Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


archyvas
  2017   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2017-11-30  Kviečiame teikti kandidatus Pagėgių savivaldybės apdovanojimui „Už nuopelnus Pagėgių kraštui“ gauti

2016 m. lapkričio 30 d. Pagėgių savivaldybės tarybą priėmė sprendimą Nr. T-205 „Dėl Pagėgių savivaldybės tarybos 2009 m. lapkričio 19 d. sprendimo Nr. T-730 „Dėl Pagėgių savivaldybės apdovanojimų tvarkos patvirtinimo“ pakeitimo“, kuriuo remiantis Pagėgių garbės piliečio ženklo apdovanojimas suteikiamas kas tris metus nuo paskutinio suteikimo, ne daugiau kaip vienam asmeniui. Apdovanojimas „Už nuopelnus Pagėgių kraštui“ suteikiamas kasmet, bet ne daugiau kaip trims asmenims.

Daugiau

2017-11-30  Pagėgių savivaldybės viešojoje bibliotekoje pristatyta dr. Algirdo Matulevičiaus knyga „Tautos žadinimo šaukliai“ (2017 m.)

Pagėgių savivaldybės viešoji biblioteka, pasitikdama artėjantį Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, pakvietė visus literatūros, mokslo bei meno mylėtojus į istoriko, enciklopedisto, ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ (2009 m.) kavalieriaus dr. Algirdo Matulevičiaus (Vilnius) knygos „Tautos žadinimo šaukliai: aušrininkų, varpininkų ir dvasininkų korespondencija lietuvių tautinio atgimimo klausimais“ (2017 m.) pristatymą.

Daugiau

2017-11-30  EUROPOS STRATEGINIŲ INVESTICIJŲ FONDO VEIKLOS PRISTATYMAS

Europos Komisija kartu su Europos investicijų banku nuo 2015 m. birželio 25 d. vykdo naują investicijų skatinimo iniciatyvą – Europos strateginių investicijų fondas (ESIF). Šis fondas - tai Investicijų plano Europai (Junkerio plano) sudedamoji dalis.

Daugiau

2017-11-30  Skelbimas
2017-11-30  Skelbimas
2017-11-30  Ką jaunuoliai turi žinoti apie sveikatos paslaugas?
2017-11-29  ŠILUTĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS ORGANIZAVO PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖJE KONKURSĄ „SVEIKUOLIŲ SVEIKUOLIAI“

Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras pakvietė Pagėgių savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas ir ikimokyklinę ugdymo įstaigą dalyvauti 2017 m. Lietuvos mokinių, pedagogų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurse „Sveikuolių sveikuoliai“.

Konkurso užduotys buvo pasirinktos iš LMNŠC pateiktų variantų ir paskelbtų užduočių banko administratorius interneto svetainėje adresu www.ssus.lt.

Daugiau

2017-11-29  Pagėgiškių sėkmė Dainų šventės Teatrų dienos apžiūroje

Lapkričio 25 d. Kudirkos Naumiesčio kultūros centre vyko Dainų šventės Teatro dienos „Sau, tautai, žmonijai“  apžiūra „Mūsų siela gali aukščiau pakilti“.

Apžiūroje dalyvavo 12 suaugusiųjų teatrų kolektyvų iš Šakių, Jurbarko, Marijampolės, Kalvarijos, Kupiškio, Radviliškio, Varėnos kultūros centrų.

Atskiroje kategorijoje – vaikų ir jaunimo teatrai - dalyvavo 4 kolektyvai iš Kėdainių, Jurbarko , Pagėgių ir Tauragės savivaldybių.

Daugiau

2017-11-29  Skelbimas
2017-11-28  SKELBIAMAS KVIETIMAS TEIKTI PROJEKTINIUS PASIŪLYMUS DĖL TAURAGĖS REGIONO PROJEKTŲ ĮGYVENDINIMO PAGAL PRIEMONĘ NR. 08.1.3-CPVA-R-609
2017-11-28  ŠIRDIES IR KRAUJAGYSLIŲ LIGŲ IR CUKRINIO DIABETO RIZIKOS GRUPIŲ ASMENŲ SVEIKATOS STIPRINIMO PREVENCINĖ PROGRAMA
2017-11-28  PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJŲ PADALINIAMS, ĮSTAIGOMS, ORGANIZACIJOMS, SOCIALINIAMS PARTNERIAMS IR GYVENTOJAMS
2017-11-27  Japonijos ambasadorius Lietuvoje p. Toyoei Shigeeda lankysis Pagėgiuose

Rytoj, lapkričio 28 d., į Pagėgių savivaldybę atvyksta Japonijos ambasadorius Lietuvoje p. Toyoei Shigeeda.

