Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-03-22 -
„Graffiti“ arba teisėtas vandalizmas Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje

Kovo 9 ir 10 dienų vakarais Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje ilgai negeso šviesa, nes joje darbavosi grupelė kūrybingų ir iniciatyvių mokinių: Justina Jankevičiūtė, Paulius Žvirblis, Ema Mikutytė ir buvęs gimnazijos mokinys Kasparas Vaitiekūnas. Šie jauni žmonės nusprendė įgyvendinti ilgai puoselėtą idėją – prakalbinti nykias mokyklos sienas. „Graffiti“ – tai nupiešti, išbraižyti ar kitaip pavaizduoti piešiniai, vaizdai, įrašai ant  statinių išorinių sienų ar kitų panašių paviršių, panaudojant dažus, rašalą. Be savininko sutikimo – tai vadinama vandalizmu, bet šį kartą buvo kūrybinis procesas, suderintas su gimnazijos direktoriumi.


Visi gražūs darbai prasideda nuo idėjos. Papuošti mokyklą „graffiti“ darbais  sugalvojo IVag klasės mokinė  Justina Jankevičiūtė. Ilgai naršėme internete ir pagaliau nusprendėme, kad gimnazijos sienas turėtų papuošti Algimanto Mackaus, Vinco Kudirkos, Žemaitės, Andriaus Mamontovo, Arvydo Sabonio, Algirdo Kaušpėdo bei Dariaus ir Girėno portretai.  Tada Justinos laukė ilgi vakarai prie kompiuterio koreguojant nuotraukas. Paruošus visus portretus, reikėjo juos išspausdinti ir supjaustyti. Ši veikla pareikalavo daug kruopštaus darbo, todėl trumpam į pagalbą buvo atskubėję Gustina Norkutė, Izolda Nausėdaitė ir Jokūbas Kuisys. Puikiausia  pjaustymo specialistė   buvo Ema, kuri baigusi šį darbą  juokavo, kad dabar  galėtų dirbti chirurge. Paruošti trafaretai buvo  klijuojami ant sienų ir  purškiami dažais. Šiuos darbus atlikti padėjo Paulius Žvirblis ir laisvas dienas nuo karinės tarnybos paaukojęs Kasparas Vaitiekūnas. Sunkus kūrybinis darbas, trukęs du ilgus vakarus, buvo apvainikuotas puikiu rezultatu, ir nuovargio neliko nė lašelio.

Šie mokiniai ne tik papuošė mokyklos erdves, bet prasmingai ir smagiai praleido laiką. Nuoširdžiai dėkoju kūrybinei grupei ir tikiuosi, kad šis  pavyzdys bus užkrečiantis bei sulauksime naujų idėjų ir iniciatyvų gražinant gimnazijos erdves.

Valdas Gečas
Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos
vyr. technologijų mokytojas

 
Atgal   Spausdinti