Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-01-03 -
Aštuoniolika Kalėdų Senelių pasklido po Pagėgių kraštą

 Aštuoniolika dosnių Kalėdų Senelių pasklido į Pagėgius, Pagėgių krašto bendruomenes. Sveikinti mažuosius tradiciškai Seneliai iškeliauja antrąją Kalėdų dieną. Didysis, Kalėdinis autobusas, kuriuo po Pagėgių kraštą keliauja Kalėdų Seneliai, šiais metais keitė maršrutą. Seneliai aplankė Trakuose organizuojamą Kalėdų Senelių suvažiavimą. Iš Trakų autobusas pasuko prie Kauno miesto eglės. Kauniečiai stebėjosi, kraipė galvas ir dažnas klausė: „ar užtenka Pagėgiuose gyventojų visiems aštuoniolikai Kalėdų Senelių“. Užtenka gyventojų, ir rūpestingo darbo užtenka.


 

Nuo 2010 –ųjų metų Pagėgių krašte Kalėdų Seneliai kelionę pradeda aplankydami Senelių globos ir palaikomojo gydymo namų gyventojus. Kiekvienas senelių namų gyventojas būna pakalbintas, apdovanotas dovana. Aplankė Kalėdų Seneliai ir tikinčiuosius Pagėgių Švento Kryžiaus bažnyčioje. Už galimybę pasveikinti tikinčiuosius dėkoja Pagėgių klebonui Kaziui Žutautui. Prie Pagėgių miesto eglės Kalėdinio stebuklo - aštuoniolikos Kalėdų Senelių laukė mažieji. Eilėraščiai... dainos... rateliai...ir vėl kelionė... Žiū ir Šilgaliai privažiuoti. O ten būrys mažųjų ir ne visai... Visi šventiškai nusiteikę, programas demonstravo ir Senelius stebino. Bet viešnagės laikas ribotas, mat aplankyti dar teko Piktupėnus, Panemunę ir Kentrius. Tad keturguba šventė Kalėdų Seneliams. Visose bendruomenėse pirmininkai Panemunės – Virginija Lauciuvienė, Šilgalių - Kristina Dvarvytienė, Piktupėnų - Angelė Jonikienė ir Kentrių – Romualdas Mančas visus savo bendruomenių gyventojus sukvietę, šventiškai pabuvo, mažuosius linksmino vieni kitiems geradienių linkėjo. Kentriškiai visą dieną keliaujančius Senelius pavaišino karšta kava, meduoliais. Žinoma ir su kitų bendruomenių žmonėmis saldžiomis dovanėlėmis pasikeitė, juk Kalėdos – dovanų metas. Kadangi Seneliai lankė Pagėgių seniūnijos bendruomenes, tai ir Pagėgių seniūnijos seniūnas Dainius Maciukevičius dovanų pasiruošė ir pasveikino bendruomenes dėkodamas už darną, susitelkimą ir Pagėgių krašto puoselėjimą savo visuomeniniu darbu. 

Kalėdų Senelių Senelis – Pagėgių bendruomenės pirmininkas Edmundas Incius susirūpinęs; artėja 2020- tieji... teks pažadus tesėti ir 20 Kalėdų Senelių šventiniam darbui kviesti. O ištikimiausi, bendruomenės nariai, dovanojantys šventę kraštiečiams nuo 2010 –tūjų tai Svetlana Jašinskienė, Irena ir Vygintas Kentrai, Irena Jurkūnienė. Tik Edmundas Incius vienus metus Seneliams nurodymus iš ligoninės palatos siuntė. O dėkodamas tiems, kurie nuo pirmųjų metų darbuojasi pergyvina Senelių Senelis ...kad tik ko nepamirštų....kad tik neliktų nepastabėtas ir nepadėkota.

Pagalbininkų ir rėmėjų Seneliai sulaukia, kitaip sunku būtų tiek dovanų maišų patiems pripildyti. Dėkoja Seneliai Švedų organizacijai „ Pagalba Lietuvai“ ir jos vietininkui Lietuvoje Tadui Girčiui, Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ministerijai, Pagėgių kredito Unijai, UAB „Amberwind“.

 Šventėms praūžus susėda prie karštos kakavos puodelio Seneliai ir džiaugiasi užfiksuotomis akimirkomis, mat net dvi profesionalias fotografes turi tai Irena Jurkūnienė ir Asta Andriulienė.

„Didelis, bet geras ir gražus darbas“, visi kaip vienas sako Kalėdų Seneliai ir su nekantrumu laukia kitų susitikimų bei naujų kelionės maršrutų.

 

Asociacijos „ Pagėgių bendruomenė“ informacija

Fotografijų autorė Asta Andriulienė 

 
Atgal   Spausdinti  
Dienos klausimas
peržiūrėti rezultatus
Pasiūlykite savo klausimą
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Sausis
    2018     

Prisijungimas gyventojams