11.30 val. Savivaldybės meras Virginijus Komskis ir administracijos atstovai ambasadorių sutiks savivaldybėje. Vėliau po susitikimo su savivaldybės vadovais, ambasadorius lankysis Pagėgių savivaldybės kultūros centre, Viešojoje bibliotekoje ir Pagėgių savivaldybės M. Jankaus muziejuje.

Daugiau

2017-11-27  INFORMACIJA APIE GYVENTOJŲ SERGAMUMĄ GRIPU IR ŪMIOMIS VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ INFEKCIJOMIS (ŪVKTI) (2017.11.20-2017.11.26)
2017-11-27  Vilkyškiuose prisiekė Jaunieji šauliai

Lapkričio 23-iąją minint Lietuvos kariuomenės dieną Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijoje vyko Lietuvos šaulių sąjungos jaunųjų šaulių pasižadėjimo ceremonija, kurioje dalyvavo ir prisiekė 13 jaunųjų šaulių. Jauniesiems šauliams Vilkyškiuose vadovauja mokytoja metodininkė Ligita Kazlauskienė.

Daugiau

2017-11-27  Graffiti dirbtuvės Pagėgių savivaldybės Kultūros centre

Graffiti  dirbtuvės Pagėgių savivaldybės Kultūros centre. Sakysite nedera...dera, nes dalyvauti žaismingame projekte „ Ačiū“ užsiregistravo 20 moksleivių, Pagėgių viešosios bibliotekos darbuotojai ir visi Pagėgių krašto dailės mokytojai.  

Pagėgių savivaldybės Kultūros centras šiame projekte buvo partneriai ir vykdė jį drauge  su Kūrybos ir inovacijų laboratorija bei švietimo ir mokslo ministerija. Kūrybos ir inovacijų laboratorijos sumanytojas Audrius Laurutis projekto dalyvius mokė pasidaryti graffiti trafaretą bei savo graffiti piešinį ir nupiešti jį miesto erdvėse, taip gatvės menu padėkojant Lietuvai.

Daugiau

2017-11-27  Pagėgių savivaldybės kultūros centre svečiavosi Prienų kultūros centro darbuotojai

Pasaulis margas – kultūros darbuotojo darbas dar margesnis, tokios išvados priėjo Pagėgių savivaldybės ir Prienų rajono kultūros darbuotojai pasikalbėję tarpusavyje.

 Pažintis su Prienų kultūros darbuotojais užsimezgė vykdant projektą „Kultūros produktų/paslaugų kokybės ir prieinamumo didinimas; kultūrinės inovacijos ir jų sklaida, kuriant kultūrinį regiono identitetą“, kuomet kultūros darbuotojų bei iniciatyvių krašto žmonių komandos pristatinėjo savo kraštą Kaune, Vytauto Didžiojo technologijos universitete, baigiamajame projekto renginyje. 

Daugiau

2017-11-24  Savivaldybės meras domėjosi Vėlaičių bibliotekos perkėlimu į Kentrių kaimo bendruomenės namus

Savivaldybės meras Virginijus Komskis lankėsi Kentrių kaimo bendruomenės namuose, į kuriuos perkelta Vėlaičių biblioteka. Meras kartu su Pagėgių savivaldybės viešosios bibliotekos direktore Milda Jašinskaite – Jasevičiene, Vėlaičių bibliotekininke Jūrate Tūtoraitiene ir Kentrių kaimo bendruomenės pirmininku ir seniūnaitijos seniūnaičiu Romaldu Manču apžiūrėjo patalpas, kuriose bus laikomos knygos, aptarė bendrą bibliotekos darbo organizavimo tvarką ir baigiamuosius perkėlimo darbus.

Daugiau

2017-11-24  Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindinė mokykla kvepėjo pyragais
2017-11-24   Šiaurės šalių bibliotekų savaitė Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindinėje mokykloje

Lapkričio 13 – 19 d. mokykloje vyko Šiaurės šalių bibliotekų savaitė – tai Šiaurės šalių asociacijos Norden kasmetinė tradicinė Šviesos ir knygos šventė, primenanti mums senąją pasakojimų tradiciją, suteikianti progos  susipažinti su Šiaurės šalių lobiais, kviečianti  susiburti ir drauge persikelti į knygų pasaulį. Šių metų bibliotekų savaitės tema -  „Šiaurės salos“. Savaitės  pradžią prie jaukios ir malonios žvakučių ir žibintų šviesos literatūrine kompozicija paskelbė 7 klasės mokiniai ir mokyklos direktorė Genovaitė Švalkūnienė.

