Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-01-22 -
Pagėgių ugniagesiai gelbėtojai praktikavosi gelbėti žmones įlūžus ledui

Atšalęs oras vandens telkinius padengė ledo sluoksniu, kuris gundo ne vieną žiemos mylėtoją. Vieni renkasi poledinę žūklę, kiti griebia pačiūžas ir lekia čiuožinėti, o yra ir tokių, kurie smalsumo vedini keliauja tikrinti ledo storio bei tvirtumo. Greta šių pramogų tyko ir pavojus, tad Pagėgių ugniagesiai gelbėtojai vykdė praktinius užsiėmimus ant ledo.


 


Pagėgių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos (PGT) darbuotojai vyko prie vandens telkinių, kur praktiškai išbandė turimą įrangą. Ugniagesiai buvo supažindinti su pirminiais veiksmais atvykus į nelaimės vietą, kurioje yra įlūžęs žmogus. Per keturias dienas aplankyti du vandens telkiniai, kuriuose buvo išmėgintos turimos priemonės gelbėjimo darbams ant ledo. Praktinių mokymų metu buvo išbandytos tokios priemonės kaip glaustinės kopėčios, gesinimo žarnos, smeigės, virvės su karabinais, gelbėjimo liemenės.  Svarbiausia mokymų dalis, buvo užtikrinti tinkamus gelbėjimo darbus saugant ne tik kitų, bet ir savo paties sveikatą bei gyvybę.

Užsiėmimai vyko sklandžiai, o darbuotojai neabejojo jų nauda, tad numatyta pavasarį atlikti bendrus mokymus, kaip gelbėti skęstančiuosius.

Ugniagesiai gelbėtojai linki saugių pramogų ant ledo ir primena, kad pamačius ant vandens telkinio įlūžusius žmones apie nelaimę nedelsiant pranešti trumpuoju telefono numeriu 112.


Pagėgių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos informacija


 
Atgal   Spausdinti