Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-03-12 -
Į pirmąjį posėdį susirinko Pagėgių savivaldybės Šeimos komisija

Į pirmąjį posėdį susirinko Pagėgių savivaldybės tarybos sprendimu sudaryta Šeimos komisija. Įsteigti šią komisiją įpareigojo įsigaliojęs Šeimos stiprinimo įstatymas.           

Komisija sudaryta iš 9 narių, kuriais paskirti savivaldybės tarybos nariai, savivaldybės administracijos, įstaigų bei bendruomenės narių atstovai. Komisijos pirmininku paskirtas Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Stonys.

Šeimos komisijos posėdyje, vykusiame kovo 6 d., išrinkta komisijos pirmininko pavaduotoja Ligita Kazlauskienė ir komisijos sekretorė Laima Lukošienė. Posėdžio metu aptartos komisijos veiklos gairės. Taip pat diskutuota apie galimybes šeimų organizacijų atsiradimui, jų veiklą; vaikų užimtumą bei paslaugų poreikį.


 

Pagėgių savivaldybės šeimos komisija analizuos, stebės ir vertins savivaldybės teisės aktų, turinčių įtakos šeimų padėčiai savivaldybėje, rengimą ir įgyvendinimą, teiks savivaldybės tarybai pasiūlymus dėl šeimos stiprinimo prioritetų nustatymo, susijusių su šeimai palankios aplinkos savivaldybėje kūrimu. Taip pat teiks siūlymus dėl paslaugų šeimoms prieinamumo ir plėtros.

Pagėgių savivaldybės gyventojai yra kviečiami aktyviai dalyvauti šeimos komisijos veikloje, teikti pasiūlymus, pastebėjimus dėl palankios šeimai aplinkos savivaldybėje kūrimo. Pasiūlymus galima teikti komisijai el.paštu: l.lukosiene@pagegiai.lt.  

 
Atgal   Spausdinti