Daugiau

2017-11-24  Skelbimas
2017-11-23  UAB „Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras" organizuoja gaminių atliekų surinkimą iš įmonių, įstaigų ir organizacijų
2017-11-23  Išvyka į Smalininkų žirgyną

Žemės ūkio ministerija ir Programos „Leader" ir žemdirbių mokymo metodikos centras įgyvendina Šviečiamąją gyvulininkystės programą, kurios tikslas - skatinti vaikų ir jaunimo susidomėjimą gyvulininkyste. Įgyvendinant programą vaikai ir jaunimas yra supažindinami su visomis Lietuvoje paplitusiomis tradicinėmis gyvulininkystės šakomis: pienine ir mėsine galvijininkyste, kiaulininkyste, paukštininkyste, arklininkyste, avininkyste, ožkininkyste, kailine žvėrininkyste, triušininkyste ir bitininkyste, jų produktais. Taip pat su saugomomis senosiomis Lietuvos ūkinių gyvūnų veislėmis, gyvulininkystės specialistų rengimu, darbo šioje srityje galimybėmis.

Daugiau

2017-11-23  Tarptautinė konferencija Vokietijoje ,,Abipus sienų: Rytų Prūsija“

Lapkričio 9-12 d. Vokietijoje, Sankelmarko akademijos centre, vyko tarptautinė konferencija ,,Abipus sienų: Rytų Prūsija“. ACADEMIA BALTICA organizuojamoje konferencijoje dalyvavo istorijos, meno ir kultūros srities specialistai, studentai bei žiniasklaidos atstovai iš Vokietijos, Lenkijos, Kaliningrado srities ir Lietuvos. Pagrindinis konferencijos tikslas – tautų dialogas, kalbant apie įvykius po 1945 metų. Gausus dalyvių skaičius rodo šios temos aktualumą šiandien.

Daugiau

2017-11-22  Vaikinų tinklinio turnyras

2017 m. lapkričio 15 dieną, Stoniškių pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko vaikinų rudens tinklinio turnyras, kurį organizavo Pagėgių meno ir sporto mokyklos mokytojai Alvyra Jankantienė ir Antanas Musvydas, dirbantys pagal neformaliojo vaikų švietimo tinklinio ugdymo programą. Šie mokytojai subūrė 48 mokinius, norinčius išmokti žaisti tinklinį bei turiningai leisti laisvalaikį savo gyvenamojoje vietovėje. 19 mokinių sportuoja Stoniškiuose, 13 – Šilgaliuose (trenerė Alvyra Jankantienė), 16 - Natkiškiuose (treneris Antanas Musvydas).

Daugiau

2017-11-22  Iškovotas sidabro medalis ir pagerintas asmeninis rezultatas


Šių metų lapkričio 17 dieną Meno ir sporto mokyklos mokiniai  dalyvavo Šiauliuose Lietuvos vaikų lengvosios atletikos taurės varžybose rajonų grupėje. Sportininkai suvažiavo iš visos Lietuvos, kai kuriose rungtyse buvo net 60 dalyvių. Sidabro medalį iškovojo ir pagerino savo asmeninį rezultatą vilkyškietė Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos auklėtinė Gintarė Nagrockaitė, į tolį nušokusi 4 m 56 cm, (mokytoja Alvyra Jankantienė). Septintas vietas iškovojo: Jovydas Pavilionis -  šuolio į tolį rungtyje (4,00 m) (mokytoja Alvyra Jankantienė) ir Tomas Antanaitis - 1000m. bėgime (3:29,30) (mokytoja Danutė Baltrušaitienė).

Daugiau

2017-11-22  Kartu mes galime viską

Lapkričio 18 dieną Pagėgių krašto bendruomenių atstovai turėjo puikią „Gerosios patirties ir projektinės sklaidos konferenciją Druskininkų VVG“. Kelionę organizavo VVG „Pagėgių kraštas“ ir Vilkyškių bendruomenė.

