Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


PROJEKTAS „BENDRUOMENINĖS KOMPLEKSINĖS PASLAUGOS ŠEIMAI PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖJE“ ĮGIJO PAGREITĮ

„Pagrindinė mūsų idėja ir noras – kad kiekviena šeima galėtų gauti jai reikiamą pagalbą. Gyvenimas šeimoje yra nuolatinis, sudėtingas ir atsakingas darbas. Kiekviena šeima susiduria su kasdienybės iššūkiais, sunkumais, nė viena jų neapsaugota nuo traumuojančių netekčių, šeimos gyvenimo ritmą keičiančių ligų, skaudžių skyrybų, sunkumų randant kelią į vaikų širdis, ugdant juos dorais, atsakingais žmonėmis. Kiekviena šeima turėtų neabejoti ir drąsiai prašyti pagalbos vos prireikus – tai ne gėda, o sąmoningos ir brandžios visuomenės bruožas. Todėl ir kviečiame šeimas: ateikite, sužinokite, o prireikus – kreipkitės“, – sako socialinės apsaugos ir darbo ministras kalbėdamas apie projektą pagal priemonę „Kompleksinės paslaugos šeimai“ (http://www.socmin.lt/lt/naujienos/pranesimai-spaudai/nemokamu-renginiu-ciklas-jw33.html).

Pagėgių savivaldybės administracija prisijungė prie šios idėjos ir su partneriais: Pagėgių savivaldybės socialinių paslaugų centru ir VšĮ „Sudoku“ pradėjo vykdyti projektą „Bendruomeninės paslaugos šeimai Pagėgių savivaldybėje“ pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr. 08.4.1-ESFA-V-416 „Kompleksinės paslaugos šeimai“, finansuojamą Europos socialinio fondo lėšomis. Priemonę inicijavo Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Projekto trukmė - 36 mėn. (iki 2020 m. rugpjūčio 21 d.)

Šiuo metu vykdomas projektas Pagėgių savivaldybėje įgyja pagreitį ir yra teikiamos trūkstamos Pagėgių savivaldybėje psichologiniai užsiėmimai (individualios konsultacijos, seminarų formatu). Naujiena yra šeimų klubų veikla, kurių metu tiek tėvai, tiek jų vaikai dalyvauja sportinėje, meninėje dailės, sportinės choreografijos veiklose. Tokių klubų yra susibūrę netgi – 5. Ypač džiugu, kad šeimų klubų veikla vyksta intensyviai ne tik Pagėgių mieste, tačiau ir kaimiškuose vietovėse: Šilgaliuose, Stoniškiuose.

Taip pat kiekvieną trečiadienį Bendruomeniniuose šeimos namuose, adresu Vilniaus g. 4a, Pagėgių m. (Socialinių paslaugų centras), yra teikiamos individualios profesionalaus psichologo konsultacijos asmenims ir poroms. Specialistas atvyksta iš Klaipėdos. Ši paslauga sulaukė didelio asmenų susidomėjimo, šeimos norinčios spręsti iškilusius sunkumus džiaugiasi ir aktyviai registruojasi konsultacijoms.

Didelio susidomėjimo sulaukė seminarai, tema „Savęs ir savo šeimos stiprinimas“ kurios buvo vedamos net 6 grupėms, po 20 asmenų, kurios vyko Pagėgių mieste, Vilkyškių bei Stoniškių bendruomenėse. Prie pastarųjų prisijungė Žukų bei Šilgalių bendruomenių gyventojai. Kovo mėnesį seminarai nevyksta. Jie bus toliau vedami nuo balandžio pradžios. Lankę seminarus asmenys bus informuoti individualiai, kuriomis dienomis vyks jų grupei užsiėmimai.

Taigi visoms savivaldybės šeimoms/asmenims susiduriant su bet kokiais sunkumais ar norint jų išvengti kviečiame dalyvauti projekte „Bendruomeninės paslaugos šeimai Pagėgių savivaldybėje“. Visa reikiama informacija apie projekto teikiamas paslaugas, informavimo, konsultavimo ir nukreipimo paslaugos teikiamos Bendruomeniniuose šeimos namuose, kurie randasi Pagėgių savivaldybės socialinių paslaugų centre.

Labai kviečiame naudotis esančia galimybe. Laukiame Jūsų skambučio, el. laiško, ar atvykstant išsamesnei informacijai.

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į Bendruomeninių šeimos namų atsakingą asmenį Gražiną Pocienę tel. 8441 56089, 860021449, el.p.: g.pociene@pagegiai.lt, arba adresu Bendruomeniniai šeimos namai (I – V nuo 14  iki 17 val.) Vilniaus g. 4 a, Pagėgiai.

Bendruomeninių šeimos namų informacija