Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-10-16 -
Pagėgių savivaldybė pasirašys bendradarbiavimo sutartį su Klaipėdos valstybine kolegija

Spalio 14 d. Pagėgių savivaldybės vadovai ir skyrių vedėjai susitiko su Klaipėdos valstybinės kolegijos direktore Gražina Markvaldiene ir jos pavaduotoju strateginei plėtrai doc. dr. Remigijumi Kinderiu. Susitikimo metu kolegijos atstovai pristatė kolegijos veiklą, tarpusavio bendradarbiavimo galimybes bei pasidalino gerosios praktikos pavyzdžiais.

Klaipėdos valstybinė kolegija kviečia savivaldybę prisidėti prie darnaus regiono vystymo ir kartu bendradarbiauti akademinės, taikomosios mokslinės ir socialinės veiklos srityse bei projektų partnerystės ir mentorystės programose.


 Artimiausiu metu Pagėgių savivaldybė ir Klaipėdos valstybinė kolegija pasirašys bendradarbiavimo sutartį, kuria bus sutarta plėtoti bendradarbiavimą: keičiantis ir dalijantis patirtimi, žiniomis bei informacija; vykdant taikomuosius mokslinius tyrimus; organizuojant mokymus, seminarus, kursus ir darbuotojų kvalifikacijos tobulinimą bei perkvalifikavimą; rengiant ir vykdant nacionalinius bei tarptautinius projektus; organizuojant pramoginius, sporto, kultūrinius ir edukacinius renginius; stiprinant specialistų profesinius ryšius, analizuojant rinką ir verslo vystymąsi, ugdant Kolegijos studentų praktinius įgūdžius, skleidžiant naujas idėjas.

 

   

 

Mero patarėja Rita Vidraitė

 
Atgal   Spausdinti