Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-02-01 -
Potvynio įkalintoms šeimoms suteikta pagalba

Sudėtingoje situacijoje atsidūrė Stoniškių seniūnijos šeimos, kurių kiemus ar kelius iki namų apsėmė vanduo. Tai sukėlė itin didelių nepatogumų. Gyventojams pasidarė labai sunku pasiekti aplinkines gyvenvietes, prekybos centrus, gydymo įstaigas bei kitas būtinas vietas. Įvertinęs padėties rimtumą, Stoniškių seniūnijos seniūno pavaduotojas Gintautas Stančaitis pradėjo ieškoti būdų, užtikrinančių pagalbą žmonėms.  Bendradarbiaujant su Pagėgių priešgaisrine gelbėjimo tarnyba buvo vykdomas gyventojų aprūpinimas maisto produktais bei kitais būtiniausiais daiktais.


 

Apsemtose teritorijose gyvenančius kraštiečius antradienio popietę lankė Stoniškių seniūnijos ūkio reikalų specialistė Dalė Lukošienė. Pasak jos, nuo pat ryto buvo imtasi priemonių tam, kad gyventojams būtų suteikta pagalba. Seniūnijos darbuotoja teigia, kad nieko nelaukus buvo skambinama visiems gyvenantiems patvinusiose teritorijose ar greta jų, išklausyti visi prašymai ir norai. Pirmojo vizito metu buvo aplankytos septynios šeimos. D. Lukošienė neabejoja, jog tokių vizitų dar tikrai bus.

Praėjusį ketvirtadienį, sausio 25 d., ugniagesiai – gelbėtojai lankė ir įspėjo gyventojus apie galimą potvynį, o pirmadienį, sausio 29 d., buvo vykdomas pakartotinis vizitas, tikrinant pravažumą bei dar kartą įspėjant žmones apie esamą padėtį. Pagėgių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Alvydas Mikašauskas  mano, kad visa tai tęstis turėtų iki kovo mėnesio, tačiau gamta yra nenuspėjama. Paskutinį kartą tokia situacija buvo 2013 metais.

Viešųjų ryšių specialistas
Evaldas Fetingis


Nuotraukų autorius Evaldas Fetingis


 
Atgal   Spausdinti