Tai padėkos kelionė visiems, kurie padėjo, dalyvavo ir organizavo Vilkyškių - mažosios kultūros sostinės renginius. Tuo pačiu tai kelionė, kurios metu buvo aplankytos Druskininkų krašto bendruomenės vykdančios turizmo ir edukacinių paslaugų veiklas.

Daugiau

2017-11-22  Skelbimas
2017-11-22   Viktorina „AIDS: geriau žinoti 17” – jau sukvietė per 300 organizacijų
2017-11-22  Vilkyškių Jaunieji šauliai dalyvavo sąskrydyje „Naktis pilyje III“

Lapkričio 17-18 d. Vilkyškių  Jaunieji šauliai ir Jaunimo klubas KEY (vadovė Ligita Kazlauskienė) vyko į Raudonę (Jurbarko raj.), kur  dalyvavo  sąskrydyje  „Naktis pilyje III“. Ten turėjo galimybę artimiau susipažinti su Studentų Šaulių korporacijos „SAJA“ veikla, stebėjo ugniagesių gelbėtojų parodomąją programą.

Daugiau

2017-11-21  INFORMACIJA APIE GYVENTOJŲ SERGAMUMĄ GRIPU IR ŪMIOMIS VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ INFEKCIJOMIS (ŪVKTI) (2017.11.13-2017.11.19)
2017-11-21  Posėdžiavo Pagėgių savivaldybės bendruomenės vaiko teisių apsaugos taryba

Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Stonys pasitarimui sukvietė Pagėgių savivaldybės bendruomenės vaiko teisių apsaugos tarybą.

Susirinkusieji šios tarybos nariai – Pagėgių savivaldybės tarybos narė, Socialinių reikalų ir teisėtvarkos komiteto narė Ona Renutė Andrijauskienė, Pagėgių savivaldybės administracijos socialinės paramos skyriaus vedėja Daiva Vaitiekienė, Pagėgių savivaldybės administracijos vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Lina Augustinavičiūtė, Pagėgių savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorė Irena Jurgutienė, Pagėgių savivaldybės socialinių paslaugų centro direktorė Nijolė Kovaliova, Pagėgių savivaldybės vaikų globos namų direktorės pavaduotoja Virginija Rimašauskienė, VšĮ „Pagėgių pirminės sveikatos priežiūros centras“ slaugos administratorė Laimutė Pocienė, Pagėgių Algimanto Mackaus  gimnazijos socialinė pedagogė Ingrida Juciūtė, Pagėgių policijos komisariato atstovė Rima Buinauskienė išklausė naujai pradėjusios darbą Pagėgių savivaldybės tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorės Laimos Lukošienės pateiktą informaciją.

Daugiau

2017-11-20  Skelbimas

Reikalingi dokumentai norintiems prekiauti

Daugiau

2017-11-20  Žąsų turgus

Reikalingi dokumentai norintiems prekiauti

Daugiau

2017-11-20  KVIEČIAME DALYVAUTI ATRANKOJE Į PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS JAUNIMO REIKALŲ TARYBĄ

Skelbiama atranka į Pagėgių savivaldybės Jaunimo Reikalų Tarybą.

Jaunimo reikalų taryba (JRT) – tai institucija, kuri sudaro galimybes jaunimui lygiateisiais pagrindais spręsti jaunimui aktualias problemas, klausimus kartu su savivaldybės atstovais. Tai siekiamybė, kuri priklauso nuo JAUNIMO INICIATYVUMO IR AKTYVAUS DALYVAVIMO JRT VEIKLOJE.  

Daugiau

2017-11-20  Vilniaus rotušėje bus teikiami kultūros apdovanojimai „Auksinis Feniksas”
Lapkričio 27 d. 16 val. Vilniaus rotušėje, iškilmingos ceremonijos metu bus įteikti didžiausios šalies kultūrinės bendruomenės – Lietuvos kultūros centrų asociacijos apdovanojimai „Auksinis feniksas“.

„Auksinis feniksas“ tai svarbiausias ir vienas reikšmingiausių visos šalies apdovanojimų kultūros srityje. Šio apdovanojimo tikslas – pagerbti fizinius ar juridinius asmenis, svariausiai nusipelniusius šalies kultūros kūrimui, plėtrai, perdavimui, saugojimui bei kultūros centrų sistemos vystymuisi, tobulinimui ir viešinimui.

