Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-03-27 -
Lietuvos šimtmečio dainų šventėje skambės jaunųjų pagėgiškių balsai

Kovo 24 d. Pgėgių seniūnijos aktų salėje vyko 2018 m. Lietuvos šimtmečio dainų šventės ,,Vardan tos...‘‘ dainų dienos ,,Vienybė težydi‘‘ chorų apžiūra, kurioje dalyvavo Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos jaunių choras, vadovaujamas Reginos Pilkionienės ir Evelinos Norkienės.


 

Choro pasirengimą šiai iškiliai šventei, kuri bus Lietuvos šimtmečio šventimo baigiamasis akordas, vertino kompetetinga komisija iš Vilniaus: Lietuvos nacionalinio kultūros centro muzikos poskyrio vadovė Aurelija Andrejauskaitė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos choro dirigavimo katedros vedėjas, docentas, chorvedys bei dainininkas Dainius Puišys bei Lietuvos edukologijos universiteto profesorius, choro ,,AVE VITA‘‘ meno vadovas ir dirigentas Kastytis Barisas.

Choras dainų šventei turėjo išmokti 12 dainų. Išklausiusi beveik visų kūrinių, komisija liko sužavėta choro pasirengimu dainų šventei. ,,Jūs dainuojate puikiai, gražiai atrodote, beveik visą repertuarą mokate mintinai, o svarbiausia – muzika yra jumyse – tai labai svarbu ir jaučiama‘‘ – sakė Dainius Puišys. Į choristų tėvelius kreipėsi Kastyts Barisas: ,,Jūsų vaikai yra labai profesionalių mokytojų rankose – džiaukitės ir vertinkite tai‘‘. Merui Virginijui Komskiui, kuris buvo atvykęs į perklausą, nes yra  tikras choro bičiulis ir gerbėjas, K.Barisas pasiūlė rasti finansavimą išsiųsti chorą į kokį nors tarptautinį konkursą – festivalį, nes kolektyvas tam jau yra pasirengęs. Pasiūlymas buvo sutiktas plojimais.

Komisija pakvietė jaunuosius daininkus į dainų šventę, kuri vyks liepos mėnesio pirmą savaitę Vilniuje. Pagėgių meno ir sporto mokyklos jaunių choras įsilies į tūkstantinį dainų dienos ,,Vienybė težydi‘‘ chorą liepos 6 dieną Vingio parke.

Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos informacija


 
Atgal   Spausdinti