Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJA



Prenumerata


- 2019-12-03 -
Kūrybinis susitikimas su rašytoju Benu Bėrantu

Lapkričio mėnesį Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje įvyko literatūrinis-edukacinis susitikimas su knygų vaikams „Riešutortas“ ir „Baubaimė“ autoriumi, leidybos specialistu Benu Bėrantu bei dailininke Vilija Kvieskaite. Renginyje dalyvavo Pagėgių savivaldybės pradinės mokyklos ikimokyklinė ugdymo grupė su mokytoja Žana Bandzine bei Pagėgių darželio-lopšelio „Boružiukų“ grupės vaikai, lydimi auklėtojų Dainos Chotkevičienės, Živilės Kasiliauskienės ir Redos Zandovienės.


 

Rašytojas Benas Bėrantas yra ne tik vaikiškų knygų autorius, bet ir vertėjas, dirba literatūros agentu, dalyvauja Lietuvos, Bolonijos, Londono ir Frankfurto knygų mugėse. Rašyti knygas Benas pradėjo dirbdamas leidykloje „Nieko rimto“, kur susipažino su dailininke ir iliustratore Vilija Kvieskaite. Jų duetas bibliotekos mažiesiems dalyviams pristatė šmaikščiai parašytą knygą „Baubaime“. Šioje knygoje pateikta istorija, gausiai iliustruota tekstą atitinkančiais dailininkės Vilijos Kvieskaitės paveikslėliais. Pristatydami knygą, autorius su dailininke perskaitė ištrauką ir pakvietė visus vaikus sužinoti, ko bijo knygos veikėjai voveriukas Tiklis bei varniukas Kirnis. „Keliaudami“ kartu su knygos herojais mažieji smalsuoliai suprato, jog kiekvienas iš mūsų kažko bijo. Padiskutavus apie savo baimes, vaikai ėmėsi kūrybinės veiklos – kartu su svečiais gamino tamsoje šviečiančius žibintus-apuokus. Pabaigus darbą rašytojas paskatino vaikus nebijoti tamsos, o kad būtų drąsiau - pasišviesti savo pagamintais šviečiančiais apuokais.

Kūrybinis rytmetis pabaigtas daina,  atlikta kartu su šio vakaro svečiais Benu Bėrantu ir Vilija Kvieskaite.

Daugiau skaitykite

 

 

Liudmila Fetingienė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

Vaikų literatūros skyrius

 Nuotraukų autorė Asta Andrulienė

 

 
Atgal   Spausdinti