Daugiau

2017-11-20  Festivalio ,,Muzika kviečia kiekvieną‘‘ baigiamasis koncertas Klaipėdoje

Lapkričio 18 d. Klaipėdos koncertų salėje vyko II –ojo vaikų ir jaunimo festivalio ,,Muzika kviečia kiekvieną‘‘ baigiamasis koncertas. Festivalis, kurį  organizavo Klaipėdos S. Šimkaus konservatorija, vyko ištisus metus: 2016 m. lapkričio mėn. konservatorijos pedagogai aplankė Klaipėdos miesto ir Vakarų regiono meno ir muzikos mokyklas, kuriose vedė meistriškumo pamokas, dalyvavo mokinių koncertuose bei vykdė atrankas; 2017 m. pavasarį mokyklos turėjo galimybę pristatyti savo programas įvairiose Klaipėdos miesto koncertinėse erdvėse; vasaros pabaigoje vyko trijų dienų kūrybinė stovykla, kurioje buvo ruošiama baigiamojo koncerto programa su klasikinės muzikos profesionalais ; lapkričio 18 d. – baigiamasis festivalio koncertas.

Daugiau

2017-11-20  Lietuvių kalbos ir literatūros ir istorijos integruota pamoka Tauragės krašto muziejuose

Lapkričio 13 d. Stoniškių pagrindinės mokyklos 8 - 10 klasių mokinių grupė, lydimi vyresniosios lietuvių kalbos mokytojos Rasos Klymantienės ir vyresniojo istorijos mokytojo Rimo Vitkausko,  vyko į Tauragės krašto muziejaus parodą “Vilko vaikai: duonos keliu iš Rytų Prūsijos į Lietuvą 1945 – 1948“ . Sužinojome, jog vilko vaikai - paslaptingas pavadinimas, galintis turėti daug reikšmių. Taip buvo pavadinti vaikai – našlaičiai bėgę iš Rytų Prūsijos į Lietuvą nuo skurdo. Supažindino, ką tokie vaikai turėjo patirti, ir kokios bausmės būdavo skiriamos šeimoms, priglaudusioms vokiečių vaikus.

Daugiau

2017-11-20  Tarybos posėdis (atnaujinta)

2017 m. lapkričio 29 d., 14 val., Pagėgių savivaldybės posėdžių salėje  (Vilniaus g. 11, Pagėgiai) vyks Pagėgių savivaldybės V-jo šaukimo tarybos 34 posėdis.

Daugiau

2017-11-17  Susitikimas su mokiniais Natkiškių seniūnijoje

Natkiškių Zosės Petraitienės mokyklos mokinių komanda, dalyvaudama nacionaliniame projekte ,,Pažink valstybę‘‘, Natkiškių seniūnijoje susitiko su seniūne Vilyta Sirtautiene ir seniūnijos darbuotojais.

Susitikimo metu seniūnė ir seniūnijos darbuotojai  išsamiai papasakojo apie seniūnijos funkcijas, problemas ir atliktus darbus.  Interviu metu mokiniai sužinojo apie seniūno darbo ypatumus ir kompetencijas. Domėjosi seniūnijos struktūra ir funkcijomis. Susitikimo metu aptartos galimos mokinių ir Natkiškių seniūnijos bendradarbiavimo galimybės. Buvo sutarta, kad  mokinių komanda  talkins  tvarkant  Natkiškių seniūnijos viešąsias erdves.

Daugiau

2017-11-16  PAGĖGIŲ FOLKLORO ANSAMBLIS „KAMANA“ ATRANKOJE Į DAINŲ ŠVENTĘ

Folkloro kolektyvai pirmieji patyrė atrankos jaudulį į Lietuvos šimtmečio dainų šventę „Vardan tos“.

Dainų šventėje „Vardan tos...“ folkloro dienos tema „Didžiųjų žmonių žemė“. 

Pagėgių folkloro ansamblio „Kamana“ programa skirta Mažosios Lietuvos patriarchui Martynui Jankui. Šį kašto šviesuolį ansambliečiai žino puikiai, nes Martyno Jankaus užrašytos dainos nuolat sudaro dalį kolektyvo repertuaro. O šių metų gruodyje pasirodys kompaktinė plokštelė su trylika Martyno Jankaus užrašytų, ir „Kamanos“ įdainuotų dainų. Lietuvos nacionalinio radijo archyvus jau prieš dvidešimt metų papildė „Kamanos“ įdainuotos, o Martyno Jankaus užrašytos dainos.  

