Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2020-01-23 -
DĖL LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO TRISDEŠIMTMEČIO IR VILNIAUS GAONO IR LIETUVOS ŽYDŲ ISTORIJOS METŲ MINĖJIMO LOGOTIPŲ NAUDOJIMO

2020 m. kovo 11-ąją švęsime Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmetį. Vyriausybės kanceliarija, siekdama skleisti žinią apie artėjantį Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmečio minėjimą, rekomenduoja valstybės institucijoms raštų blankuose ir elektroninio pašto parašuose naudoti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmečio minėjimo logotipą. Trisdešimtmečio logotipą galite rasti adresu https://lietuva.lt/lietuvos-nepriklausomybes-atkurimo-trisdesimtmetis/.


Siekdami kuo plačiau skleisti žinią apie Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmečio renginius visoje Lietuvoje, kviečiame dalytis informacija apie Jūsų organizuojamus renginius, skirtus šiai progai.

Informaciją apie renginius planuojama skelbti svetainėje www.lietuva.lt. Prašome siųsti informaciją apie renginius (trumpą renginio aprašymą, kontaktinę informaciją, renginio nuotrauką, kurią naudoti turite teisę, informaciją, ar renginys yra nemokamas) el. paštu ivaizdis@lrv.lt.

Kilus klausimams galite kreiptis tel. +370 706 63850 arba el. paštu ivaizdis@lrv.lt.

Renginiai turi būti viešai prieinami platesnei auditorijai ir nekomerciniai. Informaciją apie renginius prašome siųsti iki 2020 m. vasario 1 d.

 

Elektroninio pašto parašo pavyzdžiai

Rašto blanko su pažymėtu logotipu lietuvių kalba pavyzdys

Rašto blanko su pažymėtu logotipu anglų kalba pavyzdys

 

LR Vyriausybės kanceliarijos informacija

 
Atgal   Spausdinti