Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-08-06 -
Pagėgių savivaldybės delegacijos vizitas Ilavoje

Liepos 26-29 dienomis Pagėgių savivaldybės delegacija lydima Savivaldybės mero Vaido Bendaravičiaus, Ilavos savivaldybės mero kvietimu, dalyvavo renginiuose, skirtose savivaldybių bendradarbiavimo 15-os metų sukakties progai paminėti. Kartu su oficialia savivaldybės delegacija į minėjimą vyko Pagėgių savivaldybės kultūros centro folkloro ansamblis „Kamana“ (vad. Aksavera Mikšienė).Savivaldybės delegacija ir kolektyvas „Kamana“ buvo pakvieti dalyvauti Ilavos savivaldybės Kultūros centro projekto „Muzika be sienų“ veiklose, kurio metu pristatyta ir apžvelgta savivaldybių kultūrinio gyvenimo veikla.
Didžiausias dėmesys svečiams ir bendradarbiavimo sukakties paminėjimo akcentas buvo skirtas XXII folkloro kolektyvų festivalyje. Prieš festivalio atidarymą savivaldybių merai sveikindami susirinkusiuosius ir pagerbdami vienas kitą apsikeitė simbolinėmis dovanomis, pažyminčiomis Pagėgių ir Ilavos savivaldybių bendradarbiavimo sukaktį.
Po oficialių sveikinimo kalbų folkloro ansamblis „Kamana“ iškilmingai atidarė XXII festivalį, kuriame dalyvavo gausus būrys folkloro kolektyvų iš įvairių Lenkijos vietų. Festivalio metu ansamblis „Kamana“ ir Ilavos kolektyvas „Gasposia“ atliko bendras dainas ir šokį, kurį išmoko viešnagės metu (lenkiškas šokis – polonezas).
Simboliška ir prasminga, kad 2004 m. Pagėgių ir Ilavos savivaldybėms pasirašius bendradarbiavimo sutartį, pirmasis kolektyvas, kuris vyko koncertuoti į Ilavą buvo folkloro ansamblis „Kamana“.

 

 


Mero patarėja Rita Vidraitė


Ilavos savivaldybės delegacija į Pagėgius atvyks š. m. rugsėjo 13–15 d.

 
Atgal   Spausdinti