Daugiau

2017-11-16  Pagėgių savivaldybės viešosios bibliotekos Piktupėnų filiale – rudens gėrybių fiesta vaikams

Pagėgių savivaldybės viešosios bibliotekos Piktupėnų filialas, minėdamas poetės Ramutės Girkontaitės 75-erių metų sukaktį, organizavo literatūrinį rytmetį ikimokyklinio amžiaus vaikams ir 1-4 kl. mokiniams „Lietaus lašeliai – it varpeliai..“, kuriame dalyvavo Pagėgių savivaldybės Piktupėnų pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės ir pradinių klasių mokiniai drauge su mokytojomis Olga Otiene, Eugenija Budvytiene, Janeta Vidraite-Maroziene bei Vaida Pranskaitiene.

Daugiau

2017-11-16  Pagėgių savivaldybės viešojoje bibliotekoje – interaktyvių užsiėmimų „maratonas“

Pagėgių savivaldybės viešoji biblioteka, minėdama Lietuvių kalbos kultūros metus, organizavo interaktyvių-literatūrinių edukacijų ciklą „Atrask gimtosios kalbos grožį bibliotekoje!“. Renginiuose dalyvavo per 100 Pagėgių savivaldybės Pagėgių pradinės mokyklos 1-4 klasių mokinių su mokytojomis. Šio ciklo esmė – gilinti lietuvių kalbos, matematikos ir pasaulio pažinimo žinias virtualiu būdu.

Daugiau

2017-11-16  Pagėgių savivaldybės viešoji biblioteka maloniai kviečia Jus į Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti skirtą DR. ALGIRDO MATULEVIČIAUS (Vilnius) knygos „TAUTOS ŽADINIMO ŠAUKLIAI“ (2017 m.) pristatymą
2017-11-16  Piktupėnų pagrindinės mokyklos mokiniai lankėsi LDK Kęstučio motorizuotame pėstininkų batalione

Piktupėnų pagrindinė mokykla siekia aktyviai vykdyti mokinių profesinį veiklinimą – padėti pažinti įvairias užimtumo sritis, profesijų ypatumus, ugdytis profesinę motyvaciją ir planuoti būsimą karjerą.

Daugiau

2017-11-16  Skelbimas
2017-11-16  Stoniškių pagrindinei mokyklai skubiai reikalingas(-a) priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo grupės pedagogas(ė)
2017-11-15  INFORMACIJA APIE GYVENTOJŲ SERGAMUMĄ GRIPU IR ŪMIOMIS VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ INFEKCIJOMIS (ŪVKTI) (2017.11.06-2017.11.12)
2017-11-15  Skelbimas

Daugiau

2017-11-15  Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos auklėtinių sportinės varžybos
2017-11-15  Pagėgių savivaldybės viešajai bibliotekai paskirti „Metų knygos rinkimuose 2017“ dalyvaujančių knygų komplektai

Jau eilę metų Pagėgių savivaldybės viešoji biblioteka ir filialai dalyvauja Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos, Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos, Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos bei Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacijos (nuo 2010 m.) iniciatyva organizuojamoje respublikinėje literatūrinėje akcijoje „Metų knygos rinkimai“.

Daugiau

2017-11-15  SKELBIAMAS KVIETIMAS TEIKTI PROJEKTINIUS PASIŪLYMUS DĖL TAURAGĖS REGIONO PROJEKTŲ ĮGYVENDINIMO PAGAL PRIEMONĘ NR. 08.4.2-ESFA-R-615

Skelbiamas kvietimas teikti projektinius pasiūlymus pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos (patvirtinta Europos Komisijos 2014 m. rugsėjo 8 d. sprendimu Nr. C(2014)6397) 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ 08.4.2-ESFA-R-615 priemonę „Priemonių, gerinančių ambula­torinių sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą tuberkulioze sergantiems asmenims, įgyvendinimas“.

Daugiau

2017-11-15  SKELBIAMAS KVIETIMAS TEIKTI PROJEKTINIUS PASIŪLYMUS DĖL TAURAGĖS REGIONO PROJEKTŲ ĮGYVENDINIMO PAGAL PRIEMONĘ NR. 08.4.2-ESFA-R-630

Skelbiamas kvietimas teikti projektinius pasiūlymus pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos (patvirtinta Europos Komisijos 2014 m. rugsėjo 8 d. sprendimu Nr. C(2014)6397) 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ 08.4.2-ESFA-R630 priemonę „Sveikos gyvensenos skatinimas regioniniu lygiu“.

