Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-12-18 -
Kalėdiniame merginų tinklinio turnyre Pagėgiuose pergalę iškovojo pagėgiškės

Gruodžio 14 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos sporto salėje vyko Kalėdinis merginų tinklinio turnyras, kurį organizavo VšĮ „Sporto ir turizmo centras“ ir Pagėgių savivaldybės Meno ir sporto mokykla. Varžybose dalyvavo 4 komandos iš Pagėgių, Tauragės ir Raseinių savivaldybių.

Kalėdinį tinklinio turnyrą atidarė ir sveikinimo žodį tarė Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, mero pavaduotoja Ligita Kazlauskienė ir Pagėgių savivaldybės tarybos narys Remigijus Špečkauskas. Savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius pasidžiaugė, kad Pagėgiuose yra aktyviai sportuojama, o tinklinis čia ypač propaguojamas, palinkėjo sportininkėms sėkmės turnyre ir kartu su vicemere Ligita Kazlauskiene komandų kapitonėms įteikė saldžias dovanas.


Buvo žaidžiama rato sistema iki trijų laimėtų setų. Sužaidus visoms komandoms tarpusavyje ir suskaičiavus rezultatus, paaiškėjo komandos nugalėtojos. Nepatyrusi nei vieno pralaimėjimo turnyro nugalėtoja tapo Pagėgių savivaldybės Meno ir sporto mokyklos I-oji merginų komanda (Kamilė Gudaitytė, Augustė Pociūtė, Emilija Kuisytė, Margarita Gedeikytė, Rugilė Mockutė, Darida Čepukaitė), Antrą vietą, patyrusi tik vieną pralaimėjimą, iškovojo komanda iš Raseinių. Trečia vieta atiteko Pagėgių savivaldybės Meno ir sporto mokyklos II-jai merginų komandai. Ketvirta liko merginų komanda iš Tauragės. Varžybos buvo atkaklios, jose netrūko intrigos.

Turnyro dalyvius sveikino ir apdovanojimus turnyro nugalėtojoms įteikė Pagėgių savivaldybės tarybos narys Remigijus Špečkauskas ir Pagėgių savivaldybės Meno ir sporto mokyklos tinklinio mokytojas Antanas Musvydas.

Pagėgių savivaldybės Meno ir sporto mokyklos merginų komandas ruošė bei varžyboms teisėjavo mokyklos tinklinio mokytojas Antanas Musvydas, teisėjauti padėjo Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos kūno kultūros mokytojas Stasys Balčėnas ir Benas Mišeikis.

 

  

   

  

Inga Kuzmarskienė

Dokumentų valdymo ir teisės skyriaus vyriausioji specialistė

 
Atgal   Spausdinti