Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2017-04-21 -
Velykinis „Protų mūšis“ Lumpėnuose

Pagėgių savivaldybės viešosios bibliotekos Lumpėnų filialas pakvietė kraštiečius į Lumpėnų laisvalaikio salėje organizuotą Šv. Velykoms skirtą etnografinę-edukacinę popietę „Velykų tradicijų gija Lietuvoje“. Šios vienos gražiausių pavasario švenčių proga renginio dalyvius ir svečius sveikino bei gardžias vaišes dovanojo Pagėgių savivaldybės administracijos Lumpėnų seniūnijos seniūnė Danguolė Mikelienė.


 

Po šiltų sveikinimų pynės, visiems susiskirsčius į dvi komandas, prasidėjo pavasariškai šviesus ir velykiškai spalvingas lumpėniškių „Protų mūšis“, kurį parengė ir vedė Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio  gimnazijos Lumpėnų Enzio Jagomasto pagrindinio ugdymo skyriaus vedėja Rolanda  Rakauskienė, o jai talkino tos pačios mokyklos raštinės vedėja bei bibliotekininkė Vida Zyliavienė. Kadangi visa ši protų mankšta sukosi apie vienintelę temą – Šv. Velykas – už kiekvieną teisingai atsakytą klausimą komanda pelnydavo ne balus, o saldžius velykaičius... Ir kaip Jūs manote, kas gi laimėjo? Ogi draugystė.

Popietės metu įvairias šviečiamąsias rungtis keitė teatralizuoti vaidmenų žaidimai, o renginio kulminacija tapo apvaliojo stalo diskusija apie velykinio stalo dekoravimo ir kiaušinių marginimo tradicijas Pagėgių krašte, Mažojoje Lietuvoje bei kituose Lietuvos regionuose.

 

 

                      Nijolė Šedienė
Pagėgių savivaldybės viešosios bibliotekos
Lumpėnų filialo bibliotekininkė
Nuotraukų autorėRolanda Rakauskienė

 

 
Atgal   Spausdinti