Daugiau

2017-11-14  Pagėgių savivaldybės krepšinio pirmenybės
2017-11-14  Skelbimas

 

2017-11-13  Skelbimas
2017-11-13  Pagėgių savivaldybės administracija kviečia teikti paraiškas dėl medžiojamųjų gyvūnų daromos žalos prevencinių ir kitų priemonių diegimo
2017-11-13  Informacija apie Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų įgyvendinimą
2017-11-13  Patvirtinta Lietuvos valstybės atkūrimo Šimtmečio minėjimo Pagėgių savivaldybėje programa
2017-11-10  Įgyvendintas projektas „Šilgalių kaimo bendruomenės treniruoklių salės įrengimas“

Įgyvendintas projektas „Šilgalių kaimo bendruomenės treniruoklių salės įrengimas“ pagal 2017 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teiktą paraišką. Lėšas projektui įgyvendinti skyrė Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija.

Daugiau

2017-11-10  Natkiškių moksleiviai – respublikiniame projekte „Pažink valstybę“

Savivaldybės administracijos direktorė Dainora Butvydienė, finansų skyriaus vedėja Rūta Fridrikienė, bendrojo ir juridinio skyriaus vyriausiosios specialistės Jurgita Kunciūtė ir Evelina Mikelienė savivaldybės tarybos posėdžių salėje priėmė Natkiškių pagrindinės mokyklos dešimtokus, kurie kartu su istorijos mokytoju Žydrūnu Mickeliūnu dalyvauja Lietuvos valstybės šimtmečio atkūrimo datai paminėti skirtame švietimo įstaigų projekte „Pažink valstybę“ ir domisi savivalda. Tai vienintelė Pagėgių savivaldybės mokykla, įveikusi respublikinę atranką ir dalyvaujanti šiame projekte.

Daugiau

2017-11-09  PATVIRTINTOS DVI PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS PARAIŠKOS IŠ TRIJŲ TAURAGĖS APSKRITYJE FINANSAVIMUI ATRINKTŲ PARAIŠKŲ

Pagėgių savivaldybės administracija, kartu su Pagėgių savivaldybės viešąja biblioteka š.m. birželio mėnesį pateikė paraiškas Interreg VA programai Lietuva – Lenkija.

Spalio 31 d. gauta informacija, kad finansinei paramai gauti atrinkti du Pagėgių savivaldybės projektai: Administracijos – „Bendradarbiavimo stiprinimas tvaraus gamtos išteklių valdymo srityje“ skirtas bendradarbiavimui tarp Pagėgių savivaldybės ir Punsko valsčiaus (Lenkija) ir Viešosios bibliotekos projektas „Pagėgių ir Punsko bibliotekų ir kultūros paslaugų patrauklumo skatinimas“ skirtas bendradarbiavimui tarp Pagėgių savivaldybės Viešosios bibliotekos ir Punsko valsčiaus (Lenkija) bibliotekų. Projekto įgyvendinimas padės gerinti lankytojų aptarnavimo kokybę, dalintis patirtimi organizuojant įvairius renginius bei parodas.

Daugiau

2017-11-08  Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) tarybos posėdis

Spalio 24 d. Seime vyko Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) tarybos posėdis. Posėdyje aptartas kitų metų biudžetas, savivaldybių skolinimosi tvarka, Lietuvos saugumas, rinkimai ir kiti einamieji klausimai.

Daugiau

2017-11-08  Pagėgių savivaldybės viešosios bibliotekos netradicinę edukacinę erdvę vaikams „Suopio paunksmė“ aplankė 2000-asis svečias

Pagėgių savivaldybės viešojoje bibliotekoje lankėsi Pagėgių savivaldybės Pagėgių pradinės mokyklos 1a klasės mokiniai, lydimi mokytojos Linos Rimkuvienės ir mokytojos padėjėjos Laimos Paulikienės. Mažieji bibliotekos bičiuliai dalyvavo Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti skirtame interaktyvių literatūrinių edukacijų cikle „Atrask gimtosios kalbos grožį bibliotekoje!“.

