Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-12-02 -
SUSITIKIMAI, KURIE ĮKVEPIA

Lapkričio 26 d. Stoniškių pagrindinėje mokykloje LL3 kūrybinės komandos nariams bei keliolikai Pagėgių savivaldybės švietimo įstaigų pedagogų organizuotas seminaras „Šuo ir žmogus: susitikimai, kurie įkvepia“.

Seminarą vedė kaniterapijos meistrė Loreta Jurkuvienė su savo asistente – anglų kokerspaniele Kleopatra bei Klaipėdos miesto Gedminų progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, projekto LL3 konsultante Ilona Balsiene. Seminaro metu Loreta kalbėjo apie tai, kaip terapinio šuns dalyvavimas užsiėmimuose pakeičia atmosferą. Pasak jos, esant šuniui šalia, dalyviai tampa atviresni, labiau pasitiki vienas kitu, kitaip vertina, tampa drąsesni ir pan. Po pristatymo seminaro dalyvėms buvo pravesta pamoka, kurios metu reikėjo atlikti keletą užduočių bei sužaisti žaidimą. Buvo jaučiamas emocinis pakilimas, kadangi pagrindine pamokos heroje tapo Kleopatra.


Seminaro pabaigoje Ilona Balsienė dalijosi gerąja patirtimi bei pristatė pamokas, kuriose dalyvavo terapiniai šunys. Anot Ilonos, susitikimai su terapiniais šunimis pakeitė ne tik vaikų socialinę emocinę būseną, bet taip pat pagerėjo jų skaitymo įgūdžiai. Kitaip tariant, pasirodžius šunims, jų įstaigoje įvyko pokytis.

Viliamės, jog ilgainiui kaniterapija kaip specialybė bus pripažinta ir Lietuvoje. Už jaukią erdvę su šilta atmosfera dėkojame Loretai ir Ilonai.

 

  

  

  

 

Aušra Majoravičienė

Projekto LL3 savivaldybės kūrybinės komandos narė

 
Atgal   Spausdinti