Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2017-08-10 -
Mūsų krašte viešės svečiai iš Ukrainos

Ketvirtadienį savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Stonys kartu su kitais Tauragės apskrities (Tauragės, Šilalės, Jurbarko) merais ir savivaldybių administracijų atstovais pasitiko gausią delegaciją iš Ukrainos Ternopilio srities.

Šios srities miestai turi savo partnerius Tauragės apskrityje. Šiandieninės ukrainiečių delegacijos sudėtyje dalyvauja su Pagėgiais bendradarbiavimo sutartį pasirašęs ir pagėgiškiams jau pažįstamas, pagėgiškius krašto šventėje šiltai pasveikinęs Zbaražo miesto meras Anatolijus Kačka.


 

Svečių delegacija atvyko apsvarstyti konstruktyvių klausimų verslo plėtojimo, tarpsavivaldybinių ryšių palaikymo ir tolimesnio bendradarbiavimo tvarios atsinaujinančios energetikos, socialiniais ir ekonominiais klausimais. Kaip pabrėžė Ternopilio srities vadovas Stepan Barna, ir Ternopilio sritis, ir Ukraina yra pasiryžusi perimti visą gerąją Lietuvos patirtį ekonomikos, žemės ūkio, statybų sektoriaus plėtros, tvarios energetikos efektyvinimo, atsinaujinančių energijos šaltinių efektyvaus panaudojimo, transporto, prekybos, švietimo, sveikatos apsaugos, kultūros ir menų, sporto ir turizmo srityse.

Rytoj, penktadienį, visą dieną ternopiliečių delegacija viešės Pagėgių krašte: su oficialiu vizitu lankysis savivaldybėje, apžiūrės pasienio tarnybą ir Bardinų užkardą, vakare dalyvaus sueigoje pas Martyną Jankų Bitėnuose.

 

 

Vyriausioji specialistė kultūrai

Ingrida Jokšienė

 
Atgal   Spausdinti