Daugiau

2017-11-08  Pagėgių savivaldybės viešąją biblioteką pasiekė vertinga dovana iš Jungtinių Amerikos Valstijų

Neseniai Pagėgių savivaldybės viešoji biblioteka sulaukė vertingos dovanos iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Tęsdami gražią ilgametę draugystę su Pagėgių krašto kultūros įstaigomis, Tilžės akto signataro Jono Vanagaičio vaikaitis Romas Šležas su žmona Birute nusprendė Pagėgių savivaldybės viešajai bibliotekai padovanoti savo ir savo tėvų – kapitono Albino ir Onos Šležų bei jaunesniojo leitenanto Juozo ir Valerijos Vaičjurgių asmenines bibliotekas. Ši dovana ne tik įamžins gerb. Šležų tėvų atminimą Pagėgių krašte, bet taipogi suteiks daug svarią išliekamąją vertę turinčios istorinės informacijos. Džiugu, jog ši vertinga dovana gauta pasitinkant Lietuvos valstybės atkūrimo ir Tilžės akto šimtmetį.

Daugiau

2017-11-08  INFORMACIJA APIE GYVENTOJŲ SERGAMUMĄ GRIPU IR ŪMIOMIS VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ INFEKCIJOMIS (ŪVKTI) (2017.10.30-2017.11.05)
2017-11-08  Kviečiame teikti paraiškas pagal Pagėgių savivaldybės 2016-2018 m. strateginio veiklos plano 6 programos „NVO, BENDRUOMENIŲ IR SVV RĖMIMO PROGRAMA“ 06.01.01. uždavinį „Remti Pagėgių savivaldybės NVO ir kitų bendruomenių programas“
2017-11-07  Stalo teniso (dvejetų) turnyras
2017-11-06  Informacija apie projekto „Kraštovaizdžio apsaugos gerinimas Pagėgių savivaldybėje“ pradėtą įgyvendinimą

Pagal Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymų agentūros ir Pagėgių savivaldybės administracijos 2017 m. gegužės 23 d. pasirašytą sutartį, iš Europos sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto „Kraštovaizdžio apsaugos gerinimas Pagėgių savivaldybėje“ (toliau – Projektas), kodas Nr. 05.5.1-APVA-R-019-71-0004, yra pradėtos įgyvendinti šio projekto veiklos. Projekto įgyvendinimo metu bus vykdomos 4 veiklos: 1 veikla – Pagėgių savivaldybės dalies Pagėgių miesto bendrojo plano koregavimas; 2 veikla – etaloninio kraštovaizdžio formavimas pasienio teritorijoje; 3 veikla – kraštovaizdžio formavimas ir ekologinės būklės gerinimas gamtinio karkaso teritorijoje; 4 veikla – bešeimininkių apleistų pastatų likvidavimas.

Daugiau

2017-11-06  Skelbimas
2017-11-03  Pagėgių savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius kviečia aplankyti Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos IV ag klasės gimnazistės Karolinos Juknaitės fotografijos darbų parodą
2017-11-03  Pateikta paraiška dotacijai gauti

Spalio 31 d. Pagėgių savivaldybės administracija, įgyvendindama Pagėgių savivaldybės tarybos 2017-10-26 d. sprendimą Nr. T-158 „Dėl leidimo rengti ir teikti paraišką Aplinkos apsaugos rėmimo programos lėšoms (dotacijai) gauti, pateikė paraišką „Privačių namų prijungimas prie centralizuotų geriamojo vandens ir nuotekų surinkimo infrastruktūrų Pagėgių aglomeracijoje“.

Daugiau

2017-11-03  Pristatyta vykdomo projekto gyventojų nuomonės tyrimo ataskaita

Spalio 30 d. 10 val. Pagėgių savivaldybės administracijos salėje buvo pristatytas atliktas Tauragės regiono savivaldybių gyventojų nuomonės dėl teikiamų savivaldybėse paslaugų apklausos  tyrimas ir jo ataskaita. Tyrimas atliekamas pasiruošimui projekto „Paslaugų teikimo ir asmenų aptarnavimo  kokybės  gerinimas Tauragės regiono savivaldybėse“ įgyvendinimui.

Daugiau

2017-11-03  Susitikimas su partneriais iš Sovetsko miesto administracijos

Spalio 25 d. 10 val Pagėgių savivaldybės administracijos direktorė Dainora Butvydienė priėmė partnerių delegaciją iš Sovetsko miesto administracijos (Kaliningrado sritis).

Susitikimo tikslas – aptarti galimus abiejų partnerių administracijoms, rengti ir vykdyti projektus finansuojamos iš INTERREG VA bendradarbiavimo abipus sienos programos „Lietuva – Rusija“.

Daugiau

2017-11-03  Skelbimas

Dienos klausimas
peržiūrėti rezultatus
Pasiūlykite savo klausimą
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Balandis
    2018     

Prisijungimas gyventojams