Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-12-23 -
GERUMAS VIENIJA MUS!

Vaiko globos centro bendruomenė gruodžio mėnesį kvietė visus atvykti į „Adventines padėkos popietes“. Ačiū visiems, kas suradote laiko aplankyti vaikučius, kas pasidalinote savo širdžių šiluma su Vaiko globos centro globotiniais ir globėjų šeimose gyvenančiais vaikais.


 

Gruodžio 10 d. į Globos centro Adventinę padėkos popietę sugužėjo nemažas būrys globėjų, kai kurie – lydimi globotinių. Nuoširdi padėka mūsų kaimynams - VSAT Pagėgių rinktinės atstovėms Astai ir Dovilei, kurios mus aplankė su dovanomis ir vienintelės atsiliepė į mūsų kuklų, bet nuoširdų kvietimą sudalyvauti renginyje, skirtame savivaldybės šeimoms, globojančioms tėvų globos netekusius vaikus. Renginį vedė ĮT atestuota GIMK specialistė Nijolė. Su vaikučiais atminimo dovanėles darė koordinatorė Virginija ir Nijolė, o su globėjais bendravo psichologas Audrius ir ĮT atestuota GIMK specialistė Asta. Popietę užbaigėme prie vaišių stalo – bendraudami, pasidalindami gerąja patirtimi, idėjomis. Globotiniai įteikė atminimo dovanėles globėjams ir svečiams. Budinti globotoja Angelė visus vaišino pačios keptu tortu. Popietė buvo šauni.

Gruodžio 11 d. adventinė padėkos popietė vyko ,,Išdykėlių" šeimynoje. Vaikai smagiai praleido laiką su atvykusiais svečiais - dainavo lietuvių liaudies dainas, žaidė žaidimus, bendravo ir, žinoma, vaišinosi pačių iškeptais pyragais ir svečių atneštomis vaišėmis.

Gruodžio 12 d. adventinė padėkos popietė vyko ,,Voriukų" šeimynoje.  "Kada gauni dovaną - pilnėja tavo delnai. Kada duodi ją kitam - pilnėja tavo širdis..." – tokiais žodžiais šios šeimynos vaikai ir darbuotojai pradėjo savo popietę. Jie padėkojo visiems aplankiusiems vaikučius svečiams, pasidalinusiems savo širdžių šiluma ir įteikė svečiams pačių gamintas dovanėles.

Gruodžio 13 d. "Spindulio" šeimyna sukvietė savo šeimynos buvusius globotinius į "Prisiminimų popietę".

Gruodžio 14 d. po Kalėdinio žąsų turgaus vaikai sulaukė garbingų viešnių: nešinos žąsimis į svečius užsuko Pagėgių savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Mažutienė ir mero pavaduotoja Ligita Kazlauskienė. Vaikai dėkojo viešnioms už žąsis Kalėdiniam stalui.Tradicija dovanoti vaikams žąsis Kalėdoms tęsiasi, nes eilę metų žąsis šeimynoms dovanodavo Laimutės ir Virginijaus Komskių šeima.

Ačiū už Jūsų gerumą!

Nuotraukas iš renginių galite peržiūrėti Vaiko globos centro tinklalapyje:

www.pvgn.lt – VGC Facebook

 

Pagėgių savivaldybės Vaiko globos centro informacija


 
Atgal   Spausdinti