Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-11-27 -
Lumpėnų kaimo bendruomenės išvyka į Šakių kraštą

Įgyvendinant Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“, Lumpėnų kaimo bendruomenė vykdė projektą „Keliaudami pažinkim savo kraštą“. Išplėstinės seniūnaičių sueigos sprendimu, gautą finansavimą (887,00 Eur.) nutarta panaudoti ekskursijai.

Š.m. spalio 30 dieną didelis būrys Lumpėnų kaimo bendruomenės žmonių vyko į kelionę po Šakių rajoną, kurios metu aplankyti Gelgaudiškio ir Zyplių dvarai, pasisvečiuota Lekėčių kulinarinio paveldo moterų klube.


Kelionėje lumpėniškiai turėjo galimybę labiau pažinti vieni kitus, išgirsti kaimynų iš užnemunės dvarų istoriją, pamatyti jų grožį ir didingumą. O Lekėčių moterys sutiko su gausiu kulinarinio paveldo patiekalų stalu, apgaubė nuoširdžia namų šiluma ir pasidalino naudingomis žiniomis apie įvairias žoleles, jų naudą mūsų organizmui, todėl dabar belieka įgytas žinias naudoti. Ir žinoma, pats įdomiausias dalykas buvo šakočio kepimas, prie kurio galėjo prisiliesti visi kelionės dalyviai.

Išvyka buvo labai naudinga, kadangi galėjome pabendrauti su kitos bendruomenės narėmis, pasisemti gerosios jų patirties, kuri įtakos mūsų bendruomenės veiklius žmones imtis aktyvios, naudingos ir įdomios veiklos. Kultūrinis–istorinis kaimyninio rajono pažinimas sukėlė diskusijas, pamąstymus ir apie savo krašto kultūrinio paveldo objektus. Kelionė buvo kupina gerų emocijų, nuoširdaus bendravimo ir dėmesio vienas kitam. Šios išvykos organizavimas buvo puikus seniūnaičių, seniūnės, bendruomenės pirmininkės komandinio darbo rezultatas. Didelis AČIŪ visiems vykusiems ir bendradarbiavusiems.

 

  

  

  

  

  

  

  

  
Lumpėnų kaimo bendruomenės pirmininkė Lina Krūminienė

 
Atgal   Spausdinti