Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-07-04 -
Administracija pateikė tris paraiškas Lietuva - Lenkija programos 3 kvietimui
Birželio 28 d. Pagėgių savivaldybės administracija, kartu su partneriais, Jungtiniam sekretoriatui Vilniuje, pateikė tris paraiškas Interreg VA programos Lietuva – Lenkija bendradarbiavimo per sieną trečiajam kvietimui.

Pagėgių savivaldybės administracija, kartu su Pagėgių savivaldybės priešgaisrine tarnyba bei partneriais iš Lenkijos Respublikos  Dobržynevo Duže ir Zabludovo savivaldybių, pateikė paraišką „Viešojo administravimo ir bendradarbiavimo stiprinimas Pagėgių ir Zabludow bei Dobrzynevo savivaldybių gyventojų saugios aplinkos gerinimui“. Projekto vertė siekia netoli 1 mln. Eurų. Projekto tikslas – gyventojų aplinkos saugumo ir bendradarbiavimo stiprinimas. Projekto įgyvendinimui numatytas gaisrinių mašinų bei spec. rūbų įsigijimas, bus vykdomi gaisrininkų, įvairių gyventojų grupių mokymai, susitikimai,  gerosios patirties pasidalinimas.

Antroji paraiška, projektui „Pasienio regionų partnerystės stiprinimas senėjimo ir socialinių paslaugų srityse“, parengta kartu su Birštono savivaldybės administracija bei partneriais iš Punsko valsčiaus ir Seinų ligoninės. Projekto vertė apie 900 tūkst. Eurų. Numatyta Pagėgių Pirminės Sveikatos Priežiūros Centre įrengti skyrių su šiuolaikiškomis slaugos lovomis ir kita reikalinga įranga. Taip pat bus vykdomi bendri susitikimai bendradarbiavimui ir patirties stiprinimui sveikatos bei sveiko senėjimo srityje.

Trečioji paraiška Lietuvos-Lenkijos istorija iš trijų miestų perspektyvos“ parengta kartu su Kėdainių krašto muziejumi ir Punsko valsčiumi. Projekto vertė daugiau nei 700 tūkst. Eurų. Jame numatyta nemažai tradicinių renginių, kurie padės partneriams iš kaimyninės šalies pažinti Lietuvą, Pagėgių kraštą. Martyno Jankaus erdvių sutvarkymas, labiau pritaikant jas edukacinei veiklai, ypač lankytojams su negalia, numatytas  kaip investicinė veikla Pagėgiuose. Šioje paraiškoje savivaldybės administracija bus vedantysis partneris.

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus informacija


 
Atgal   Spausdinti