atostogauti tvariai ir atsakingai – tai daugiau laiko skirti atostogų buičiai

Atostogų metas tampa iššūkiu mūsų geriems įpročiams, taip pat ir atliekų rūšiavimui. Nusprendę rimtai pailsėti, atostogų „išleidžiame“ ir rūšiavimo įpročius. Tai bumerangu sugrįžta mūsų pasirinktoms poilsio vietoms – miškui, paežerei ar pajūriui – kur po smagių laisvalaikio valandėlių nerūpestingai paliekame šiukšliną plotą. Pakuočių atliekų tvarkytojai primena, kad atsakingo rūšiavimo principais derėtų vadovautis ištisus metus ir pataria, kaip atostogas leisti tvariai ir atsakingai.

Daugiau

2021-07-19  Nacionalinio kraujo centro vakcinavimo turas per Lietuvą apsilankys ir Pagėgiuose

Turo metu visi norintys be išankstinės registracijos gali gauti vakciną „Janssen“ (gamintojas „JanssenPharmaceutica NV“) nuo COVID-19. Skiepijantis šia vakcina užtenka vienos dozės.

Daugiau

2021-07-09  INFORMACIJA APIE PARENGTĄ SPRENDIMO PROJEKTĄ „DĖL PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS TERITORIJOS GERIAMOJO VANDENS TIEKIMO IR NUOTEKŲ TVARKYMO INFRASTRUKTŪROS PLĖTROS PLANO KEITIMO PRADŽIOS IR PLANAVIMO TIKSLŲ“
2021-07-09  DĖL SPRENDIMO RENGTI SPECIALIOJO TERITORIJŲ PLANAVIMO DOKUMENTĄ PROJEKTO PASKELBIMUI
2021-07-07  Įteikti atminimo ženklai „Valstybės sienos apsaugai – 100“

Liepos 5 dieną už nuopelnus Valstybės sienos apsaugos tarnybai  VSAT Pagėgių pasienio rinktinės vadas pulkininkas Rimantas Timinskis VSAT tarnybos vado Rustamo Liubajevo pažymėjimu ir atminimo ženklu „Valstybės sienos apsaugai – 100“ apdovanojo buvusius VSAT pareigūnus Pagėgių savivaldybės administracijos direktorių Virginijų  Komskį  ir Pagėgių seniūnijos seniūną Dainių Maciukevičių.  

Daugiau

2021-07-05  PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS TARYBOS NARIAI DALYVAVO MOKYMUOSE

 Įgyvendinant projekto Nr. LT-RU-2-058 „Elektroninė demokratija − sąlyga efektyviam Pagėgių ir Sovetsko vietos valdžios institucijų ir piliečių dialogui“ numatytas veiklas birželio mėnesį Pagėgių savivaldybės posėdžių salėje vyko dviejų dienų mokymai, skirti Pagėgių savivaldybės tarybos nariams (birželio 22 d. vyko mokymai „Sprendimų priėmimas viešajame sektoriuje“, birželio 23 d. – mokymai „Vadovavimo ir lyderystės įgūdžių ugdymas“). Mokymus vedė prof. dr. Rimantas Dapkus.

Daugiau

2021-07-02  DĖL ŽEMĖS SKLYPO (KADASTRINIS NR. 8887/0009:72) NAUDOJIMO PASKIRTIES IR BŪDO NUSTATYMO/PAKEITIMO

Informuojame, kad 2021 m. liepos 1 d. gautas suinteresuoto asmens prašymas „Dėl pagrindinės žemės naudojimo paskirties ir būdo nustatymo/pakeitimo“. Žemės sklypui, kadastro Nr. 8887/0009:72, nustatomas naudojimo būdas – Kiti žemės ūkio paskirties žemės sklypai.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo 20 straipsnio 2 dalimi, 10 darbo dienų nuo prašymo paskelbimo dienos galima teikti pasiūlymus savivaldybės administracijos direktoriui raštu ir Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje dėl žemės sklypo kadastro Nr. 8887/0009:72 naudojimo būdo nustatymo.

Daugiau

2021-07-02  VAIRAVIMO MOKYMAS JUDĖJIMO NEGALIĄ TURINTIEMS ŽMONĖMS

Daugiau

2021-07-01  SKELBIAMI LAIMĖTOJAI TEIKĘ PARAIŠKAS PAGAL NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ IR BENDRUOMENINĖS VEIKLOS STIPRINIMO 2021 METŲ VEIKSMŲ PLANO ĮGYVENDINIMO 1.1.4 PRIEMONĘ „STIPRINTI BENDRUOMENINĘ VEIKLĄ SAVIVALDYBĖSE

Pagėgių savivaldybės administracija skelbia laimėtojus, kurie teikė paraiškas paramai gauti pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2021 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.4 priemonę ,,Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ (toliau – Priemonė).

Daugiau

2021-07-01  "RAMBYNAS. JONINĖS MAŽOJOJE LIETUVOJE"

Įvairios šventės nuo seno Rambyne buvo švenčiamos, tačiau viena pagrindinių – Joninės. Šiemet minėjome jau 137-ąsias Joninių šventės ant Rambyno kalno metines. Unikali, autentiškumą išlaikiusi šventė neabejotinai yra visos Tauragės apskrities svarbus kultūrinis įvykis.

Daugiau

2021-07-01  FESTIVALIS „ATVIRI VASARVIDŽIUI MAŽOSIOS LIETUVOS DVARAI“

Dvarai yra ryškus permainingos Pietų Baltijos regiono istorijos liudijimas ir tikri „tarpvalstybiniai paminklai“, liudijantys įvairius kultūrinius ir politinius santykius regione. Pietų Baltijos dvarai yra patrauklūs neįprastiems turizmo ir kultūros pasiūlymams ir šis potencialas išnaudojamas turizmo plėtrai Pietų Baltijos regiono kaimo vietovėse. Įgyvendinant 2014-2020 metų Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslo Interreg V-A Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Dvarų paveldo vertės didinimas per turizmo plėtros priemones Pietų Baltijos regiono kaimo vietovėse“ Nr. STHB.02.01.00-DE-0140/17, siekiama sustiprinti Pietų Baltijos dvarų naudojimą regiono kaimų vietovėse. Birželio 20 – 23 dienomis, Mažojoje Lietuvoje praūžė dvarų festivalis „Atviri vasarvidžiui Mažosios Lietuvos dvarai”.

Daugiau

 
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Gruodis
    2021     

Prisijungimas gyventojams