Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-08-01 -
„ Kamana“ garsina Pagėgių savivaldybę Lenkijoje

Pagėgių savivaldybės kultūros centro folkloro ansamblis „ Kamana“, vadovė Aksavera Mikšienė, liepos 26 - 29 dienomis, drauge su Pagėgių savivaldybės administracijos delegacija vyko į Ilavos savivaldybę Lenkijoje, kur buvo paminėta 15 metų Pagėgių ir Ilavos bendradarbiavimo sukaktis. Simboliška, bet prieš 15 metų būtent folkloro kolektyvas „Kamana“ ir buvo pirmasis meno mėgėjų kolektyvas atstovavęs Pagėgių savivaldybė Ilavoje. Po to pas bičiulius Lenkijoje, Ilavoje buvo pakviesti merginų šokių kolektyvas „Mėja“, kapela „Vaivorykštė“, vyresnio amžiaus žmonių šokių kolektyvas „Marguva“. 


 

„Muzika be sienų“ taip vadinos projektas, kurio veiklose ir dalyvavo „Kamana“. Kad muzika tikrai be sienų kolektyvų „Gasposia“ ir „ Kamana“ dalyviai tikrai įrodė. „Gasposia“ atliko tos pačios melodijos dainą lietuviškai, „Kamana“ – lenkiškai. Vėliau šoko folkloro šokius, kurie taip pat yra visoms kalboms suprantami. Na, o lenkišką Polonezą buvo priversti šokti visa Pagėgiškių delegacija ir visi tradicinio folkloro festivalio vykusio Šalkove dalyviai.

 

 

Kultūros centro informacija

 
Atgal   Spausdinti